Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Hatalı sorularla ilgili ösym iptal açıklaması yapıcak mı?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Hatalı sorularla ilgili ösym iptal açıklaması yapıcak mı?
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2017 8:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
dt_cndn yazmış:
Dava acma bi haktır bu hukuki bir süreç olacagından karsıt davayı nasıl acacaksınız anlamadım
eğer dava açılan soruları ösym zaten iptal ederse ya da dava açılan sorular iptal olmazsa dava süreci boşuna olmuş olacak.bu durumda da boşu boşuna kaç ayım gidecek.her türlü tazminat davamı açarım.dava açacak arkadaşlar açabilirler ama hangi soruya açacaklarını iyi düşünsünler .sonra pişman olmasın kimse

Aynen katılıyorum hocam.aynı şekilde bende maddi manevi karşı dava açarım yeter artık. Gerçekten yanlış sorular iptal olur zaten durduk yerde dava açıp süreci uzatıp insanları mağdur etmeye gerek yok.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2017 8:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtkvrck yazmış:
chordatympani yazmış:
dt_cndn yazmış:
Dava acma bi haktır bu hukuki bir süreç olacagından karsıt davayı nasıl acacaksınız anlamadım
eğer dava açılan soruları ösym zaten iptal ederse ya da dava açılan sorular iptal olmazsa dava süreci boşuna olmuş olacak.bu durumda da boşu boşuna kaç ayım gidecek.her türlü tazminat davamı açarım.dava açacak arkadaşlar açabilirler ama hangi soruya açacaklarını iyi düşünsünler .sonra pişman olmasın kimse

Aynen katılıyorum hocam.aynı şekilde bende maddi manevi karşı dava açarım yeter artık. Gerçekten yanlış sorular iptal olur zaten durduk yerde dava açıp süreci uzatıp insanları mağdur etmeye gerek yok.

geçen sene itirazla 2 soru iptal oldu ama davayla 4 soru iptal oldu? dava sonucu doğru sorular mı iptal edildi demek istiyorsunuz?
Başa dön
Gracey1314
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2017 8:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hahay güleyim bari size. arkadaşlar siz böyle devam edin. adam dava açmak isteyenleri tehdit ediyor. yok karşı tazminat davası açarım diye. SEN GİT O DAVANI İKİ ŞIKKI BİLE DOĞRU HAZIRLAYAMAYAN FALANCA FİLANCA HOCANA AÇ YİYORSA. burda annesinin babasının parasına hala muhtaç olan hekim arkadaşına değil. AMAN SÜREÇ UZAMASIN AMAN BEKLEMEYİM. inşallah biran önce yerleşirsin de ordaki asistan ve hocalarınla ADALETLİ sınavlar hazırlarsınız öğrencilerinize.
Başa dön
canb
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2017 8:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yahu sen kime ne davası açıyorsun kıvırcık ? Kaç yaşındasınız siz ya azcık beyninizi kullanın şunları yazarken. İnsanların hak ve özgürlüklerini kullanarak hatalı olduğunu düşündüğü sorulara açtığı davaya tazminat davası açacakmış. Güldürme gözünü seveyim neye dayanarak dava açacaksın birincisi. Hakim bey bana komplo kurdular sınav açıklanmadı süreçten çok etkilendim. Kimin dava açtığını nerden bileceksin acaba. Ağlayıp durmayın şurda insanların gözünü korkutmaktan vazgeçin. Bekleyeceksiniz kardeşim burada insanları korkutmaya çalışmak yerine gidin Ösym ye sesinizi çıkartın sanki sınava girenler suçluymuşcasına. Dava açan açar kardeşim kimse sen bunu yapamazsın sen bunu yapacaksın diyemez. Ortalığı bulandırmaya çalışmayın artık
Başa dön
dtmehmet2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2017 9:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herkes hukuk çerçevesinde yapmakta özgürdür soru iptali için dava açmakta , anlamsız bulduğum karşı dava da (eğer hukukta yeri varsa açılabilir) kimden ne alacağınıız ya da davanız nasıl sürer kafamda bile canlanmıyor
Haksız yere gülenler haklı yere ağlayanların olmaması için uğraşıyoruz uğraşıyolarlar biraz empati gerekli belki bize
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2017 9:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmehmet2 yazmış:
(eğer hukukta yeri varsa açılabilir)
tabiki de hukukta böyle bi şey yok, tazminat davası açılacaksa bunun muhattabı ösym olur.
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2017 8:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

canb yazmış:
Yahu sen kime ne davası açıyorsun kıvırcık ? Kaç yaşındasınız siz ya azcık beyninizi kullanın şunları yazarken. İnsanların hak ve özgürlüklerini kullanarak hatalı olduğunu düşündüğü sorulara açtığı davaya tazminat davası açacakmış. Güldürme gözünü seveyim neye dayanarak dava açacaksın birincisi. Hakim bey bana komplo kurdular sınav açıklanmadı süreçten çok etkilendim. Kimin dava açtığını nerden bileceksin acaba. Ağlayıp durmayın şurda insanların gözünü korkutmaktan vazgeçin. Bekleyeceksiniz kardeşim burada insanları korkutmaya çalışmak yerine gidin Ösym ye sesinizi çıkartın sanki sınava girenler suçluymuşcasına. Dava açan açar kardeşim kimse sen bunu yapamazsın sen bunu yapacaksın diyemez. Ortalığı bulandırmaya çalışmayın artık

Hitabınıza dikkat edin!
Ortalığı bulandıran henüz iptal sorular açıklanmadan olaylara girenlerdir. Evet açarım kardeşim haksa benimde hakkım.
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2017 8:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İptal soruların açıklanması için osym yi arayıp baskı kurulsa daha makbule geçer.
Başa dön
basarozkul
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2017 10:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Süreç uzayacak diye hakkımızı aramamak nasıl bir düşüncedir anlamıyorum. Ösym'nin işi oldu bittiye getirip hatalı sorularla haksız yeleştirmeler yapmasına fırsat vermemek gerekiyor. Dava açılmalı.
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2017 11:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kıvırcık yanlış yaptığım bana göre hatalı olan bütün sorulara dava açtım haberin olsun..
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2017 11:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

jasco yazmış:
Kıvırcık yanlış yaptığım bana göre hatalı olan bütün sorulara dava açtım haberin olsun..

hocam hangi sorulara dava açtın acaba? ona göre diğer hatalı sorulara dava açılması için yönlendirebiliriz insanları.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 20, 2017 12:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dava açan arkadaşlar sizden tek ricam süreci hızlandırmak için çabalayın. Sizin için önemli olmayabilir ama bu sınavın sonucunu bekleyen bi sürü insan var işe girmek için
Başa dön
Maxfac
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 20, 2017 1:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:
Dtkvrck yazmış:
chordatympani yazmış:
dt_cndn yazmış:

geçen sene itirazla 2 soru iptal oldu ama davayla 4 soru iptal oldu? dava sonucu doğru sorular mı iptal edildi demek istiyorsunuz?
furius geçen sene radyolojiden voksel sorusuna dava açıldı cevap anahtarı yanlış diye,yani doğru cevap a sıklı olması gerekirken osym b şıkkı olarak vermişti ama mahkeme ne yaptı soruyu iptal etti bumudur hak ve adalet, üstelik o soru cokda kaliteli ve gerçekten zor ölçücü bir soru idi...mahkemeler çokmu adil bu ülkede sence?
Başa dön
dtclearfil
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 20, 2017 1:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ösym'yi arayan oldu mu ?
Başa dön
Ddt1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 20, 2017 3:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben aradım dava ne zaman açılır bilgi vermiyoruz siz araştırın dediler ÖSYM den başka nerden öğrenceksek
Başa dön
dtclearfil
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 20, 2017 3:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ddt1 yazmış:
Ben aradım dava ne zaman açılır bilgi vermiyoruz siz araştırın dediler ÖSYM den başka nerden öğrenceksek

Dava için değil, soru iptalleriniin durumu için
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 11:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

jasco yazmış:

hocam madem davacılardansınız artık bi el atın da biz de bilgi sahibi olalım
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız