Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - önemli yerler işaretlenmiş//not alınmış dusdata konu kitabı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

önemli yerler işaretlenmiş//not alınmış dusdata konu kitabı

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtabcd
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2015 1:19 am    Mesaj konusu: önemli yerler işaretlenmiş//not alınmış dusdata konu kitabı Alıntıyla Cevap Gönder

önemli yerler işaretlenmiş//not alınmış dusdata konu kitabı arıyorum. dershaneye gidemeyeceğim için not alınmış olması önemli. yardımcı olabilecekler iletişime geçerse çok sevinirim Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
teke008
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2015 8:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimse ne mesaj atar ne de yazar burdakilerin çoğu bencil eski kitaplarına bile para istiyorlar hatta parasını geçtim vermek yerine çöpe atıyorlar burdakilerden bi cacık olmaz tusçular birbirlerine kitap not soru bankası verirken bizimkiler selam bile vermiyorlar dostum maalesef sert oldu k bakmayın ama böyle arkadaşlar
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 1:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="teke008"]Kimse ne mesaj atar ne de yazar burdakilerin çoğu bencil eski kitaplarına bile para istiyorlar hatta parasını geçtim vermek yerine çöpe atıyorlar burdakilerden bi cacık olmaz tusçular birbirlerine kitap not soru bankası verirken bizimkiler selam bile vermiyorlar dostum maalesef sert oldu k bakmayın ama böyle arkadaşlar[/quote

Kimse kimseye bedava kitap vermek zorunda değil.herkes o kitapları parayla aldı emek harcadı binlerce lira harcadi. Asıl bencil olan bedavadan kitap bekleyenlerdir..set fiyatı 700 liralarda olan kitaplar tüm şifreler kodlar spotlar üzerine yazılarak yarı fiyatına satiliyor boş lakirdi etmek yerine biraz da karşıdakinin yerine koymak lazım kendini..
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 1:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="teke008"]Kimse ne mesaj atar ne de yazar burdakilerin çoğu bencil eski kitaplarına bile para istiyorlar hatta parasını geçtim vermek yerine çöpe atıyorlar burdakilerden bi cacık olmaz tusçular birbirlerine kitap not soru bankası verirken bizimkiler selam bile vermiyorlar dostum maalesef sert oldu k bakmayın ama böyle arkadaşlar[/quote

Kimse kimseye bedava kitap vermek zorunda değil.herkes o kitapları parayla aldı emek harcadı binlerce lira harcadi. Asıl bencil olan bedavadan kitap bekleyenlerdir..set fiyatı 700 liralarda olan kitaplar tüm şifreler kodlar spotlar üzerine yazılarak yarı fiyatına satiliyor boş lakirdi etmek yerine biraz da karşıdakinin yerine koymak lazım kendini..
Başa dön
rikirikiriki
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 2:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir de sinava girip iyi puan alan birinin, bir kazanamayan arkadasi ,bir alt dönemi filan vardir ona verir kitaplarini..adam kitaplari paketleyecek de kargoya verecek de..bu zahmete sen de katlanmazsin..haa benden iyi cacik olur diyorsan o ayri..burdaki insanlardan senin de dedigin gibi "cacik"olmaz..
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 3:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bi de işsisiz şu an çoğumuz, insanlar kitaplarını satmayı pek tabii tercih edebilir. Ayrıca Sınav sonuçları açıklanalı 1 aydan fazla oldu ve elindeki kitapları hediye edenler etti, satanlar sattı. Biraz geç kaldınız bence.
Başa dön
teke008
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 7:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onurdent"be="teke008 yazmış:
Kimse ne mesaj atar ne de yazar burdakilerin çoğu bencil eski kitaplarına bile para istiyorlar hatta parasını geçtim vermek yerine çöpe atıyorlar burdakilerden bi cacık olmaz tusçular birbirlerine kitap not soru bankası verirken bizimkiler selam bile vermiyorlar dostum maalesef sert oldu k bakmayın ama böyle arkadaşlar[/quote

Kardeş kimseye bedava kitap ver demedim yada zorla ver demedim bizde alttan geleni sevmiyorlar sürekli bi bencillik sürekli bi kıskanma hissi bizim kimseyi zorladığımız yok siz ve sizin gibiler işi hemen paraya döker böyle paragöz dediğimiz tiplersiniz hani dusu kazansan cerrah olsanda aynı insanlara böyle davrandıktan sonra hiç bir önemi yok ayrıca paraya aşırı ihtiyacın varsa 330 TL kredi alıyorum hesap nonu ver Sanada gönderirim sorun etme adamlık daha ölmedi kardeşim hadi selametle
Başa dön
teke008
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 7:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentzey yazmış:
Bi de işsisiz şu an çoğumuz, insanlar kitaplarını satmayı pek tabii tercih edebilir. Ayrıca Sınav sonuçları açıklanalı 1 aydan fazla oldu ve elindeki kitapları hediye edenler etti, satanlar sattı. Biraz geç kaldınız bence.

İşsiz olabilirsiniz kimseyi zorlamıyorum ama şahsi düşüncem şu biz harcadık alttakiler de harcasın tabiri caizse bize girdi onlara da girsin kafasında olursak bişey değişmez tabiki 2 liralık sondu da satan olur 1 liralık matris bandınída bizdede sorun bu birileri birilerine birşeyler vermeyi öğrense halka giderek büyüyecek durumu iyi olan elbet alır alamayanıda birileri destekler sonuç olarak neyse k bakmayın saygılarımla ...
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 5:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teke burası ders notu kavgası yapılacak yer değil sen hele bir okulu bitir önce sonra abilerinle ablalarinla biseylerin kavgasını yaparsın.ayrıca daha yaşına başına bakmadan kimseden bi cacık olmaz diyorsan bu yasta senin mezun olmuş ve para gormus halini hayal bile edemiyorum..buradaki neredeyse herkes sana 10 gömlek büyük o yüzden fazla konuşma.ayrıca o kadar dırdır edeceğine adam gibi öğrenciyim ücretsiz kitap istiyorum yardimci olabilecek olan var mi diye burada başlık acsaydin şimdiye birçok kişi sana kitap göndermişti bile..adamlık kişinin kendinde başlar yoksa bedavaya kitap alıp başkasına satan çok kişi gordum ben..
Başa dön
aquaq
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 7:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onurdent yazmış:
Teke burası ders notu kavgası yapılacak yer değil sen hele bir okulu bitir önce sonra abilerinle ablalarinla biseylerin kavgasını yaparsın.ayrıca daha yaşına başına bakmadan kimseden bi cacık olmaz diyorsan bu yasta senin mezun olmuş ve para gormus halini hayal bile edemiyorum..buradaki neredeyse herkes sana 10 gömlek büyük o yüzden fazla konuşma.ayrıca o kadar dırdır edeceğine adam gibi öğrenciyim ücretsiz kitap istiyorum yardimci olabilecek olan var mi diye burada başlık acsaydin şimdiye birçok kişi sana kitap göndermişti bile..adamlık kişinin kendinde başlar yoksa bedavaya kitap alıp başkasına satan çok kişi gordum ben..
+1
Başa dön
teke008
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 9:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onurdent yazmış:

Bak sevgili kardeşim kitap gönderen gönderir kimseye lafımız yok yazdım belirttim lafım senin gibi kendini birşey zanneden kendini bilmez insanlara bu kadar aç gözlü olma kimse benden 10 gömlek üsttede değil ha sen bakan çocuğuysan ayrı mesele o zaman biraz üstten bakıyor olabilirsin ama 1-2 liranın hesabını yapıyosan doğal ayrıca paragöz olan buradan çok belli oluyur 2 tane çöpe atacağın kitabı başkasına kakalamaya çalışanlardan işte bu
yazdıklarını istediklerini elde edememene veriyorum olabilir hayatta herkes aynı düşünemez ama kanattim senden bir cacık olmaz haydi selametle ...kendini fazla üzme para kazanılır ama adamlık zor hele senin gibilere çok zor kardeşim...
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 10:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

teke008 yazmış:
onurdent yazmış:

Bak sevgili kardeşim kitap gönderen gönderir kimseye lafımız yok yazdım belirttim lafım senin gibi kendini birşey zanneden kendini bilmez insanlara bu kadar aç gözlü olma kimse benden 10 gömlek üsttede değil ha sen bakan çocuğuysan ayrı mesele o zaman biraz üstten bakıyor olabilirsin ama 1-2 liranın hesabını yapıyosan doğal ayrıca paragöz olan buradan çok belli oluyur 2 tane çöpe atacağın kitabı başkasına kakalamaya çalışanlardan işte bu
yazdıklarını istediklerini elde edememene veriyorum olabilir hayatta herkes aynı düşünemez ama kanattim senden bir cacık olmaz haydi selametle ...kendini fazla üzme para kazanılır ama adamlık zor hele senin gibilere çok zor kardeşim...

Wink))) ben kitaplarimi kakaladim sen merak etme..derslerinde başarılar hayirlisiyla mezun ol inşallah..
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 10:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

teke008 yazmış:
onurdent yazmış:

Wink))) ben kitaplarimi kakaladim sen merak etme..derslerinde başarılar hayirlisiyla mezun ol inşallah..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız