Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DUS konusunda hertürlü sorunuz için...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DUS konusunda hertürlü sorunuz için...
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
tunasazi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 14, 2015 11:22 pm    Mesaj konusu: uzaktan eğitim Alıntıyla Cevap Gönder

merhabalar... uzaktan eğimle işeleyen bır dus kursu , online ders vıdeosu vs bilen var mı acaba.. evli cocuklu devlet memuru ve kursa gıdebılecek fırsatı olmayan bırıyım Sad yardımcı olabılrısenız cok sevınırım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Eyl 15, 2015 1:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dusdata
Başa dön
ithilquessir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 16, 2015 9:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ösym artık şeker vermiyor sanırım. E Sınavın süresi de nispeten uzun. Kan şekeri düşmesine nasıl bir çözüm getirebiliriz? Fikri olan var mı?
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 10:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sağlık bakanlığı kadrosuyla girdiğimizde mecburi hizmet kac yıl ve mecburi hizmet bittikten sonra istedğimiz yerde çalışabiliyor muyuz bu konuda herkesin kafası karışık durumdan haberdar olan birileri bilgilendirirse sevinirz
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 10:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ithilquessir yazmış:
ösym artık şeker vermiyor sanırım. E Sınavın süresi de nispeten uzun. Kan şekeri düşmesine nasıl bir çözüm getirebiliriz? Fikri olan var mı?
sağlık bakanlığı kadrosuyla girdiğimizde mecburi hizmet kac yıl ve mecburi hizmet bittikten sonra istedğimiz yerde çalışabiliyor muyuz bu konuda herkesin kafası karışık durumdan haberdar olan birileri bilgilendirirse sevinirz
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 10:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Uzmanligi alinca unvan degisikligi kurasina giriyorsun ve uzmanlik yilin kadar devlet icin calisiyorsun daha sonra istifa edip ozelde calisabilirsin yada tazminat odeyip hic devlet adina calismayabilirsin tazminat yillik 13 bin dolar sanirim
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Eyl 29, 2015 7:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cevap icin cok tesekkurler peki daglik bakanligi kadrosuna greblmek icin ortalama kac net gerekiyor ilk kez grdim sinava 75 net yaptim saglik bakanligi icin sansim var midir
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Eyl 29, 2015 8:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
Cevap icin cok tesekkurler peki daglik bakanligi kadrosuna greblmek icin ortalama kac net gerekiyor ilk kez grdim sinava 75 net yaptim saglik bakanligi icin sansim var midir
. Olma ihtimali var yok degil ancak oral diagnoz yada tedavi olur olursa ayrica bakanlik haricinde de oral ve tedavi olma ihtimali var
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 30, 2015 1:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çok soru sordum biliyorum ama sağlık bakanlığı kadrosunda herhangi bir ilde perio kazanma ihtimalim hiç yok değil mi yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 30, 2015 3:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
çok soru sordum biliyorum ama sağlık bakanlığı kadrosunda herhangi bir ilde perio kazanma ihtimalim hiç yok değil mi yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim

75 net ile zor dostum belki diyarbakır olur o da perio alıyor mu bilmiyorum ama.sen umutlu ol belli olmaz sağlık bakanlığı bu sene hep büyükşehirlere vermiş o yüzden talibi çok olabilir ama belli olmaz tabii
Başa dön
dtbbetty
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 30, 2015 6:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bu yıl mezun oldum dusa ilk defa girdim 80 netim var nasıl bir sıralama geleceğini bilmiyorum ama hedefim perio kazanmaktı sanırım olmayacak sizce bu yıl nasıl bir yol izlemeliyim
Başa dön
cherchesow
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Şub 05, 2016 4:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar merhaba. 2013 nisan dusu iptal oldu ve puanlar yeniden hesaplandı. benim gibi tercih yapmak isteyen bölüm değiştirmek veya bulunduğu ünvyi değiştirmek isteyen arkadaşların yeniden tercih yapması gerekiyor. ancak önümüzde bir engel var. mesela ben dicle ünv cerrahideyim,yenıden yeni puanımla bi başka kuruma geçiş yapmam için oraya yeni hesaplanan puanı tekabul eden ( örn: konya cerrahi 85 inciyi almıssa yeni sıralaması 80 ile 90 arası olanlar ) kişi tercih yapmasa bile otomatık olarak osym orayı dolu göstereceğinden dolayı gitme olasılığım kalmıyo. bunu önlemek içi TUSda uygulanan bir yöntemi aktarmak istiyorum. 2013 nısan DUSunu kazanıp o dönem tercih yapmış ve şu an halinden memnun olan ve yerini bölümünü değiştirmek istemeyen arkadaşlarımız eğer tek tercih yapıp hacettepe ortodonti yazarlarsa hem kendi yerlerinde kalmaya uzmanlık yapmaya devam edecekler hemde yeni tercihle kendilerini liste dışı bırakıp benım gibi yerini değiştirmek isteyenlerin önünü açmış olacaklar. eğer onlarda yerlerini değiştirmek isterlerse tekrar benım gibi tercih yapabilirler. umarım derdımı anlatabilmişimdir. bu mesajı 2013 nisan dusunda yerleşen herkese ulaştırabilirsek belki benim gibi bi kaç kişininde isteği sizin sayenizde gerçekleşmiş olur. tercihler için son gün 11 şubat !!! herkeşe şimdiden bol şans
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız