Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2016 dus kontenjanları
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2016 dus kontenjanları
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dtorto
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ağu 05, 2016 8:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar sağlık bakanlığı ile ilgili bilgiyi en sağlıklı nereden alabiliriz ki bu arada pamukkale falan hiç açmamış çok ilginç sağlık bakanlığı ile ilgili yazı olup kontenjan olmaması da enteresan arasak mı acaba valla unutmuş olabilirler herşey olabilir bu günlerde
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
345543
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ağu 05, 2016 9:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Osymye ulaşabildim şimdilik böyle tercihlere kadar güncellenebilir dediler.
Başa dön
Dtorto
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ağu 05, 2016 10:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkür ederim kendi adıma başarılar dilerim umarım herşey herkesin gönlüne göre olsun sevgilerimle
Başa dön
345543
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ağu 05, 2016 11:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rica ederim:)
Başa dön
umutogutucu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 06, 2016 6:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dershaneden güzel bir il, bölüm şeklinde liste görebilecek miyiz?
Başa dön
dumb
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Eyl 02, 2016 7:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sağlık bakanlığı kadroları artık olmayacak diye duydum,hepsi yök olduğu sayıda bir eksilme olmadığı için bu bizim lehimize olan bir şey. zorunlu hizmet ve az maaş alma gibi dezavantajları vardı.
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Eyl 02, 2016 5:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dumb yazmış:
sağlık bakanlığı kadroları artık olmayacak diye duydum,hepsi yök olduğu sayıda bir eksilme olmadığı için bu bizim lehimize olan bir şey. zorunlu hizmet ve az maaş alma gibi dezavantajları vardı.

Kaynağınız kim ? Bu sınav için mi açılmayacakmış yoksa bundan sonraki hiç bir sınavda mı açılmayacakmış?

Sağlık Bakanlığı kadrolarının avantajları da vardı direk iş garantisi, daha düşük puanla alım gibi.. Umarım tercihlere kadar sağlık bakanlığı kadrosu hiç olmazsa geçen seneki kadar açılır.
Başa dön
dumb
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 03, 2016 1:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

waters yazmış:
dumb yazmış:

Kaynağınız kim ? Bu sınav için mi açılmayacakmış yoksa bundan sonraki hiç bir sınavda mı açılmayacakmış?

Sağlık Bakanlığı kadrolarının avantajları da vardı direk iş garantisi, daha düşük puanla alım gibi.. Umarım tercihlere kadar sağlık bakanlığı kadrosu hiç olmazsa geçen seneki kadar açılır.

yetkili bir kaynak değil,fakültedeki arkadaşlar söyledi. fakat bu saatten sonra kontenjan değişeceğini sanmıyorum .

sağlık bakanlığı kontenjanlarının düşük puanla alım yapması,dezavantajları nedeniyle tercih edilmemesinden kaynaklanıyor =) adsmlere iş garantisi gözüyle bakacak kadar kötü durumda değil daha meslek,bu kadar umutsuz olmayın bence,bol şans =)
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 03, 2016 2:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dumb yazmış:
waters yazmış:
dumb yazmış:

yetkili bir kaynak değil,fakültedeki arkadaşlar söyledi. fakat bu saatten sonra kontenjan değişeceğini sanmıyorum .

sağlık bakanlığı kontenjanlarının düşük puanla alım yapması,dezavantajları nedeniyle tercih edilmemesinden kaynaklanıyor =) adsmlere iş garantisi gözüyle bakacak kadar kötü durumda değil daha meslek,bu kadar umutsuz olmayın bence,bol şans =)

Dezavantajları sebebiyle tercih edilmediğini bende biliyorum ancak örneğin hayali cerrah olmak hayali pedodontist olmak olan arkadaşlar icin en azından ideal kadrolardı bunlar.

İş garantisi derken de elbette bir orto cerrahi icin değil ama bir radyolog ve ya bir tedavici için daha uygun iş şartları vardı devlet kadrolarının. Hele radyoloji için dışarda zaten ben ilana bile rastlamadım.

Inşallah hayırlısı olur hakkımızda..
Başa dön
dumb
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 03, 2016 4:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

waters yazmış:
dumb yazmış:
waters yazmış:
dumb yazmış:

Dezavantajları sebebiyle tercih edilmediğini bende biliyorum ancak örneğin hayali cerrah olmak hayali pedodontist olmak olan arkadaşlar icin en azından ideal kadrolardı bunlar.

İş garantisi derken de elbette bir orto cerrahi icin değil ama bir radyolog ve ya bir tedavici için daha uygun iş şartları vardı devlet kadrolarının. Hele radyoloji için dışarda zaten ben ilana bile rastlamadım.

Inşallah hayırlısı olur hakkımızda..

yani .. pedo perio orto cerrahi dışındaki bölümlere bence pek de gerek yok zaten =) inşallah bakalım ..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız