Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dent test 1-2
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dent test 1-2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Denizolsun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ağu 16, 2016 6:44 pm    Mesaj konusu: Dent test 1-2 Alıntıyla Cevap Gönder

Dent test serileri hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? 2. Çok zor ve detay gibi geldi bana 1. nasıl?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
p53geni
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ağu 16, 2016 10:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de ikinciyi cozuyorum normalde derste anlatilmayani gectim aciklamalarda kitapta olmayan bilgiler var.ama bikac atipik soru cozme adina faydali oluyo diye bakiyorum ben Smile
Başa dön
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 18, 2016 2:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1. Si birkaç deneme hariç gayet kolay. Ara ara motıvasyon yükseltmk için çözülebilir. 2 ye yeni gectım kıyas edemicm
Başa dön
mustafautkun
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 18, 2016 6:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="535353"]1. Si birkaç deneme hariç gayet kolay. Ara ara motıvasyon yükseltmk için çözülebilir. 2 ye yeni gectım kıyas edemicm[/quote. Bana 1. Denemeler de kolay gelmedi özellikle protezde her denemede enaz iki yanlış yapıyorum çok derin sorular var bence ..??
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 18, 2016 7:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi söyle siz protezden iki soru yanlış yaparsınız zor ve berbat olur bn yaparsam iyi ve güzel bi sonuç seklinde bakıyor olabilirz. Yani belki de aynı netlere bn ıyı sız kötü diyorsunuzdur bilmıyorum. daha kolay seklindeki kıyaslamm dersanenın bizzat yaptığı denemeler iledir. Herkese kolay gelsin
Başa dön
hmdr27
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ağu 22, 2016 7:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dent test 2de 9.denemeden radyoloji ve endonun cvblarini yazsin lutfen ,onceden tesekkur ediyorum))
Başa dön
dtmarina
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 28, 2016 5:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar denttest 2 deki netleriniz denemelere göre nasıl? Benim düşük oluyor 1 ay kala moralim bozuldu da herkesin öyle mi acaba 😳
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız