Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dus ve üniversite
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dus ve üniversite

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
denizezgi1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 06, 2012 11:36 pm    Mesaj konusu: dus ve üniversite Alıntıyla Cevap Gönder

Dusu kazanmada okulun katkısı nedir?ne kadardır?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
carranza
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 07, 2012 11:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

okunmuş bu kadar kimse cevap vermemiş ama elimden geldiğince cevaplıyım.
en çok kişinin kendisiyle ilgili dus olayı.Tabiki temel önemli sen temel bilimlerde her seyi bastan ögrenirken okulunda sağlam temel eğitim almıs biri dersleri gördükçe hatırlıyor daha kolay ögreniyor ve tekrar ediyor.ya da fakülteden fakülteye değişen klinik bilimleri var.
ben marmara mezunuyum dusa calısırken zaten carranzayı ezberleyip sözlülere girdiğimiz için perio da hiç zorlanmadım.
ya da ortodonti zorlanmadım.çünkü bu dersleri referans kitaplarla birebir anlatılıyordu.ama tedaviye calışmak ölüm gibi geldi bana.
netice de okul önemli ama asıl belirleyici sen olursun.Sen ve attığın tekrar sayısı.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız