Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Sıkılanlar kahvesi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Sıkılanlar kahvesi
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 04, 2016 12:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dr_moe yazmış:
Saol Glutamat.Biz fakültede Dus kitaplarndaki gibi ayrıntılı görmemiştk.Bn de böyle bayaa sistemler flan var acaba yapılıyo mu ki die merak etmiştm.Aslnda bunu tedavici arkdşlara sormak gerek.Bnce yapılabcek güzel işler olablr.Güzel sonçlar çıkablr doğru endikasyon konursa

Biz de yapan asistanlar vardı izlemiştim bi defasında.ama zahmeti kadar başarı getiren bir uygulama değil çatlak kırık ve sızıntı riski var.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Arl 04, 2016 8:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kazandım mı kazanmadım mı eşiğinde biri olarak acaba tekrarlara başlasam mı şimdiden ne diyorsunuz, ha bi de sade kahve ☕
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Arl 04, 2016 8:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben yüzde 89 ihtimal kazanamamış biri olarak bşladm Glutamat.Senn yernde olsam çok arada kalrdm ve çalşmazdm büyük ihtimal.Hislerme bakardm.Kazancak gibi hissediyorsam çalşmazdm tam tersiyse çalşrm.Gerçi geçen atamada çıkacagından tuhaf bi şeklde emindim mutluydm ve çıkmadı ama 😒😁
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Arl 04, 2016 7:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bizim uzmanlıkların arasında temel bilim neden yok ya?.. Şöyle anatomi olsa oral fizyoloji olsa oral biyoloji olsa oral patoloji olsa keyifle girsek lab. işi yapsak....
Başa dön
dtakinci
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 04, 2016 10:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

waters yazmış:
Bizim uzmanlıkların arasında temel bilim neden yok ya?.. Şöyle anatomi olsa oral fizyoloji olsa oral biyoloji olsa oral patoloji olsa keyifle girsek lab. işi yapsak....

+1
Başa dön
dtdtd
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Arl 05, 2016 4:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

waters yazmış:

Kendi fakültelerimiz bize koklatarak kontenjan verirken temel bilimler biz ses çıkarmadığımız sürece hayalde kalır. Cevat hocanın bu konuya yorumu siz daha iyisiniz tabi korkuyorlar sizden ondan önünüzü tıkıyorlar şeklindeydi Very Happy
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Arl 05, 2016 5:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtdtd yazmış:
waters yazmış:

Kendi fakültelerimiz bize koklatarak kontenjan verirken temel bilimler biz ses çıkarmadığımız sürece hayalde kalır. Cevat hocanın bu konuya yorumu siz daha iyisiniz tabi korkuyorlar sizden ondan önünüzü tıkıyorlar şeklindeydi Very Happy

Haklısınız hocam. Senede zaten bir sınav yapılıyor doktpra açacağına yap 1000 kişi çalışan herkes bir yerlere girmiş olsun hem ama işte...

Temel bilim uzmanlığı da muhakkak olmalı aslında. Ben hasta bakmayı sevmiyorum mesela bilimsel araştırma yapmak akademik çalışmak istiyorum ama işte düzen maalesef tıkıyor önümüzü..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
11. sayfa (Toplam 11 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız