Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Atama Yazacak Olanlar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Atama Yazacak Olanlar
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 28, 2016 11:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

waters yazmış:
waters yazmış:

Peki atama çıktı ama aynı anda dusta çıktı atamaya gitmedik? Bu durumda da aynı şey mi geçerli yoksa sadece 1 sene kuraya katılamaz hükmü mü var

Arkadaşlar benim sorum hakkında bilgisi olan var mı ? Yani atama çıksa bile hiç gitmemek istifa etmekle aynı mı değerlendirilir ?

Neden sürekli istifa olayını düşünüyoruz. Dus belgelerini gönderirsin kazandığın yere, atandığın yere gider başlarsın onlar zaten kurumlar geçiş olayını halleder. Ha biraz gecikebilir ama o kadar da olur.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 28, 2016 11:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkrdnz yazmış:
waters yazmış:
waters yazmış:

Peki atama çıktı ama aynı anda dusta çıktı atamaya gitmedik? Bu durumda da aynı şey mi geçerli yoksa sadece 1 sene kuraya katılamaz hükmü mü var

Arkadaşlar benim sorum hakkında bilgisi olan var mı ? Yani atama çıksa bile hiç gitmemek istifa etmekle aynı mı değerlendirilir ?

Neden sürekli istifa olayını düşünüyoruz. Dus belgelerini gönderirsin kazandığın yere, atandığın yere gider başlarsın onlar zaten kurumlar geçiş olayını halleder. Ha biraz gecikebilir ama o kadar da olur.

Ya atama cikar ama onun baslama sureci daha cok uzaraa, dus daha erken baslatrsa? Ndn boyle dusunmednz
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 28, 2016 11:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtysm yazmış:
dtkrdnz yazmış:
waters yazmış:
waters yazmış:

Ya atama cikar ama onun baslama sureci daha cok uzaraa, dus daha erken baslatrsa? Ndn boyle dusunmednz

Düşündüm tabi ☺ya henüz ile başlamadığınız bi yer var evet ama bu uzmanlığa başlamayı etkilemez diye düşünüyorum. Dğerlerinden 2 ay sonra uzmanlığa başlayan asistanlar gördü bu gözler. Kazandığınız ve başvurduğumuz bir hak var ortada. Gönül isterdi ki herşey hızlı olsun ama atamaya başvuracak insan zaten bişeyleri yavaşlatma ihtimalini göze almalı diye düşünüyorum. Ben göze alarak yaptım yani en azından
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 28, 2016 11:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkrdnz yazmış:
Dtysm yazmış:
dtkrdnz yazmış:
waters yazmış:
waters yazmış:

Düşündüm tabi ☺ya henüz ile başlamadığınız bi yer var evet ama bu uzmanlığa başlamayı etkilemez diye düşünüyorum. Dğerlerinden 2 ay sonra uzmanlığa başlayan asistanlar gördü bu gözler. Kazandığınız ve başvurduğumuz bir hak var ortada. Gönül isterdi ki herşey hızlı olsun ama atamaya başvuracak insan zaten bişeyleri yavaşlatma ihtimalini göze almalı diye düşünüyorum. Ben göze alarak yaptım yani en azından

Evet ben de bu sekild3 düşünüyorum dus egitiminin bikac ay daha devlet atamasindan aksamasini kabul ediorum, ama bnm endiselendgm konu; devlete dustan dolayi baslama yapamazsak ohal kisitliliklari, istifa etmis gbi olmak vs. Cnku devletten dusa geceni az cok gorduk duyduk ama bu durumu hc duymadik
Başa dön
kanojoo
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 29, 2016 2:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

topçular istanbul yazdm
dtburak006
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 2:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

izmir/alsancak
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 2:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İzmir alsancak
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız