Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dus 2017 dava
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dus 2017 dava

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Lancelot
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 2:00 am    Mesaj konusu: Dus 2017 dava Alıntıyla Cevap Gönder

Bugun aldıgım duyuma göre davacılar ve para yardımı yapan birkaç kişi kendi aralarında haberleşme grubu kurmuşlar ve bunun dışındakilere haber vermicez diyorlarmış . Yani davalarla ilgili tek bir bilgi bile alamamızın sebebi bu. Evet burda dava açanlara hakaret edildi çok yanlış bir tutumdu bunlar kabul ancak burdaki bir postu 4000 kişi okuyor neredeyse içlerinde yorum yapıp hakaret eden 3 5 kişi. Onların hatası yüzünden bilgi vermeyi kesenler de hakaret edenler kadar sınava girenlere karşı sorumlu.Elinizi vicdanınıza koyun evli olup bekleyen var cocugu olup bekleyen var tam sınırda olup acaba ne olacak diye kahrolan var bana sorarsanız dava süreci ile ilgili bilgilendirmeyi yapması gereken ösym ama yapmıyor en azından siz en az 23 yaşında hekimler olarak biraz mantıklı hareket edin de kin güttüğünüz 3 5 kişi yüzünden 3000 kişiyi magdur etmeyin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Lancelot
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 2:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunu buraya yazdım belki bilgi vermek isterler diye ama muhtelemen kimse bilgi vermicek tustime ösym adına acılan kaç dava oldugunu sorgulayıp öğrenmişti o sorgulamayı nasıl yaptı avukat vs tanıgı olan varsa bilgilendirse en azından kaç dava var onu öğreniriz
Ayrıca burda dava acanlara veryansin eden bazı arkadaslar vardı onlar da sonradan cevabı değişen soru için dava açmayı düşünüyorlardı şimdi sorulmus cevap yok davayı actınız mı actıysanız kaç dava acıldı ne aşamada bilgi verirseniz cok iyi olur eleştirdiğiniz davacılara dönmeyin lütfen
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 2:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yapılan iğrenç bir şey. ben ve benim gibi bir sürü insan dava açacakların arkasında durduk, haktır dedik, davacılara hakaret edenlerle tartıştık. dava karşıtları ne kadar mobbing yaparsa yapsın dava açılacağını biliyordum ve tek amacım bu sürecin hızlı işlemesi için bir ortam oluşturmaktı. gerçekten yazıklar olsun. çok mu zordu anonim bir nick altında arkadaşlar isim vermek istemiyoruz ama şu şu sorulara dava açıldı, şu an davanın şu sürecindeyiz, avukat şudur vs gibi bilgilendirmeler yapmak? ösymyi aradım, danıştayı aradım, adalet bakanlığını aradım hiçbir şekilde bir bilgiye ulaşamadım. her gün uyandığımda ilk buraya bakıyorum gelişme var mı diye. bunları ne hakla yaşatıyorsunuz 3500 kişiye? sizin gibi sinsi insanlara meslektaş demekten utanıyorum. inşallah davaların hayrını görmezsiniz, doğru sorularınız iptal olur, kaybolan zamanınız ve paranızla zararlı çıkarsınız bu süreçten.
Başa dön
marco
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 2:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

swinglock sorusuna maxfac dava açacağını söylemişti.Ben sorduğum zaman grubumuz var telefon no ile ekleyebilirim dedi fakat bende whatspp olmadığı için girmedim.Arkadaşa mesaj atın sizi eklesin gruba oradan öğrenebilirsiniz eğer açmışlarsa dava.
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 2:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne bekliyordunuz ki.. abuk subuk çelişkiler için dava açacak kadar hırstan gözü dönmüş ve bencil insanlar sizce bilgi vermek falan gibi incelikleri düşünebilir mi? adalet için yaptıklarını söylüyorlardı ya hani.. adaletli bir sonuç elde edemeyeceklerini bile bile insanlara zulmediyorlar. inandıkları hayalin ne kadar boş beleş olduğunu anladıkları gün çok geç olacak
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 2:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkrdnz yazmış:
ne bekliyordunuz ki.. abuk subuk çelişkiler için dava açacak kadar hırstan gözü dönmüş ve bencil insanlar sizce bilgi vermek falan gibi incelikleri düşünebilir mi? adalet için yaptıklarını söylüyorlardı ya hani.. adaletli bir sonuç elde edemeyeceklerini bile bile insanlara zulmediyorlar. inandıkları hayalin ne kadar boş beleş olduğunu anladıkları gün çok geç olacak

insanlara böyle zulmedip her gün her saat 3500 kişinin bedduasını alanlar hayatta mutlu olmayı beklemesinler. bu yaptıklarının acısı muhakkak çıkar bir yerden. zorlaya zorlaya girdikleri yerlerde öyle bir mobbinge maruz kalsınlar ki bin perişan olsunlar inşallah.
Başa dön
Lancelot
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 2:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Whatsapp grubundaki biri buraya yazsa bari swinglock davası acıldı mı avukat ne diyor bilgi verse tamambekliyoruz da neyi bekliyoruz haberimiz olsa sınava giren herkesin buna hakkı var ösymye de cimer bimer gibi yerden ulaşıp msj yollayım en azından sonuc acıklanmasa bile bi açıklama yayınlasın şu kadar dava var şu aşamada gibi
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 2:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu arada şunu da söyleyeyim geçen seneden çok daha kötü durumdayız. geçen sene en azından davacıları biliyorduk, dersane avukatı ilgileniyordu, davanın hızlı ilerlemesi için baskı yapılıyordu, davalar kısa sürede birleştirilmişti ve bizzat ankarada olup bu işlerin peşine düşen bir grup vardı. bütün bunlara rağmen sonuçlar ocakta açıklandı. bu sene şubat sonuna kadar uzar herhalde. sonuçlar açıklanacak da tercihler yapılacak da kayıtlar olacak da güvenlik soruşturması bitecek de en az mayısı bulur işbaşı yapmak.
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 3:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3 5 kisi yuzunden bilgi vermemeye bende anlam veremiyorum. Şu durumda maddi manevi kaybettiklerimiz, kazanacagimiz 2 3 sorudan cok daha fazla diye dusunmekteyim.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız