Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - kitap satma sacmaligi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

kitap satma sacmaligi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
masle
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Arl 28, 2015 5:39 am    Mesaj konusu: kitap satma sacmaligi Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba
ben tum kitaplari hazirlanan bir arkadasa verdim. o kadar para kazanan sevgili meslektaslarim bir öğrenciye hediye edin.
internette dersanede cektigi ses kaydini bile parayla saga sola satan yamyamlar var.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
teke008
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 28, 2015 8:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aynen katılıyorum forumda ni abladan rica ettim gnderdi

En son teke008 tarafından Cum Mar 04, 2016 8:30 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
dtmarina
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 30, 2015 3:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de inşallah sınavı kazanırsam elbette vermeyi düşünüyorum kitaplarımı, satmayı doğru bulmam. Ama tepkili de olmayın lütfen kazanıp maaş alınca kimse zengin olmuyor gideri vardır ailesinin ihtiyacı vardır satar yargılamamak gerek.

En son dtmarina tarafından Prş Arl 31, 2015 5:17 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
rahip
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 30, 2015 9:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3 kuruşun hesabını yaparak okuyan ve bu sınavı kazananlar var...ister satar ister verir size ne

size mi soracak ne yapacağını ....
Başa dön
hcttp06
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 31, 2015 5:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hak sahibi ister satar ister verir. Neresinde saçmalık?
Başa dön
masle
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Arl 31, 2015 8:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dishekimlerinin maddi gelirleri cok dusuk arkadaslar kesinlikle haklisiniz. o kitaplari satin alacak öğrenciler milyondolarlar kazaniyor.

tabiki akli olarak satmakta sorun yok. biz sadece biraz merhametli olun diyoruz. zaten kazanmissin ver onuda oylesine hayrin olsun.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız