Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Genetik&maddeler bilgisi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Genetik&maddeler bilgisi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 23, 2016 3:01 am    Mesaj konusu: Genetik&maddeler bilgisi Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar cikmis dus sorularina baktgmda dusdatanin genetik ve maddeler bilgisi kismi sanki yetersz gbi ozellikle de genetik bunlari nereden calisabilirz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dtorto
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 23, 2016 9:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
Arkadaslar cikmis dus sorularina baktgmda dusdatanin genetik ve maddeler bilgisi kismi sanki yetersz gbi ozellikle de genetik bunlari nereden calisabilirz
Merhaba maddeler bilgisi değil ama ben genetik kısmını infodustan çalıştım çok yararlı size de tavsiye ederim maddeler bilgisini bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa bende sevinirim datanın maddeler bilgisini almalı mıyız
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 23, 2016 3:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Oncelikle cevap icin tesekkurler peki bu infodusu nerden nasil elde edebiliriz?
Başa dön
Dtorto
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 23, 2016 10:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
Oncelikle cevap icin tesekkurler peki bu infodusu nerden nasil elde edebiliriz?
Ben daha önce sınava giren bir arkadaştan almıştım ama internetten infodus olarak yazıp bulabilirsiniz zaten ince bir kitap girdiğim denemelerde çok şükür biyoloji sorularını tamamen yapıyorum kitabı bir kere okumama rağmen tavsiye ederim
Başa dön
dtmarina
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 24, 2016 12:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İnternette bulamadım sanırım tustime kitabı artık olmayabilir. Maddeler bilgisi, genetik, ve ortodonti dusdata için tam bir eksiklik.
Başa dön
Dtorto
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Oca 24, 2016 12:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmarina yazmış:
İnternette bulamadım sanırım tustime kitabı artık olmayabilir. Maddeler bilgisi, genetik, ve ortodonti dusdata için tam bir eksiklik.
Evet tustüme kitabı sanırım maddeler bilgisi almalı mıyız sizce peki bendeki kitaplar 2.baskı inş çok bir şey kaybettirmez bana bence datanın diagnozu da eksik ben ona dusemden çalışacağım ortodonti sonbasım aldım oradan çalışacağım birde son olarak dusemin kamp notları var bende klinikten extra okumayı düşünüyorum
Başa dön
dtmarina
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 24, 2016 12:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok bir şey fark etmez yeni basımlar da müthiş değil 😊 maddeler de gerekli bence
Başa dön
Dtorto
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Oca 24, 2016 2:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmarina yazmış:
Çok bir şey fark etmez yeni basımlar da müthiş değil 😊 maddeler de gerekli bence
Tamam çok teşekkür ederim konu anlatımlı olarak alırım olmadı iyi çalışmalar size de
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız