Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dusa hazırlanırken aynı zamanda part time işe giren var mı?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dusa hazırlanırken aynı zamanda part time işe giren var mı?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtbsrak-43
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 15, 2017 11:42 pm    Mesaj konusu: Dusa hazırlanırken aynı zamanda part time işe giren var mı? Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar dusdataya kayıt oldum. Ama haftanın 4 günüde bir işe girdim. Sizce kaç ay çalışıp bırakmalıyım.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
oooo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 16, 2017 12:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence iyi yapmışsın. . Şunu soylim part time çalışıp son 3 ay kesinlikle işi bırak son 3 ay seri tekrar yapmak lazım. . Şunu da eklim bütün yıl oturup sadece ders calismak sıkıntı çünkü son 2-3 ay stresten insanlar kafayı yiyip bırakıyor ..onun yerine sakin sakin çalış son 3 ay seri tekrar yuklenirsen sınavda ŞANSIN yaver giderse istediğin yere yerlesirsin..
Başa dön
dtbsrak-43
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 16, 2017 2:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tamam çok teşekkürler. Ya o dusdata o kadar çok kaynak çıkarıyor ki. Konu anlatımı ve soru bankaları aldığım halde son tekrar serileri, dentest ker, çıkmamış dua soruları filan çıkarmışlar Yen'i. Bende yetişir mi acaba bunlar3 ayda diye düşünüyorum. Gözümde büyüyor ister istemez.
Başa dön
oooo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 16, 2017 2:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hepsini tabikide son 3 ay bırak micaksin.. son aylar seri tekrar yapmaya yükleneceksin. .konuları bitirip soruları çöz .. son zamanlarda test çözüm ve hızli tekrar sınavın espirisi bu.. şimdiden kolay gelsin
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız