Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2016 DUS - İPTAL EDİLEN SORULAR
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2016 DUS - İPTAL EDİLEN SORULAR

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 3:29 am    Mesaj konusu: 2016 DUS - İPTAL EDİLEN SORULAR Alıntıyla Cevap Gönder

DUYURU
(16 Aralık 2016)

2016-DUS, 2016-STS Diş Hekimliği, 2016-TUS Sonbahar Dönemi), 2016-STS Tıp Doktorluğu:
Sınav Sonuçlarının Açıklanması

25 Eylül 2016 tarihinde gerçekleştirilen 2016-DUS, 2016-STS Diş Hekimliği, 2016-TUS Sonbahar Dönemi), 2016-STS Tıp Doktorluğu sınavlarına ait madde analizleri incelenmiş, cevap anahtarlarının kontrolleri tamamlanmış ve itirazlar bilimsel açıdan değerlendirilmiş olup 2016-DUS sınavının klinik bilimler testinin 22. ve 42. soruları, 2016-TUS Sonbahar Sınavının ise Temel Tıp Bilimleri Testinin 47. sorusu iptal edilmiştir.

Ankara 7. İdare Mahkemesinin kararları uyarınca yukarıda belirtilen sorulara ek olarak; 2016-TUS Sonbahar Dönemi Sınavının Temel Soru Kitapçığında yer alan Temel Tıp Bilimleri Testindeki 55. soru ile Klinik Tıp Bilimleri Testi 21., 72. ve 9. soruların iptal edilmesine karar verilmiştir. Bahsedilen soruların bu sınav ile eş zamanlı uygulanan 2016-STS Tıp Doktorluğu Sonbahar Dönemi sınavında da yer aldığı göz önünde bulundurularak değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

2016-DUS, 2016-STS Diş Hekimliği, 2016-TUS Sonbahar Dönemi), 2016-STS Tıp Doktorluğu sınavlarının sonuçları, 16 Aralık 2016 tarihinde saat 19.15’den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr İnternet adresinden açıklanacaktır. Adaylar sınav sonuçlarını yukarıda belirtilen İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Adaylara saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

2016-DUS Sınav Sonuçları
https://sonuc.osym.gov.tr
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtmadur
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 4:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sn moderatör bunu herkes görüyor zaten ösym sitesinde avukatla irtibata geçip sınavın neden açıklandığı açıklayın bize olay nedir tekrar mı açıklanacak sonuçlar mahkemeden sonra ??? Sayfadaki reklamları yenilemek le yürümez bu işler düzgün bir değerlendirme bekliyoruz sizden acilen....
Başa dön
salmonella
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 4:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dereceleri yazmışşınız bravo mahkeme sonuclandı da bizesoylemek yemiyor mu bi açıklamayı da mı haketmiyoruz
Başa dön
dtmadur
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 4:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

salmonella yazmış:
dereceleri yazmışşınız bravo mahkeme sonuclandı da bizesoylemek yemiyor mu bi açıklamayı da mı haketmiyoruz
Zaten reklamdan başka ne varki hocam bu sitede adalet bekçileri 3 ayimizin hesabını kim verecek aceba..
Başa dön
tabip26
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 4:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mahkeme sonucu ne oldu birileri bu konuda açıklama yapsın moderatör mahkeme sonucunu beklerken sınav sonucu neden açıklandı
Başa dön
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 4:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tabip26 yazmış:
Mahkeme sonucu ne oldu birileri bu konuda açıklama yapsın moderatör mahkeme sonucunu beklerken sınav sonucu neden açıklandı
yasal süre vardı ösymnin açıklaması gereken. ösym de muazzam bi hareketle cuma akşam 7.30da açıkladılar ki kimse aramasın, ptesiye kadar öğrenemeyiz.
Başa dön
abcd
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 4:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Adamlar derecelerini acikliyor iptal olmayacagina eminler herhalde,isiniz gücünüz reklam baska bir sey dusundugunuz yok

En son abcd tarafından Cmt Arl 17, 2016 4:25 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Denizolsun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 4:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Feyste gruba bakın orda en azından avukat dava vs hakkında bilgi var burda moderatör çıkıp şaka gibi dusdata hukuk bölümüne teşekkür ediyor adalet için!!!! Siz burdan nasıl adalet çıkardınız Allah aşkına bana bi anlatın.
Başa dön
346nafile
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 5:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar ösym'nin 2 tane direk iptal ettiği soru yanlış yapan arkadaşlara tanesi 1.25 net olacak şekilde eklenmiş. onun dışında eklenen birşey yok. mahkeme sonuçlandıktan sonra davalık soruların iptaline göre sıralama tekrar değişebilir. herkese geçmiş olsun.
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 5:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

346nafile yazmış:
arkadaşlar ösym'nin 2 tane direk iptal ettiği soru yanlış yapan arkadaşlara tanesi 1.25 net olacak şekilde eklenmiş. onun dışında eklenen birşey yok. mahkeme sonuçlandıktan sonra davalık soruların iptaline göre sıralama tekrar değişebilir. herkese geçmiş olsun.

Bu kesin miymiş?... Face de çıldırıyormuş insanlar o sorular eklenmedi diye?
Başa dön
Dthsn35
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 5:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

waters yazmış:
346nafile yazmış:

Bu kesin miymiş?... Face de çıldırıyormuş insanlar o sorular eklenmedi diye?

face deki grubun adı nedir acaba hocam? Ben bulamadım
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 5:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bana arkadaşlar söyledi bir grup varmış hocam ama tam bilmiyorum.
Başa dön
dtdtd
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 5:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dus 2016 dava süreci bilgilendirme platformu
grup gizliye alındı gruptan bi arkadaşınızdan sizi gruba eklemesini rica edebilirsiniz
Başa dön
dtnurgul
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 5:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dava sonuçlanmış mı sonuçlanmamış mı anlamadım arkadaş
Başa dön
346nafile
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 5:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

waters hocam benim konuştuğum yakın arkadaşlarımdan kesin. bi kaç arkadaşıma sordum hepsi beklediği şekilde yanlış yaptıysa eklenmiş olarak doğru yaptıysa eklenmemiş olarak geldi. ben de beklediğim neti aldım. yani o eklenmediğini söyleyen arkadaşlar diğer soruları yanlış hatırlıyo veya hesaplamış olabilir çünkü bu benim sorduklarım çok yakın arkadaşlarım ve hepsi 5 kere kontrol ettim netlerimi dedi bana. ama bu bahsettiğim olay mahkeme durumundan bağımsız. oradaki iptaller başka bi olay. bu dediğim ösym'nin kendi iptal ettiği 2 soru.
Başa dön
Dtorto
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 5:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

346nafile yazmış:
waters hocam benim konuştuğum yakın arkadaşlarımdan kesin. bi kaç arkadaşıma sordum hepsi beklediği şekilde yanlış yaptıysa eklenmiş olarak doğru yaptıysa eklenmemiş olarak geldi. ben de beklediğim neti aldım. yani o eklenmediğini söyleyen arkadaşlar diğer soruları yanlış hatırlıyo veya hesaplamış olabilir çünkü bu benim sorduklarım çok yakın arkadaşlarım ve hepsi 5 kere kontrol ettim netlerimi dedi bana. ama bu bahsettiğim olay mahkeme durumundan bağımsız. oradaki iptaller başka bi olay. bu dediğim ösym'nin kendi iptal ettiği 2 soru.
Arkadaşlar merhaba öncelikle herkese sonucu hayırlı olsun benimde iptal sorulardan biri doğru biri yanlıştı 1,25 net eklenip geldi sonuç
Başa dön
dtnurgul
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 5:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Davadan haberi olan var mı peki ne olacağına dair bir fikri olan
Başa dön
sveLto
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 6:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nafileye katılıyorum, bizde de 2 iptal soruyla ilgili sıkıntı yok . Ösym dava hakkında kesin bilgi almasa açıklayacağını düşünmüyorum sonuçta dustan baskı görmedi. Açıklansın diye baskıların hepsi tus içindi. İptal soru gelirse işler değişir ama sanmıyorum şu durumda Sad
Başa dön
LeyLa89
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 6:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benm de 1,25 eksik geldi netim ben emindim ama demek ki gözümden kaçan kısımlar olmuş yani optik doğru okumuş olsun lütfen bari onu düzgün yapsınlar :/
Başa dön
Denizolsun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 17, 2016 6:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim bi sorum doğru bi sorum yanlıştı hala yanlış sayım hesapladığım gibi görünüyor yani anlam veremedim
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız