Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dus senede 2 kez yapilsin
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dus senede 2 kez yapilsin

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Tem 21, 2017 2:24 am    Mesaj konusu: Dus senede 2 kez yapilsin Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar hep birlikte bimere dusun elektronik olmasi sebebiyle senede iki kez yapilmasi icin dilekce yazalim herkes destek olursa degistirebiliriz talep oldugunu gorurlerse sinavi iki kez yapabilirler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Drecitt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 21, 2017 2:47 am    Mesaj konusu: +1 Alıntıyla Cevap Gönder

+1
Başa dön
muvakkitnuri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 27, 2017 10:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dusa hazırlanma sürecinde veya öncesi yaşadığım tüm zorlukları içeren bir istek dilekçesi yazdım.(konu sadece dus da değil Türkiye'de hekim olmak, denetlenmeyen sağlık sistemi, bakkaldan bozma diş poliklinikleri, market işleten adamın adsm açması, daha bir sürü şey sayılabilir...)

BİMER'in en küçük kıyıda köşedeki kütüphane kliması hakkında dilekçeyle ilgilenmiş olduklarına şahit oldum insanların koskoca bir seneleri için sessiz kalmalarına izin vermemek lazım!!!

Senede 2 kez olmasını istiyorum yazıp yollamayın. ne zorluk yaşadınız yazın lütfen, bu kadar kendi sorunları hakkında ilgisiz alakasız bir topluluk yok sanırım (ya da hayır ya ülkenin geneli taşın altına elime ne koyucam be kafasında)
Sevgiler 🙂
Başa dön
sesko
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2017 8:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

+1
Başa dön
muvakkitnuri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Tem 31, 2017 7:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Özellikle yazımı bir yere göndermemiştim çünkü bir yer seçebiliyorsunuz şikayetinizle ilgili .sağlık bakanlığı, bakanlıklar, ösym hepsine gitsin istemiştim ama okunup ösym ye yollanmış ve genel pışpışlama niteliğinde cevap
"Geçmişi 2012 yılına uzanan DUS, TUS Sonbahar ile aynı zamanda gerçekleştirilmekte olup yılda tek oturum olarak planlanmıştır. Bu noktada ÖSYM, Sağlık Bakanlığının talepleriyle bağlıdır. Kurumumuz Bakanlık tarafından kendisine verilen bilgiler doğrultusunda sınav uygulaması ve kontenjanlara yerleştirme işlemini yapmakta, bunun dışında bir yetkisi bulunmamaktadır. Yazınızda belirttiğiniz -her ne kadar Kurumumuzla ilgili olmasa da- genel eleştiri niteliğindeki hususlar tarafımızca da malum olup özellikle belirttiğiniz nedenlerle hedefleriniz doğrultusunda öncelikle 2017-DUS'ta, devamında ise uzmanlık kariyerinizde başarılı olmanızı temenni eder, iyi akşamlar dileriz."
Başa dön
bravedentist42
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ağu 01, 2017 7:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

5-10-100 kişinin yazmasyla olabilecek birsey değil bence bu...Ciddi manada Dış hekimlerinin kendi haklarını,isteklerini,dileklerini savunabilen yada kamuoyuna etkili bir şekilde duyarabilen bir örgütlesmis kurumun olmaması en önemli nedenidir şikayetimizin.Mecliste 3 tane Dış hekimi var ve dış hekimlerinin sorunlarını bir kez olsun Milletin meclisinde konuşulduğu duymadım, okumadım.Ne de olsa dis hekimlerinin tuzu kuru zaten ...
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız