Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - yeni anket
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

yeni anket
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 16, 2016 12:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

salmonella yazmış:
gohn hocam,
anladıgım kadarıyla bu 1020 sabit sayıyı gecen seneki anket ve sonucları uzerinden hesaplamışsınız ama bu sayının bu sene aynı olması zor.
sonuçlar geldikten sonra tekrar yeni bi sabit sayı hesaplanır bu hesap sınava ozgu bişiy sınavın ortalaması ve yıgılmayla alakalı bi durum.
sıralamayı tahmin etmenin tek yolunun ankete katılımın artmasıyla olabileceğini dusunuyorum.
haklısınız hocam suan ankete katilim az,ozellikle 80 net alti bandinda cok az katilim var.80 net ustu olan biri icin yeni bir katsayi olarak 670:ankete katılanlar(79 dahil altı olan netler,104 uzeri isaretleyenler,sınava girmedim isaretleyenler cikarilir.)Burdan elde edilen katsayı, kendi netiniz dahi ve ustu 104 e kadar olan kisi sayiyisiyla toplanip carpilir.gecen seneye uygulandiginda asagi yukari sonuc veriyor.Nobel istatistik odulunu vermiceklerse de olsun:)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
LeyLa89
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 16, 2016 1:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gohn yazmış:
salmonella yazmış:
gohn hocam,
anladıgım kadarıyla bu 1020 sabit sayıyı gecen seneki anket ve sonucları uzerinden hesaplamışsınız ama bu sayının bu sene aynı olması zor.
sonuçlar geldikten sonra tekrar yeni bi sabit sayı hesaplanır bu hesap sınava ozgu bişiy sınavın ortalaması ve yıgılmayla alakalı bi durum.
sıralamayı tahmin etmenin tek yolunun ankete katılımın artmasıyla olabileceğini dusunuyorum.
haklısınız hocam suan ankete katilim az,ozellikle 80 net alti bandinda cok az katilim var.80 net ustu olan biri icin yeni bir katsayi olarak 670:ankete katılanlar(79 dahil altı olan netler,104 uzeri isaretleyenler,sınava girmedim isaretleyenler cikarilir.)Burdan elde edilen katsayı, kendi netiniz dahi ve ustu 104 e kadar olan kisi sayiyisiyla toplanip carpilir.gecen seneye uygulandiginda asagi yukari sonuc veriyor.Nobel istatistik odulunu vermiceklerse de olsun:)
diş doktoru olduğunuzdan şüphe etmeye başladım matematik prof falan gibisiniz 😀 Bu yeni hesaplamayı pek anlayamadım 84 net kaçıncı olur rica etsem söyleyebilirmisnz 😊
Başa dön
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 16, 2016 2:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

LeyLa89 yazmış:
Gohn yazmış:
salmonella yazmış:
gohn hocam,
diş doktoru olduğunuzdan şüphe etmeye başladım matematik prof falan gibisiniz 😀 Bu yeni hesaplamayı pek anlayamadım 84 net kaçıncı olur rica etsem söyleyebilirmisnz 😊
matematik profesorlugu degil de agır issizlikten oluyor daha cok:)497 hesapladım.hatırladığım kadariyla onceki ankette 475 cikiyordu sizi,1 net artmasina ragmen 20 kisi gerilemis.Demekki diger 6 soru da iptal olursa asıl cümbüs o zaman olacak.hakkımızda hayırlısı bakalım
Başa dön
LeyLa89
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 16, 2016 2:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gohn yazmış:
LeyLa89 yazmış:
Gohn yazmış:
salmonella yazmış:
gohn hocam,
matematik profesorlugu degil de agır issizlikten oluyor daha cok:)497 hesapladım.hatırladığım kadariyla onceki ankette 475 cikiyordu sizi,1 net artmasina ragmen 20 kisi gerilemis.Demekki diger 6 soru da iptal olursa asıl cümbüs o zaman olacak.hakkımızda hayırlısı bakalım
teşekkür ediyorum 😊 evet iptal oldukça 600 e doğru giderim heralde 😀😀
Başa dön
WILLING
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 16, 2016 4:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

115 VE ÜZERİ yaptıgını işaretleyen engelli arkadaşlar ruyanızda bile göremezsiniz o netleri
Başa dön
dtemablalp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 16, 2016 5:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar iptaller sonrası iptal edilen soru başına 1.25 net eklenecek.Sizce geçen seneye göre netlerde yükselme olur mu?
Başa dön
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 16, 2016 5:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtemablalp yazmış:
arkadaşlar iptaller sonrası iptal edilen soru başına 1.25 net eklenecek.Sizce geçen seneye göre netlerde yükselme olur mu?
geçen sene de 2 soru iptal olmuştu. şimdilik o konuda eşitler ama mahkeme sonucuna göre 2-3 soru daha iptal olursa geçen seneyle aynı durum olur
Başa dön
soydan
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ekm 17, 2016 9:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yine çılgın netler uçuyor.Trollerimiz iş başında.İşsizlik kolay değil tabi
Başa dön
salmonella
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 19, 2016 12:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar dersaneyle konusan var mı, net ortalama nasıl bekliyorlarmıs? sınava girenlerden her subeden bilgi almışlardır.
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 19, 2016 12:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben sadece şahsi sıramamamı sordum netim 87.75 bana dershanedeki abi 200-250 olur dedi.. bu sıralamyı yılların tecrübesi ve diğer kursiyerlere göre ortalama olarak söyledi. Netler düşecek dendi ama kalan 6 soruya bağlı iptaller artarsa net bazında artış bile olurmuş
salmonella
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 19, 2016 5:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:
Ben sadece şahsi sıramamamı sordum netim 87.75 bana dershanedeki abi 200-250 olur dedi.. bu sıralamyı yılların tecrübesi ve diğer kursiyerlere göre ortalama olarak söyledi. Netler düşecek dendi ama kalan 6 soruya bağlı iptaller artarsa net bazında artış bile olurmuş

peki teşekkurler moral oldu:)
Başa dön
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 24, 2016 4:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güncel
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ekm 24, 2016 5:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

guncel
Başa dön
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 25, 2016 2:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunlar 115 üzerini tahayyül edemiyorlar galiba,10 kişi olmuş.
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 11:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güncel
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 5:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

guncel
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 6:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

anket popülerliğini yitirdi ya ne de uğraşmıştım teh heeey
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 8:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
anket popülerliğini yitirdi ya ne de uğraşmıştım teh heeey

😂 Güncel
Başa dön
Znoe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 7:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu arada geçen sene
95 net 96.
92 net 169.
91.5 net 190.
91.25 net 199.
90.25 net 227.
89 net 272.
88.5 net 301.
88.25 net 312.
87.5 net 337.
87 net 365.
86.5 net 390.
85 net 466.
84.5 net 496.
84 net 520.
83.75 net 543.
83.25 net 556.
82 net 610.
81.75 net 621. (Enson giren kişi)
81.25 net 645.
80 net 704.
75.75 net 850. Olmuş arkadaşlar
KONTENJAN 500 iken en son giren 621. Olmuş
Bu yıl kontenjan 600 o yüzden sıralamanın 750 ye kayacagini düşünmekteyim... geçen sene 750. NIN kaç yaptığını bulamadım ama 78 net gibi bir şeydir çünkü 75.75 850. OLMUŞ
Diyeceğim şu ki aslında geçen yılla kiyaslayacaksak 78 netle kapattı demek daha doğru çünkü bu yıl 750 ye kadar kayar 650. ASLA boşta kalmaz mantıklı yerler yazarsa seneye hazirlanmayi düşünmez ise.. o yüzden ben en son kapatanın 78 netle kapattığını baz alıyorum..
Bu sebeple sınavın daha zor olduğunu kabul ediyor netlerin düşeceğini en görmekle beraber gelecek olan iptallerle netlerin yükseleceğini ve 750. Nın 80 netle kapatacağını iptal olmazsa şayet 78 netle kapatacağını düşünüyorum..
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 8:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

geçen sene 95 net yapan 96. mı olmuş! vay anasınııı!98,5 yapan bir arkadaşım da 42. olmuştu.çok mu fazla birikim olmuş 90-100 arasında?bence iyi net yani 95
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
4. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız