Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Davalar hakkında. .
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Davalar hakkında. .
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 21, 22, 23  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtmadur
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 9:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neden birlik olamıyoruz anlayamıyorum çok mu zor bir kaç twit atmak sorulara dava açarken iyi başka birşey yok inşallah hiç biri iptal olmaz diyecem şimdi baslayacaklar kızmaya
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 9:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmadur yazmış:
Neden birlik olamıyoruz anlayamıyorum çok mu zor bir kaç twit atmak sorulara dava açarken iyi başka birşey yok inşallah hiç biri iptal olmaz diyecem şimdi baslayacaklar kızmaya
+1
Başa dön
sakuragi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 9:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
valla ben tek başıma 100 tweet attıysam 100 kişi toplansak çok rahat sesimizi duyururduk.ama sınava 3000 kişi giriyor 30 kişi mücadele veriyor.sağolun tembel ve ödlek arkadaşlar.siz daha çooook beklersiniz.sadece 30 kişi şikayetçi galiba sınavın açıklanmamasından.diğerlerinin keyfi yerinde anlaşılan.

çözmüşsün işi sen valla şahsen benim keyfim yerinde öylesine takip ediyorum forumu.ödlek değil ama tembeli kabul ediyorum yok 10tweet attım yok 100 tweet attım böyle işlerin çözüleceğini düşünmek bile komik geliyo.bekliceksin işte açıklanana kadar.ister şikayetçi bekle ister keyfin yerinde.
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 10:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sakuragi yazmış:
Hilumpulmonalis yazmış:
valla ben tek başıma 100 tweet attıysam 100 kişi toplansak çok rahat sesimizi duyururduk.ama sınava 3000 kişi giriyor 30 kişi mücadele veriyor.sağolun tembel ve ödlek arkadaşlar.siz daha çooook beklersiniz.sadece 30 kişi şikayetçi galiba sınavın açıklanmamasından.diğerlerinin keyfi yerinde anlaşılan.

çözmüşsün işi sen valla şahsen benim keyfim yerinde öylesine takip ediyorum forumu.ödlek değil ama tembeli kabul ediyorum yok 10tweet attım yok 100 tweet attım böyle işlerin çözüleceğini düşünmek bile komik geliyo.bekliceksin işte açıklanana kadar.ister şikayetçi bekle ister keyfin yerinde.
valla herkesin keyfi yerinde değil işte.herkes tweet atmak zorunda demiyorum.ama ağlaşıp duran bir türlü birlik olamıyoruz diyen tonla insan var.kimle konuşsam aynı şeyi sölüyo.senin onlardan haberin yok galiba ya da yok sanıyorsun.e peki böle bi olay var madem destek ol diyorum bakarım bi ara deyip geçiyorlar.osym tweet atana 1 net fazla yazacak diye duyuru yapsa sence durur mu bu insanlar?anca işine gelince birşey yapılmalı değilmi?ayrıca süper mantıklı tavsiyen için de sağol.ben zaten ösym binasına girip sınavları kendim açıklamayı düşünüyodum beklemek yerine.tövbe tövbeee
Başa dön
sakuragi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 10:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

öyle ki zaten insanların çoğu işine gelirse bişey yapar sen bunu yeni mi öğreniyosun.bu forumdan medet umma bence sen iyi birine benziyosun üzülürsün.herkes geyik çeviriyo arada inşallah maşallahlar uçuşuyo sonra icraate gelince kimse yok.laf yani.o yüzden ben meslek olarak toplanamıyoruz birlik olalım falan filan geçtim bunları.burası türkiye tweetle filan da olmaz bu iş.en iyisi düşünmüyorum bekliiyorum.bi sabah arkadaşlarım açıklanmış diyecek bitecek gidecek bence sende yorma kendini bu kadar fani dünya Smile
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 10:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sakuragi yazmış:
öyle ki zaten insanların çoğu işine gelirse bişey yapar sen bunu yeni mi öğreniyosun.bu forumdan medet umma bence sen iyi birine benziyosun üzülürsün.herkes geyik çeviriyo arada inşallah maşallahlar uçuşuyo sonra icraate gelince kimse yok.laf yani.o yüzden ben meslek olarak toplanamıyoruz birlik olalım falan filan geçtim bunları.burası türkiye tweetle filan da olmaz bu iş.en iyisi düşünmüyorum bekliiyorum.bi sabah arkadaşlarım açıklanmış diyecek bitecek gidecek bence sende yorma kendini bu kadar fani dünya Smile
ne üzülecem burdaki boş boş konuşmalar için.ama sıkıntılı durumu olan arkadaşları düşünmeden benim keyfim yerinde diye de konuşamam.insanlar birbirinden dershaneye gidemediği ve kitapları alamadığı için karalanmış eski püskü kitapları özelden istiyor.hani tartışma alevlendirmek değil niyetim ama böyle konuşmasak forumda daha iyi olur diye düşünüyorum.
Başa dön
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 10:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence dava acanlarin cogu kamuda, sistemi duzeni oturmus keyfi gicirinda insanlar.Bence bu kadar bencil olmamak lazim. insanlar 1 sene emek verdiler ve bir an once hayatlarinin duzene girmesini bekliyorlar.Bu yapilan zulumden baska bisey degildir.
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 10:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gohn yazmış:
Bence dava acanlarin cogu kamuda, sistemi duzeni oturmus keyfi gicirinda insanlar.Bence bu kadar bencil olmamak lazim. insanlar 1 sene emek verdiler ve bir an once hayatlarinin duzene girmesini bekliyorlar.Bu yapilan zulumden baska bisey degildir.
boşver gohn insanlar durumu çözmüş bizim zekamız yetmediği için göremiyormuşuz,anlayamamışız Very Happy Very Happy
Başa dön
dtakinci
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2016 11:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gohn yazmış:

+1
Başa dön
dtmadur
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 12:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtakinci yazmış:
Gohn yazmış:

+1
+1
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 12:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar bende kamudayım evet ısım var sızın kadar sıkontı cekmıyorum ama tweetle falan olmıcak bu ıs..tweet atılacaksa dus senede 2 sene falan olsun dıye atın barı..mahkeme sonuclanmadan acıklansa ne olacak 2 ay sonra yıne bız rezıl olacaz tasınmak bolum degıstırmek kolay seyler mı..osym bı b.. yemıs..mecburen beklıcez baska mantıklı bıse yok..
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 12:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Süreci uzatan iptal olup olmayacağı belli olmayan sorular ayrıca twit atmakla olan şeyler var geçmişte twitle çapa dişe yemekhane açtırdık biz tusculara bi milletvekili yardımcı oluyor ve TTB twitler sayesinde görüşme talep etti onun dışında twit niye şimdi dus 2 ye çıksın diye atılıyor konuyla ne alakası var 2014 de bu kanun çıktığı gün atılması lazımdı 2014 ve 2015 mezunlarının 1er bazılarınn 2 şey senesi gitti ara dönemde dus olmadığı için bende 2 kez olsun istiyorum kimse çekmesin bi yıl bu pskolojiyi diye ama bunun adımı bugün değil 2014te atılmalıydı herkes kendini düşünüyo mantıklı olan tek şey bunun kaç kişiyi etkilediği ben evde oturmak 2 ay beklemek istemiyorum kimse bana sormadı benim hakkımı gasp ederken doğru soru hazırlasın ösym hazırlayamamış deyip duruluyo bariz hatalı soruları bile davada iptal etmezse bu iki ayın hesabını kim vercek?? Hepsi hatalı değil soruların gidin referansları okuyun görceksiniz soru sayısı arttıkça davalari birleştirme bilmem ne gittikçe uzuyor herkes kendini düşünüyo kimseyle tartışmaya girmicem ama bunu okuyup katılan birsürü insan var burda konuşmuyo diye madur olan 3/5 kişi değiliz
Başa dön
Dtorto
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 1:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Helps yazmış:
Süreci uzatan iptal olup olmayacağı belli olmayan sorular ayrıca twit atmakla olan şeyler var geçmişte twitle çapa dişe yemekhane açtırdık biz tusculara bi milletvekili yardımcı oluyor ve TTB twitler sayesinde görüşme talep etti onun dışında twit niye şimdi dus 2 ye çıksın diye atılıyor konuyla ne alakası var 2014 de bu kanun çıktığı gün atılması lazımdı 2014 ve 2015 mezunlarının 1er bazılarınn 2 şey senesi gitti ara dönemde dus olmadığı için bende 2 kez olsun istiyorum kimse çekmesin bi yıl bu pskolojiyi diye ama bunun adımı bugün değil 2014te atılmalıydı herkes kendini düşünüyo mantıklı olan tek şey bunun kaç kişiyi etkilediği ben evde oturmak 2 ay beklemek istemiyorum kimse bana sormadı benim hakkımı gasp ederken doğru soru hazırlasın ösym hazırlayamamış deyip duruluyo bariz hatalı soruları bile davada iptal etmezse bu iki ayın hesabını kim vercek?? Hepsi hatalı değil soruların gidin referansları okuyun görceksiniz soru sayısı arttıkça davalari birleştirme bilmem ne gittikçe uzuyor herkes kendini düşünüyo kimseyle tartışmaya girmicem ama bunu okuyup katılan birsürü insan var burda konuşmuyo diye madur olan 3/5 kişi değiliz
Arkadaşlar benimde bir işim var çok şükür ama hergün tweet atıyorum bugün yine atacağım vazgeçmek yok birazdan fox haber başlayacak sorular içinde aynı şeyi yapmıştık ancak ne yazık ki 3 5 kişiyle yeni mezun olmak en öenmlisi de hayatına bir yön çizememek çok zor lütfen herkes empati yapsın bu ülkede sosyal medyanın gücü diye bişey var vazgeçmek yok belki birilerinin dikkatini çekeriz
Başa dön
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 1:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar bi twit bi ise yaramaiyorsa neden hukumet en ufak bi seyde interneti kesiyor tweetira erisimi engelliyor?
Başa dön
soydan
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 1:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtorto yazmış:
Helps yazmış:
Arkadaşlar benimde bir işim var çok şükür ama hergün tweet atıyorum bugün yine atacağım vazgeçmek yok birazdan fox haber başlayacak sorular içinde aynı şeyi yapmıştık ancak ne yazık ki 3 5 kişiyle yeni mezun olmak en öenmlisi de hayatına bir yön çizememek çok zor lütfen herkes empati yapsın bu ülkede sosyal medyanın gücü diye bişey var vazgeçmek yok belki birilerinin dikkatini çekeriz

Doğru söyledin hocam.Tweet atmakla da taş attık kolumuz yoruldu demeyeceğiz zaten.Tuscuların hashtagiyle birlikte bombalayalım bu gece Very Happy Milletvekili,tdb,osym ne varsa mention atalım
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 1:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cidden sıktı artık bu iş . Kafadan yarım dönem uzattık bile belki bin defa dedim gene diyecegim geçen her gün hafta hayatımızdan gençliğimizden çalınıyor.. hala mahkeme tarihi bile belli değil üstelik. Bu ne sicim iştir. Hayatlarımız beklemeye alınmış süresiz ..
kubragnydn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 4:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsenol yazmış:
kubragnydn yazmış:
arkadaşlar avukatın dediklerine göre, henüz davalar birleştirilmedi davaların birleştirilmesi bilirkişi incelemesi ve sunması ortalama kasım sonunu bulacakmış

biz sınav açıklanacak diye bekliyoz bunlar daha dava birleştirecek.şaka gibi..

Evet ben dava acanlardanim.acukatin soyledigi seyler biraz teknik seyler ama kabaca şöyle bu hafta yada onumuzdeki hafta davalarin birlestirilme sureci(uc davaciyiz ucumuzunki de ayri idari mahkemedeymis)bilirkisi atanmasi.bilirkisilerin incelemesi ve sinavlarin okunmasi.bunun da kasim sonunu bulmasini bekliyorum dedi
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 4:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tam bir tarihe alisiyoruz yenisi cikiyor kasim sonu da aralik 15 falan derler kesin
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 4:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kubragnydn yazmış:
dtsenol yazmış:
kubragnydn yazmış:
arkadaşlar avukatın dediklerine göre, henüz davalar birleştirilmedi davaların birleştirilmesi bilirkişi incelemesi ve sunması ortalama kasım sonunu bulacakmış

Evet ben dava acanlardanim.acukatin soyledigi seyler biraz teknik seyler ama kabaca şöyle bu hafta yada onumuzdeki hafta davalarin birlestirilme sureci(uc davaciyiz ucumuzunki de ayri idari mahkemedeymis)bilirkisi atanmasi.bilirkisilerin incelemesi ve sinavlarin okunmasi.bunun da kasim sonunu bulmasini bekliyorum dedi
saal kardeş bi açıklama iyi geldi valla.ortam açıklama açısından baya ıssız.
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 4:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
kubragnydn yazmış:
dtsenol yazmış:
kubragnydn yazmış:

saal kardeş bi açıklama iyi geldi valla.ortam açıklama açısından baya ıssız.

Açıklama iyi mi geldi 😀😀😀 aralık ayına daha davalar birleşecek şaka gibi ..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 21, 22, 23  Sonraki
8. sayfa (Toplam 23 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız