Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Tahmini Net +tahminen sıralama
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Tahmini Net +tahminen sıralama

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
peace6181
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 01, 2017 12:17 pm    Mesaj konusu: Tahmini Net +tahminen sıralama Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ,herkes çevreden duyduklarıyla kendi netini harmanlamış olur biz de yerimizi az çok öngörebiliriz 😉ben 91 net 300 olur diyorum çünkü çalışıp da 90 üstü yapan çok duydum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
oooo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 01, 2017 6:50 pm    Mesaj konusu: Re: Tahmini Net +tahminen sıralama Alıntıyla Cevap Gönder

peace6181 yazmış:
Arkadaşlar ,herkes çevreden duyduklarıyla kendi netini harmanlamış olur biz de yerimizi az çok öngörebiliriz 😉ben 91 net 300 olur diyorum çünkü çalışıp da 90 üstü yapan çok duydum
91 net 300 bandı mi abartiyorsunuz! 91 net bana göre bu sene 100-200 bandı hocam bi sene hem netler düşecek hemde sorular yok sayılıyor hatirlatirim. Ayrıca ben im duyduğum bildirim kadarıyla 90 neti geçen çok yok ... 91 bandı 300 demek bu sene netler 88-89 kapatır demek ki ki çok saçma oluyor..
Başa dön
ankara_63
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 02, 2017 12:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

80 net ve üstü yerleşir diye düşünüyorum
1.80-85 arası resto,endo.radyo
2.85 ve üstü diğer bölümler
Başa dön
Trofoblast
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 02, 2017 7:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hersene aynı rakamlar söyleniyo lakin geçen sene kırılma oldu bu sene daha fazla olacağını düşünüyorum sebep olarak da sınavın zorluğu ve 2016 dusta 2. Yerleşenlerde sınava girdi sıralaması yerleştiğinden aşağı olursa yada bölümüne şehrine alışırsa yerleşme daha aşağılara düşebilir 78-79 da(sorular iptal olarak sayıldığı için) yerleşme olur diye düşünüyorum.
Başa dön
peace6181
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 02, 2017 1:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

91 net ilk 200 e giremez bence hocam .. ve 90+- 2 çok net yapan varmış yığılma oralarda olacak gibi 😀 beni yanlış anladınız 91 net ilk 300e girer diyecektim ben ama ilk 200i küçük ihtimal olarak görüyorum
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız