Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dava açacak arkadaşlara duyuru!!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dava açacak arkadaşlara duyuru!!!
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Gracey1314
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 21, 2017 9:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Bravo , amacınıza ulaştınız öyleyse.
Allah sebeb olanların katılanları, süreci uzatanları bildiği gibi yapsın.
O kadar uyarmamıza rağmen duvara anlatıyoruz sanki.
İnşallah açan , katkı yapan, o saçma itirazlarla 20 taneye çıkaran, o soruların hepsi sizin doğrularınızdan gider inşallah beter olursunuz, bu kaybedeceğimiz sürenin vebalini bir bir çıkar, bu saçma işe aracı olduğunuz için inşallah en büyük zararı siz görürsünüz. Amin

evlerine ateşler salsın diyosun Very Happy ne kadar kaba ve seviyesizsin. git bedduanı ösym ve hocalara yap. sonuç umarım senin de işine yarar. kimse bile bile beklemek istemiyor burda. git bir kahve yap hadi kendine gelirsin.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Eyl 21, 2017 9:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gracey1314 yazmış:
Glutamat yazmış:
İnşallah açan , katkı yapan, o saçma itirazlarla 20 taneye çıkaran, o soruların hepsi sizin doğrularınızdan gider inşallah beter olursunuz, bu kaybedeceğimiz sürenin vebalini bir bir çıkar, bu saçma işe aracı olduğunuz için inşallah en büyük zararı siz görürsünüz. Amin

evlerine ateşler salsın diyosun Very Happy ne kadar kaba ve seviyesizsin. git bedduanı ösym ve hocalara yap. sonuç umarım senin de işine yarar. kimse bile bile beklemek istemiyor burda. git bir kahve yap hadi kendine gelirsin.

Bu buraya yazabildiğim, yazamadığım ne küfürler ediyorum ve ediyoruz aklın hayalin durur. Çoluk çocuğun eline düştük. Aman benim işime yaramasın da başka bir şey istemiyorum artık
Başa dön
Dawnie
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 21, 2017 9:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TUS da dava açanlar anlaşmış arkadaşlar, ya süreci hızlandıracaklarmış ya da davalarını geri çekeceklermiş. Dava açan arkadaşlar Allah rızası için sizde birlik olun, süreç daha fazla uzamasın. Ne kadar çok insanı madur ediyorsunuz. Tamam hak aramak tabiki gayet normal ama günümüz Türkiyesinde yargının bu durumunda bu yaptığınız gerçekten olacak şey değil. Sizden birçok arkadaşım gibi ricam birlikte hareket etmeniz.
Başa dön
WILLING
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 21, 2017 9:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dt bugg sen degilmiydin arkadaslar dava acmayin diyen.Neoldu icindeki gercekler mi portledi.
Başa dön
Gracey1314
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 21, 2017 9:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Gracey1314 yazmış:
Glutamat yazmış:

Bu buraya yazabildiğim, yazamadığım ne küfürler ediyorum ve ediyoruz aklın hayalin durur. Çoluk çocuğun eline düştük. Aman benim işime yaramasın da başka bir şey istemiyorum artık

noldu glutamat ? sakin ol adamım.. nerde çiki çiki babalı şiirlerin. eskiden şiirle anlatırdın derdini şimdi bedduya mı geçtin ? şairlerin böyle karamsar dönemleri olmuştur ama kimse kalemini senin gibi kırmadı. sen al eline kalemi yazmaya devam et ben seviyorum senin şiirlerini. kahveyi unutma. kahve önemli
Başa dön
WILLING
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 21, 2017 9:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dava acilinca biseyleri degistirebilirmiyiz diye umanlar avucunuzu yalayacaksiniz.
Başa dön
Gracey1314
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 21, 2017 9:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BAK ARKADAŞIM. BURDA DAVA AÇAN İNSANLARI SANKİ BİRER HIRSIZMIŞ İNSANLARIN DURUMLARINA BİR ENGELMİŞ TAŞMIŞ GİBİ KONUŞMAYI BIRAKIN. SİZ KİMSENİZ ONLAR DA O. YANİ BU SINAVIN MAĞDURU NE SİZSİNİZ NE ONLAR. HEPİMİZİZ. BEKLEYİP GÖRECEĞİZ SÜRECİ.SONUÇ VE ADALET ALLAH'A KALMIŞ. BURDAN BEDDUALARINIZDA BİR İŞE YARAMAZ. OLAN OLMUŞ SORULAR VE HATALAR BELLİ. İNSANLARI FORUMDAN SOĞUTMAYIN. BİRBİRİNİZİ KIRADÖKE GEÇİRMEYİN BU SÜRECİ. ADALETLİ BİR SIRALAMA İSTEYEN HERKES AÇMAKTA ÖZGÜRDÜR DAVA.
Başa dön
serra126
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 21, 2017 10:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

zaten dava açarak bizi mağdur ettiniz şöyle kötü yaptınız böyle kötü ettiniz diyip sonra da hadi birlik olun hadi açıklayın hangi sorulara dava açtınız diyemezsiniz, kimse sesini çıkarmaz böyle linç girişimi korkusuna.tamam ben de dava açmadım ama açmış olsam şu muameleden sonra sesimi çıkarmazdım doğrusu.doğrusu yanlışı tartışılır ancak tanımadığınız ve neler yaşadığını bilmediğiniz insanlara karşı bu şekilde davranış sergilemeye hakkınız yok
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 21, 2017 10:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serra126 yazmış:
zaten dava açarak bizi mağdur ettiniz şöyle kötü yaptınız böyle kötü ettiniz diyip sonra da hadi birlik olun hadi açıklayın hangi sorulara dava açtınız diyemezsiniz, kimse sesini çıkarmaz böyle linç girişimi korkusuna.tamam ben de dava açmadım ama açmış olsam şu muameleden sonra sesimi çıkarmazdım doğrusu.doğrusu yanlışı tartışılır ancak tanımadığınız ve neler yaşadığını bilmediğiniz insanlara karşı bu şekilde davranış sergilemeye hakkınız yok

hocam kaç gündür şunu demeye çalışıyorum. sonuçta birilerinin dava açacağı çok belliydi ama önemli olan bu davanın tek elde birleştirilip ortak olarak açılmasıydı. bunun için mücadele ettim ama başarısız oldum. dediğiniz gibi linç korkusu yüzünden dava açmayı düşünen kimse buraya bir şey yazamadı. sonuçta hepimiz mağdur olduk. şimdi davalar birleşecek de öyle olcak da böyle olcak. tıkır tıkır dava sonuçlandırılabilecekken bu durumlara düştük. geçen seneden daha vahim durumdayız çünkü bu sefer dusdata da destek vermiyor. hepimize geçmiş olsun. puanı kötü gelen arkadaşlar bence 2018 dusa hazırlanmaya başlasın çünkü başlamamız en iyi ihtimal mayısı bulur.
Başa dön
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 22, 2017 3:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:
serra126 yazmış:

hocam kaç gündür şunu demeye çalışıyorum. sonuçta birilerinin dava açacağı çok belliydi ama önemli olan bu davanın tek elde birleştirilip ortak olarak açılmasıydı. bunun için mücadele ettim ama başarısız oldum. dediğiniz gibi linç korkusu yüzünden dava açmayı düşünen kimse buraya bir şey yazamadı. sonuçta hepimiz mağdur olduk. şimdi davalar birleşecek de öyle olcak da böyle olcak. tıkır tıkır dava sonuçlandırılabilecekken bu durumlara düştük. geçen seneden daha vahim durumdayız çünkü bu sefer dusdata da destek vermiyor. hepimize geçmiş olsun. puanı kötü gelen arkadaşlar bence 2018 dusa hazırlanmaya başlasın çünkü başlamamız en iyi ihtimal mayısı bulur.
geçen sene dusdata işin içindeydi ama avukatı tusa ağırlık verip dus davasını sallamıştı, her hafta bilirkişiye gitti lafları duyuyoduk 2 ay bilirkişiye gidicek diye oyaladılar bizi. meğer farklı davalar varmış onların birleşmesi bekleniyomuş. bu sürecin en kısa sürede bitmesi için birden fazla dava varsa bunların bir an önce birleştirilmesi gerek ya da 1 tanesini bırakıp dire davaların geri çekilmesi gerek.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 22, 2017 3:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla iki farklı dava var ama farklı sorular için yani iki koldan ilerleyebilir aynı sorular için açılmamış biri 11 soru öteki 3 soru için açmış
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız