Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - özel okullar hakkında
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

özel okullar hakkında
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
duscu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 24, 2012 11:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arwen yazmış:
Exper yazmış:
başkentte maaşlar yarı yarıya düşük onu biliyorum ama diğer özel ünilerle ilgili bilgim yok

yarı yarıya derken nekadar oldugunu biliyormusunuz acaba? bende duz maası alıyor ama performanstan cok az alıyor diye biliyorum ayrıca su 6 gun calısma meselesi dogru mu biz memur olarak girdigimiz için bizi cumartesi calıstıramazlar 40 saatten fazla devlet memuru calısamaz diye biliyorum ama tam bi bilgim yok yazan bi yer de yok nolur biri su konuya acıklık getirsiin Sad

Direk yarı yarıya diye bişey yok üniversiteden üniversiteye değişiyor ayrıca.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtdt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 24, 2012 11:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arwen yazmış:
Exper yazmış:
başkentte maaşlar yarı yarıya düşük onu biliyorum ama diğer özel ünilerle ilgili bilgim yok

yarı yarıya derken nekadar oldugunu biliyormusunuz acaba? bende duz maası alıyor ama performanstan cok az alıyor diye biliyorum ayrıca su 6 gun calısma meselesi dogru mu biz memur olarak girdigimiz için bizi cumartesi calıstıramazlar 40 saatten fazla devlet memuru calısamaz diye biliyorum ama tam bi bilgim yok yazan bi yer de yok nolur biri su konuya acıklık getirsiin Sad

40 saatten fazla çalıştırılamama olayını bilmyorum ama başkent tıptaki asistanlar cumartesi günleri çalışıyor.
Başa dön
arwen
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 25, 2012 5:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtdt yazmış:
arwen yazmış:
Exper yazmış:

40 saatten fazla çalıştırılamama olayını bilmyorum ama başkent tıptaki asistanlar cumartesi günleri çalışıyor.

http://www.memurlar.net/common/documents/3548/65702032011.htm
99.madde de yazıyor ama doktorları da bu maddeye gore cumartesileri calıstıramamaları lazım
Başa dön
yamesin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 25, 2012 6:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

başkent mezunuyum.maaşlar ciddi oranda fark eder (döner olmayacağı için,tıpdaki asistanlarda ciddi oarnda daha az maaş alıyor).birde tıpdada cmt çalışıyorsa asistanlar,demekki diş hekimliğindede çalışıcak.zaten doktora öğrencilerinide görüyordum cmt günü çalışırken.
Başa dön
arwen
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 25, 2012 7:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

maas 1800 olacakms diye duydum.doktora ogrencisi calısabilir ama hukuken devlet memurları 99.maddeye gore cmts calısamaz tıpda da calıstıkları ek sure kadar ve cumartası calısırlarsa nobet ucreti olarak maaslarına yansır diye biliyorum keske bir tıpcımız olsa da aydınlansak Smile
Başa dön
yamesin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 25, 2012 7:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne kadar nobet ücreti falan olsada ciddi maaş farkı var.sınıf arkadaşımın ablası tıpda asistan ondan biliyorum.ayrıca dersane arkadaşımın ablasından da biliyorum,hatta yanlış hatırlamıyorsam 1 milyar fark ettiğini söylemişti:(
Başa dön
arwen
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 25, 2012 7:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

maas farkı kesinlikle olur o yuzden tıpta ozeller pek tercih edilmiyomus.diş hekimliğinde de gorecegiz bakalm yetkililerden de su meseleyi net bilen yok cok ilginc yaa tam maası bile bilmiyorlar ne saglık bakanlıgı ne fakulteler net cevap veremedi.maasın az oldugunu bilerek yazmak lazım bu durumda
Başa dön
dushan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt May 26, 2012 4:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben bugün baskente gittim sordum dediğiniz gibi onlarda bilmiyor ama doktorali kadrolu olanlardan daha faZla alırsınız dediler 1.800 falan heralde bide mesela ben tipta radyolojiden 2 kisi tanıyorum biri ankarada 2.000 alırken dgeri adanada 3.000 falan alıyor bende anlamadım
Başa dön
yamesin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt May 26, 2012 6:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

adanadakilerin hem olanakları hemde maaşları daha fazla.hatta adanaki diiş hekimlerinin uzman doktordan daha fazla maaş alanları bile var.oranın hasta potansiyeli çok yüksek
Başa dön
dushan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt May 26, 2012 6:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

başkent icin mı diyosunuz? devlette sabit + doner olacak herhalde kesin
Başa dön
yamesin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt May 26, 2012 8:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet başkent için yazdım
Başa dön
dtngy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 28, 2012 2:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

özel okul hakkında kesin bilgiyi nasıl ögrenebiliriz
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız