Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2.el NSK marka anguldurva satıyorum
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2.el NSK marka anguldurva satıyorum

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
variolala
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Hzr 01, 2017 1:48 am    Mesaj konusu: 2.el NSK marka anguldurva satıyorum Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar 2012-2016 yılları arasında kullandığım NSK marka anguldurvamı uygun fiyata satıyorum.hiç bir arıza yapmamıştır mezun olduğum için satıyorum Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Tuco
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 3:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2.el NSK marka anguldurva ve aratörler 100 lira bende de ayrıca her türlü klinik malzemesi bulunur..
Başa dön
variolala
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 8:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tuco yazmış:
2.el NSK marka anguldurva ve aratörler 100 lira bende de ayrıca her türlü klinik malzemesi bulunur..
bana özelden fiyat sorup sonra burda postumun altına ilan vermek ne kdr ahlaklı ve doğru bi paylaşım sizce??diş hekimi bile olduğunuz şüpheli ki bu şekilde bi davranışla..?
Başa dön
Tuco
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 10:32 pm    Mesaj konusu: Anguldyrva Alıntıyla Cevap Gönder

Bütün ilanların altına yazmışsın ahlaktan mı bahsediyorsun size yapılınca mı ahlaksız lık.
Başa dön
Tuco
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 10:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayrıca daha önce anguldurva ve aeratör ilanı vermiştim kaçırmışsınız galiba şimdi diş hekimi oldum mu Smile
Başa dön
variolala
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 10:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tuco yazmış:
Ayrıca daha önce anguldurva ve aeratör ilanı vermiştim kaçırmışsınız galiba şimdi diş hekimi oldum mu Smile
sen olayı anlamadın heralde ben başkasının ilanına özelden msj atıp ne kadara satıyosun diye sorup sonra onun ilanının altına ... liraya satıyorm demedim.önce okuduğunu idrak et anla!! senin gibi terbiyesiz her yerde ne yazık ki mesleğin bi önemi yok sen de haklısın dostum.kolay gelsin kalabalık yapma burda dha fazla
Başa dön
Tuco
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 11:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Seni anlasam ne olur anlamasam ne olur ergen ergen konuşuyorsun..sitede yenisin belli milletin ilanının altına yazacağına zahmet ette başlık aç..fiyat alıp özellikle de yazıyor sam bir düşün neden yapmış olabilirim.. Neden başkasına değilde sana
Başa dön
variolala
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 11:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tuco yazmış:
Seni anlasam ne olur anlamasam ne olur ergen ergen konuşuyorsun..sitede yenisin belli milletin ilanının altına yazacağına zahmet ette başlık aç..fiyat alıp özellikle de yazıyor sam bir düşün neden yapmış olabilirim.. Neden başkasına değilde sana
ben başlık açtım zaten iyi bak!!
Başa dön
Tuco
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 11:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben diğerlerinden bahsediyorum benimkine de yazdın hatta...
Başa dön
variolala
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 11:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

variolala yazmış:
Tuco yazmış:
ben başlık açtım zaten iyi bak!!
simsarlık yapma uzatma derdin ne anlamadım ama kes artık git satış yap hadi belli ki ticarete dönüştürmşsün bu işi bol kazançların olsun..yardımlaşma platformu ne hale gelmiş yazık.umarım admin görüyodur bunları.ben siteye 2 yıldır üyeydim aktif olmadığım için de üyeliğimi yeniledm epostamı şifremi fln kaybetmiştim.
Başa dön
Tuco
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 11:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Adam gibi konuş lan sen kimsin hakaret ediyorsun direktif veriyor sun
Başa dön
Tuco
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 11:39 pm    Mesaj konusu: Anguldyrva Alıntıyla Cevap Gönder

Adam yerine koyup anlatmaya çalışıyorum yaptım oldu var mı? terbiyesiz diyorsun ahlaksız diyorsun Simsar diyorsun iki gün önce kayıt yaptığın gözüküyor burda şimdi ikile!!
Başa dön
Tuco
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 02, 2017 11:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En son başlığı be zaman açmışım bi bak bakalım ticari kaygım olup olmadığını anlarsın düşünmeden, bakmadan veya algılamayadan konuştuğun çok belli
Başa dön
Toothdoctors
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 11:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Acaba fiyat nedir hala satılıksa
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız