Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dusdata hazırlık kitaplarım satılık
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dusdata hazırlık kitaplarım satılık

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
aisecemile
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 20, 2017 8:04 am    Mesaj konusu: Dusdata hazırlık kitaplarım satılık Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba Arkadaşlar!
Dusdata konu ve soru kitapları ilk basım ve 3. Basımlar konu ve soru kitapları.kamp kitapları.deneme kitapları( dusemin de var) deneme kitapçıkları eski dus sınavları bilgisayar da ups gerekli.hepsi 300 tl numaram 05324255967 Adım Aişe Cemile Cansız.(2. dusda 76.oldum)Bursa da oturuyorum .sadece Watsup msj atabilir ve adınızı ve soyadınızı yazarsanız muhattap alırım.talip olanın Bursa'dan benden alması gerekli.kargoya veremem.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız