Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - En iyi pedo\'lar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

En iyi pedo\'lar

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Mutludis
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 01, 2017 12:17 am    Mesaj konusu: En iyi pedo\'lar Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaslar; samsun, kocaeli, trabzon, eskisehir, Akdeniz, selcuk veya baska bi yerde pedo olabilir.bilgisini paylasmak isteyen var mi?asistan arkadaslarimizdan da yazmak isteyen olursa cok iyi olur Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Oca 01, 2017 1:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Valla hiçbiri gakkında bilgim yok ama en iyi pedo bence en güzel şehirdeki pedodur. İstanbul izmir en başta elbette
dent5719
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 01, 2017 1:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben İstabnul'u biiyorum.Üni'de tanıdığım 2 asistan vardı özel klinik açtılar.Bana zorla pedo yazdıracaklar.Gel beraber de çalışırız diyorlar.6 yaş altına bakamıyoruz ciddi bi hasta profil kaybımız oluyor diyo.Çok cazip aslında ama ben çocuklarla yapabilir miyim!! Smile
Başa dön
dtiob
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 01, 2017 6:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Trabzon'u az çok anlatıyım size. 1 erkek 4-5 tane bayan asistan var. 2 tane Doçent mevcut. Ab başkanı çok üretken, genç aktif bir hocamızdır. Toplum ağız sağlığını korumaya yönelik çok çalışmaları var. Akademik anlamda genel anlamda iyidir bölüm ama büyük sehir gibi olamaz tabikide. Bölum hemsireleri ve teknisyenleri iyidir iyi anlasirsiniz. Her universite gibi cok hasta bakarsiniz. Öğrenciyken malzeme vs konusunda azda olsa tutumlu bir bölümdû ama asistanlarda bu tarz skntilar yasayacaginizi dusunmem. Fakultede genel anlamda butin bolumlerde bir aile havasi vardir ufak tefek skntilar disinda. Trabzon genel anlamda biraz pahali bir sehirdir. Insanlarina alismak zor olur ama cözünce seveceginizi dusunuyorum. Havasi suyu temizdir. Kislari cok cekmezsiniz soguk vs yuzunden. Yazlarida biraz bunaltici olur ama alisirsiniz. Sosyal anlamda perifer sehirlere gore yapilabilecek epey imkan vardir. Ulasim rahattir. Buyuk sehirlere bolca ucak seferleri olur.
Başa dön
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 02, 2017 2:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ege pedo iyidir.pedo düşünenler başa yazabilir gönül rahatlığı ile. Marmara da arkadaşım var 20. lerde birşey olup girmişti istanbulda yaşadığı için.malzeme konusunda ve şartları çok kötüymüş.biz öğrenciyken bile daha fazla imkanlarımz varmış diyor hep.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız