Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Yenıden yerlestırme sonrası Basvuru
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Yenıden yerlestırme sonrası Basvuru
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 9:57 am    Mesaj konusu: Yenıden yerlestırme sonrası Basvuru Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar 2016 yenıden yerlestırme ıle yerlestım kayıt yaptırdım beklıyorum..2017 sınavınada gırmek ıstıyorum(sehır degısıklıgı ıcın)ozamana kadar baslangıc yapmamıs olacagım..basvurıda uzmanlık durumu soruyor hangısını secmem gerekıyor acaba 4. En mantıklısı gıbı ama oda sankı keyfı baslamamıs gıbı..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
canze
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 10:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Asistanım diye isaretleyeceksiniz. Degilim yaparsanız tespit etmeleri halinde sınav gecersiz sayılıyormus.
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Tem 20, 2017 12:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam oyle ısaretlıcem ama suan asıstanlık yapmıyorum kayıt yaptım sadece adsmdeyım hala sorun olur mu acaba
Başa dön
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Tem 20, 2017 3:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence herhangi bi şey işaretlemeyin, ösym ile görüşün ama puanınızn kesileceğine sanmıyorum
Başa dön
Anterograt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 20, 2017 3:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herhangi bir yere yerleşen kayıt yapsın veya yapmasın puanı kesilir.
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Tem 20, 2017 5:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

argeste yazmış:
bence herhangi bi şey işaretlemeyin, ösym ile görüşün ama puanınızn kesileceğine sanmıyorum

Hocam puan her turlu kesılecek yerlestım cunku sorun su asıstanım var,asıstan degılım var,asıstandım ıstıfa ettım var,yerlestım gıtmedım var hıcbırı bana uymuyo..osym aradım bılmıyolarmıs yökü arayın dedıler orasıda acmadı..yerlestım gıtmedım daha mantıklı sanırım
Başa dön
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Tem 20, 2017 6:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

jasco yazmış:
argeste yazmış:

Hocam puan her turlu kesılecek yerlestım cunku sorun su asıstanım var,asıstan degılım var,asıstandım ıstıfa ettım var,yerlestım gıtmedım var hıcbırı bana uymuyo..osym aradım bılmıyolarmıs yökü arayın dedıler orasıda acmadı..yerlestım gıtmedım daha mantıklı sanırım
yerleştim gitmedim hiç kayıt yaptırmadım demek. siz şu an asistansınız, asistanımı işaretleyin en mantıklısı o
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Tem 20, 2017 7:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

argeste yazmış:
jasco yazmış:
argeste yazmış:

yerleştim gitmedim hiç kayıt yaptırmadım demek. siz şu an asistansınız, asistanımı işaretleyin en mantıklısı o

Hocam kayıt yaptırdım ama yazısmalar falan olmadı suan adsmde dıs hekımıyım oda mantıklı gelmıyor bana ama bılemedım..sınavım ıyı olursa baslangıc yapmıcam cunku..
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Tem 20, 2017 11:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Adam butun ideallerime ulasmis hem devlet adsm de hem dusla yerlesmis ben oleyim
Başa dön
Drecitt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 21, 2017 2:15 am    Mesaj konusu: 4 ümü işaretlemeliyiz? Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bende ek yerleştirmelerde kazandım ama henüz adsm de çalışmaktayım. Hangisini işaretlemeliyiz? Bilgisi olan var mı?
Başa dön
Trofoblast
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Tem 21, 2017 3:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cvp verilmesi gereken bir konu bilen yok mu
Başa dön
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 21, 2017 3:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimse bilmiyo ki herkes ayni durumda uzmanlik egitimine devam ediyorum mantikli olan bence ne kadar baslayamasakta
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Tem 21, 2017 8:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Personanongrata yazmış:
Kimse bilmiyo ki herkes ayni durumda uzmanlik egitimine devam ediyorum mantikli olan bence ne kadar baslayamasakta

Hocam eğitime baslamadık henuz devam edıyorum olmaz..suan asıstan degılız cunku..
Başa dön
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 21, 2017 9:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam zaten uzmanlık ögrencisi degilimi sistem kabul etmiyo geriye 2 secenek kaliyo ya uzmanlik egitimine devam ediyorum ya da yerlestim baslamadim bence bu yerlestim baslamadim yerlestim de ben guvenlik sorusturmasini bekliyorum anlaminda degil yerlesip kayit yaptirmayanlar icin konulmus bi secenek biz kaydimizi yaptirdik sonucta bilmiyorum ben boyle dusunuyorum vaska fikri olan arkadaslar var mi acaba bu konu da
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Tem 21, 2017 9:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Osym yökü ara dedı 2 gundur kımse cıkmıyor tele bı sıkıntı olursa dava edecem..anlamadım nasıl iş
Başa dön
benav
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 21, 2017 9:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başvuru süresinden sonra uzmanlık eğitiminde değişiklik olan adaylara ait herhangi bir işlem yapılmayacaktır.Deniyor klavuzun 5.sayfasında 1.6 maddesinde bilmem ne kadar yardımcı olur size
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Tem 21, 2017 9:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benav yazmış:
Başvuru süresinden sonra uzmanlık eğitiminde değişiklik olan adaylara ait herhangi bir işlem yapılmayacaktır.Deniyor klavuzun 5.sayfasında 1.6 maddesinde bilmem ne kadar yardımcı olur size

Hocam okudum orayı ama yerlestırme sonucları basvurudan sonra acıklansaydı aynen kesıntıde olmayacaktı uzmanlık oğrencısı degılız dıyecektık dırek ama sıstem otomatık yerlesmıssın dıyor..
Başa dön
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 21, 2017 10:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

jasco yazmış:
Osym yökü ara dedı 2 gundur kımse cıkmıyor tele bı sıkıntı olursa dava edecem..anlamadım nasıl iş

Ben aradim yökü hicbisey bilmiyo onlar ösym nin bilmesi lazim bunu bize niye yönlendiriyo dediler adamların puan kesintisinden falan haberi bile yok
Başa dön
Drecitt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Tem 22, 2017 12:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence de uzman eğitimine devam etmekteyim olanı işaretlemeliyiz.
Başa dön
dt_anka
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Tem 24, 2017 7:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de bugün aradım hala bir bilgileri yok saçma sapan yerlere yönlendirip duruyorlar bu sefer de sağlık bakanlığına yönlendirdiler.
Ösymdeki kadın da size en yakın hangisi geliyorsa o şıkkı işaretleyin diyor şaka gibiler resmen.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız