Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Mr.Burhan Beyden haber var
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Mr.Burhan Beyden haber var

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 6:44 pm    Mesaj konusu: Mr.Burhan Beyden haber var Alıntıyla Cevap Gönder

hilumpulmonalis, Burhan beyle konuştu.

avukat bey şuan için yapacak birşey olmadığını, 1-2 gün içinde bilirkişi atanacağını, totalde ise 1-2 haftalık iş kaldığını söylemiş.

ne yapabiliriz sorusuna sosyal medya falan uğraşmaya değmez ya da işe yaramaz demiş. ama isterseniz idari mahkemeye bir gidin demiş.

yani yapılabilecek tek birşey kalmış. o da işe yararsa.

şimdi hilumpulmonalis (ne uzun be bu da) gitmeyi düşünüyor fakat tek başına etkisi olmayacağı kesin.

son kez rica etsek;

ankarada olan müsait olan arkadaşlar bir günlerini ayırabilirlerse çok iyi olur. (artık yapılacaklar da belli idari mahkemeye gidilip birileriyle görüşülmeye çalışılacak)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 7:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazık gercekten yine 1-2 hafta deniyor süreci uzatan herkes sağolsun heves bile birakmadılar insanda kurtulalım yeter diyoruz kurtulamıyoruz.
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 7:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Abi forum Ankara'dan çekmiyor heralde.
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 7:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimse ilgilenmicekse bizler kalkıp gelelim artık napsak işe yaramıcakmıs napalım yani ben anlamadım davayı açanlar neden takibinde değil süreci uzattınız deyince kızıyolar da uzattın arkadaşım aralık oldu kimse bitek kendini düşünemez bu toplumsal bi sınav oylama yapılsa 13 ekimde acıklansın diyecek bürsürü insan var madem açtın peşinde ol yeter ya tartışmayalım diyoruz yine böyle uzayıp gidiyo bunlar benim fikrim yettiniz artık
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 7:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben gideyim diyorum 14. İdari mahkemeye ama tek başıma çok mağduruz 3000 kişiyiz demek çok malca bir durum geliyor.adam 3000 kişiden bir sen mi çıkıp geldin ammada mağdurmuşsunuz be ya dese haklı
Başa dön
Dtgizmo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 8:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burhan beyin bizi oyaladığını falan düşünmeye başladım ben.Bence sadece algı yönetimi yapıp ortalğı sakinleştiriyor. cuma günü bir iki gün içinde bilirkişi atanıcaktı. ptesi salı oldu hala atanmadı. her gün bu bir iki gün içinde bilirkişi atanıcak lafını duymaktan bıktım. emin değilsen bir hafta iki hafta desene madem oyalayıp durma. ayrıca sonrasında bir iki haftalık iş kaldığından emin olamayız ki anlamıorum belki ösym de itiraz hakkını kullanıcak bilirkişi raporuna. yine bence rahatlatmak için söylenen bir cümle.artık o kadar olumsuzum ki.
peki tusun davasından geri kaldık tustan daha sonra açıklanıcakmıs soylentsini avukata soran var mı bu bilgi doğru mu?
bir de gercekten ankaradaki arkadaslar ilgilense su işle cok cok guzel olur Sad
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 8:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtgizmo yazmış:
Burhan beyin bizi oyaladığını falan düşünmeye başladım ben.Bence sadece algı yönetimi yapıp ortalğı sakinleştiriyor. cuma günü bir iki gün içinde bilirkişi atanıcaktı. ptesi salı oldu hala atanmadı. her gün bu bir iki gün içinde bilirkişi atanıcak lafını duymaktan bıktım. emin değilsen bir hafta iki hafta desene madem oyalayıp durma. ayrıca sonrasında bir iki haftalık iş kaldığından emin olamayız ki anlamıorum belki ösym de itiraz hakkını kullanıcak bilirkişi raporuna. yine bence rahatlatmak için söylenen bir cümle.artık o kadar olumsuzum ki.
peki tusun davasından geri kaldık tustan daha sonra açıklanıcakmıs soylentsini avukata soran var mı bu bilgi doğru mu?
bir de gercekten ankaradaki arkadaslar ilgilense su işle cok cok guzel olur Sad
kardeş sordum adama öyle bi haldeki herkes.bizi şöyle kale alıp da ilgilenecek kimse yok.beklemekten başka elimizden hiçbişey gelmiyor.hani idari mahkemeden güzel bir dille rica edebilirsiniz ama garanti işe yarar demiyorum dedi.öneriniz bu mu dedim hatta.öneri değil bu sadece yapılabilecek birşey die sorduğunuz için söylüyorum dedi
Başa dön
Dtgizmo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 8:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hilumpulmonalis sözlerim gercekten sana değildi yanlış anlaşılma olmasın. ben avukata sinirlendim.siz sadece aracısnız biliyorum sizin gibi birkaç kişi olmasa hiç haber alamayacagız zaten.bu yuzden kendi adıma tesekkur ederim.yine beklicez bakalım alıştım zaten artık koymuyor.
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 8:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtgizmo yazmış:
hilumpulmonalis sözlerim gercekten sana değildi yanlış anlaşılma olmasın. ben avukata sinirlendim.siz sadece aracısnız biliyorum sizin gibi birkaç kişi olmasa hiç haber alamayacagız zaten.bu yuzden kendi adıma tesekkur ederim.yine beklicez bakalım alıştım zaten artık koymuyor.

Bende size katılıyorum sürekli tarih değişiyor aralık derse tepki alacagı için böyle konuşuluyor galiba dava sonucunda 1 soru bile iptal olmazsa 2 ay yok yere beklememizin hesabını kim verecek?
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 9:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtgizmo yazmış:
yok kardeş alınganlık yapmak değil benimki sizi çok iyi anlıyorum.bana da sınav artık hiç açıklanmayacak gibi geliyor.
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 9:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Helps yazmış:
Dtgizmo yazmış:

Bende size katılıyorum sürekli tarih değişiyor aralık derse tepki alacagı için böyle konuşuluyor galiba dava sonucunda 1 soru bile iptal olmazsa 2 ay yok yere beklememizin hesabını kim verecek?
hesap verecek olan avukat olmamalı bence.ülkenin durumu ortada.adama da dedim bugün atama kadroları açıklandı arkadaşların da artık bir neticeye kavuşması lazım.adam gene de yapılacak bişey yok 1-2 haftası var dedi.adam hem ne diyebilirki bizim sorularımız iptal olmazsa.ne anlar c faktöründen braketinden.
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 9:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
Helps yazmış:
Dtgizmo yazmış:

hesap verecek olan avukat olmamalı bence.ülkenin durumu ortada.adama da dedim bugün atama kadroları açıklandı arkadaşların da artık bir neticeye kavuşması lazım.adam gene de yapılacak bişey yok 1-2 haftası var dedi.adam hem ne diyebilirki bizim sorularımız iptal olmazsa.ne anlar c faktöründen braketinden.

Tabi ki öyle ama bu kadar beklemeye bir de sonuc alınamazsa cok yazık olacak beklememize
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız