Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Sıfır DusData Konu Kitapları Serisi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Sıfır DusData Konu Kitapları Serisi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
unuttum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Arl 25, 2015 9:26 pm    Mesaj konusu: Sıfır DusData Konu Kitapları Serisi Alıntıyla Cevap Gönder

Temel ve klinik olmak üzere kutusundan çıkarılmamış 14 adet kitap+temel ve klinik olmak üzere 2 adet çalışma soruları kitabı elimde mevcut. Dersaneye tekrar yazıldıgım için eski kitaplarımla devam edeceğim bunları satmayı düşünüyorum. Kitaplar son baskı olan 3. baskıdır. Tamamının fiyatı 550 tldir. Şehir olarak istanbuldayım. İlgilenenler [email protected] adresinden yazarsa gün içinde geri dönüş yapacağım. Ayrıca DusAkademi serisinden elinde kullanılmamış klinik bilimler kitabı olan varsa takas yapılabilir. Mail atmanız yeterli. İyi günler.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
unuttum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 11, 2016 8:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Klinik bilimler seti satılmıştır. Temel bilimler dusdata 6 kitap için fiyat 240 tl dir. Kitaplar sıfır olup son baskıdır. ulaşmak isteyen arkadaşlar [email protected] adresinden ulaşabilirler. İyi günler.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız