Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - !!!!ALLAH AŞKINA DUS2017 BİLGİ!!!!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

!!!!ALLAH AŞKINA DUS2017 BİLGİ!!!!!
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dtcaner
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 8:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Acaba bir insan şanssiz mıdır yoksa şanslı olanlar kendi şanslarını mi yaratır. Toplamda su hesaba göre 5 netim gitti belli ki sanssizim. Ve benimde sınav anında dahi hatalı olduğunu düşündüğüm soruların davacının menfaatine diye işleme alınmadığını öğreniyorum çoğu soruya dava dahi açılmadığını öğreniyorum Davacı arkadaşlar kendi şanslarını yarattılar tebrik ediyorum onlari. Bir kere daha anlasildiki kendi işini kendin yapacaksin.

Amacım niye benim netlerim gitti diye burda dert yanmak değil demekki hataliymis soru ve gitmiş ama en azından diğer sorularda bir incelemeyi hak ediyordu. İçimizde acaba dava acsak birşey degisirmiydi diye bir şüphe olmazdi. Kötü niyetli davacılar son sözüm Bizim yapacak edecek birseyimiz kalmadı kalanı sizinle vicdaniniz arasinda. Ve yaptıklarınızı düşünürken sadece bizi değil ailemizi onların emeklerini ve onların da bizim için çektikleri çileleri dusunürseniz çok memnun oluruz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
senolk
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 8:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hemen hemen tüm iptal edilen soruları yanlış cevaplamama rağmen forumda yazilanlari gorunce sevinemedim açıkçası. İnşallah bu sene yerlesirim yoksa seneye bu güvensizlik ortamında 100 den az davacı cikmaz. Bastan beri birakin insanlar haksizliga ugradilarsa dava acsin neden elestiriyorsunuz diye dusunuyorsum ancak simdi bu ortamın oluşmasına katkıda bulunan bencil davacı arkadaşlara saygilarimi sunuyorum!!!
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 9:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yine cahil cahil hareketler.. hiç önceki senelerden duymadınız mı davayı açan kişinin o soruyu yanlış yapan birinin olması gerektiğini. Nerden tutsanız ahmaklık.. şaka gibi
Başa dön
Trofoblast
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 9:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cahil hareket değil davayı açan arkadaşa sormuşlar bu sorularda var mı diye oda artık art niyetten mi yoksa saflıktan mı bilinmez var demiş.(o soruları doğru yapmış) bu kadar zaman bekledik bir dava sürecinde bile birlik olmadık herkes menfatine göre davranmış.dava sürecinde bilinçli bir şekilde art niyet varda ben hakkımı helal etmiyorum
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 9:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sorulara ne cevap vermiş olduğunu hatırlayan varsa helal olsun valla değil cevaplarımı soruları dahi hatırlamıyorum ben 4 aydır süründük resmen. Demek ki çalışmanın emeğin değil sadece şansın önemi varmış bunu anladık iptaller cevap değişimleri hepsi netlerimi aşağı çekti ama üzülmeye dahi halim yok artık ya yazıklar olsun ne denir ki
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 9:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O şahsın adı adresi kimliği nedir bilen varsa buraya yazabilirse seviniriz.
Başa dön
agrasifpanda
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hiçbir şeye haber verilmese bile bu 2 sorunun ösym itirazı sonucu davadan çıkartıldığı ve diğer 2 soruluk davacının da davadan çekildiği söylenmeliydi. Bunlar söylenmediği için insan bir art niyet düşünüyor. Umarım düşündüğümüz gibi değildir. Ayrıca dtkrdnz hakaret içerikli ahmak cahil şeklinde konuşmaya hiç gerek yok madem bilenler vardı ortalığı zamanında yeşillendirselerdi.
Başa dön
Trofoblast
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dt karadeniz zaten özgüvenin nirvanasında
Başa dön
dentlondon
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
ahh keşke bulsak
Başa dön
Cgdm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentlondon yazmış:
Glutamat yazmış:
ahh keşke bulsak
bilen olmaz mı hocam en başından beri tanıyan bilen vardı. İnsanlar bas bas davacı ararken en ufak bilgiye muhtacken hiçbiri çıkmadı ortaya şimdi insanlar kendi cabasıyla bişeyler buldu bilgi toplanmaya basladı tek tek dökülüyolar baska dava varmış geri cekilmiş arada sorular kaynamış bilmem ne... davalardan haberi olanlar niye 4 aydır tek kelime etmedi de iş işten geçince şimdi duyuyoruz bunları? Nasıl iki yüzlü herkes bunun adı saflık da degil cahillik de resmen düzenbazlık bu
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

agrasifpanda yazmış:
Hiçbir şeye haber verilmese bile bu 2 sorunun ösym itirazı sonucu davadan çıkartıldığı ve diğer 2 soruluk davacının da davadan çekildiği söylenmeliydi. Bunlar söylenmediği için insan bir art niyet düşünüyor. Umarım düşündüğümüz gibi değildir. Ayrıca dtkrdnz hakaret içerikli ahmak cahil şeklinde konuşmaya hiç gerek yok madem bilenler vardı ortalığı zamanında yeşillendirselerdi.

Hakaret etmiyorum tespit yapıyorum bu cahilliktir. Dava açmaya niyetlenen kişi önceki davalarla ilgili yorumları okuyup araştırmalıydı. Ya da bu işe karışmamalıydı. Bilenlerden biri olarak doğru yaptığı soruya dava açacak kadar saçma bi harekette bulunacaklarını düşünemedim pardon ya Very Happy herkesten özür dilerim anskdjd

Bu arada beğenmediğimiz dusdata bunlara dikkat ederek tek elden dava açıyordu en azından. Dershaneyi de savundurttular en sonunda bana.
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:

Dt.Ferhat Musulluoğlu - Kocaeli, Gölcük Adsm de çalışıyor

bu da yüksek ihtimal twitterı: https://mobile.twitter.com/dt_ferhat
Başa dön
Cgdm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

agrasifpanda yazmış:
tartışmak ya da birinden taraf olmak için demiyorum ama ben dava acılmasını istemediğim halde davacının yanlış sorusuna dava acması gerektiğini okudum defalarca burdan.bunu soyleyen tecrübeli insanlar vardı en basında. hak arama adı altında dava acan insanlar nasıl oldu da farketmedi bunu anlamadım hiç arastırmadan bodoslama mı acılmış dava garip
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Trofoblast yazmış:
Dt karadeniz zaten özgüvenin nirvanasında

Aynen, doğru tespit Wink
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 11:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu dava acan insanin hic mi donem arkadasi tanidigi yok? Nasil oldu da boyle oldu bu is? Nasil bu kadar gizli kapakli ilerler hic aklim almiyor.
Başa dön
Betbet
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 11:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hadi bizi bilgilendirmedi o davacı arkadaş ,onu geçtim,dava açmak isteyen adamların WhatsApp grubu vardı kimse sormadı mı bu çocuğa neye dava actın,kimse açılan davaların dosyalarını görmedi mi ?? Neye güvendi bu arkadaşlar ben anlamadım gerçekten .
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 11:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir de dava icin son gun diye birsey yokmus demek ki onu anladik sanirim bu surecte. Bakiniz chordatympani nickli arkadasin davasi da goruluyor soylenene gore ve o da sonuca etki edecek. Yani dava acmak icin son gun falan diye burda herkes birbirini etkilemeye calisti, osym kararini aciklamadan illa dava acilmasi gerekiyor denildi, ama gorduk ki sonradan da acilabiliyormus.
Başa dön
cemsbond
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 11:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

wllob yazmış:
Bir de dava icin son gun diye birsey yokmus demek ki onu anladik sanirim bu surecte. Bakiniz chordatympani nickli arkadasin davasi da goruluyor soylenene gore ve o da sonuca etki edecek. Yani dava acmak icin son gun falan diye burda herkes birbirini etkilemeye calisti, osym kararini aciklamadan illa dava acilmasi gerekiyor denildi, ama gorduk ki sonradan da acilabiliyormus.

2. dava ösym kararına açılan davadır karıştırmayın. Sorulara dava açma süresi sınırlı.
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 11:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cemsbond yazmış:
wllob yazmış:

2. dava ösym kararına açılan davadır karıştırmayın. Sorulara dava açma süresi sınırlı.

Hocam en basta itiraz edildi sorulara sonra osym kararini acikladi bu karar uzerinden dava acildi onun farkindayim ama zaten en basta hepsine itiraz edilmisti, iptal edilen edilmeyen cevabi degisen oldu yani osym nin burdaki herhangi bir kararina karsi da dava acilabilir demek degil mi bu?
Başa dön
Dentmrmrt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 11:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anladığım kadarıyla davacı bastan beri para toplayan grup dahil ne belge paylasmıs ne düzgün bilgi vermis sadece datanın tüm sorularına dava acıldı demis. Herkes daha yeni bazı soruların eksik olduğunu öğrendi. Madem kötü bir niyet yoktu neden büyük bi gizemle saklandı simdiye kadar bilgiler? Arkadaşlar ben sadece bu sorulara dava açabildim demek çok mu zordu? Bir de korumacılar cıkıp millete cahil sıfatı takıyor. İşin aslı emek verip bu soruları doğru yapan tüm arkadaşlara geçmiş olsun. Keşke bizler de daha az sınava çalışıp dava taktikleri üzerine çalışsaydık . Hem doğrularımızı korur hem de yanlışlarımızı iptal ettirirdik. Bu sene sınava gireceklere tavsiye herkes kendi yanlısına dava açsın. Her türlü kulp bulunabiliyor gördüğümüz üzere . Ya türkçe kelime oyunları ya eski kaynaklar bi şekilde yolunuzu bulursunuz nasılsa herkesin adaleti kendine...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Sonraki
7. sayfa (Toplam 17 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız