Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Herkes neden suskun?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Herkes neden suskun?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtdolphin
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Arl 23, 2016 10:39 pm    Mesaj konusu: Herkes neden suskun? Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bu hafta neden böyle ? Öncelikle facebook grubunda bu zamana kadar düzenli olarak davayı takip eden arkadaşlara ve burdan bilgilendiren pirellaya teşekkür ederiz ama şuan garip bir sessİzlik ve gerginlik var herkeste.Dersane de sanki herşey bitmiş haftaya terciler açılacak gibi davranıyor, dereceler ilan edildi.Dava sonucu bazılarımızı olumlu bazılarımızı olumsuz etkileyecek, ben kendi adıma konuşursam gerileyeceğim.Hepsinden önemlisi şu dava sürecini bir an öce sonlandırmamız lazım, tusta bilirkişi raporları mahkemeye ulaştıktan bir hafta sonra ancak sonuçlar açıklandı ki bu bir hafta sonra açıklanması için çok ciddi çaba harcadılar.Davacı arkadaşlara sesleniyorum rahat davranırsak 2 haftada sürer 3 haftada yeniden güncellenip açıklanması lütfen hergün avuatı arayalım.ÖSYM yine gaza gelip yeni sonuçlar belirlenmeden mevcut durumla tercihleri açarsa iyice karışacak süreç.İnş bu akşam en sağlıklı bilgileri vermesi için foruma bekliyoruz pirella, kübra günaydın ı
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
hotaruuu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Arl 23, 2016 11:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimse davanın sonuçlanmasını istemiyor sanırım. Sıralamasından memnun olup, değişmesini istemiyor olabilirler. Ya da uğraşan tayfaya avukat bilgi vermemişti en son. O yüzden olabilir. Bilemedim. Ösym nin tercihleri açmadığını görünce tekrar bir hareket olacaktır.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız