Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Bakanlıktan DUS İle İlgili Duyuru! KAYIT...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Bakanlıktan DUS İle İlgili Duyuru! KAYIT...
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Arl 21, 2012 6:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bır dakıka önce tekrar aradım. böyle böyle bir durum varmı dedım. bu sefer farklı bır adam cıktı, butun duyuru ve bilgiler saglık bak. yonetım hızmetlerı genel mudurlugunde olacaktır dedı bıze boyle bır bılgı gelmedı geleceksede zaten bu sıtede olacaktır dedı. yıne ısrarla 23 u pazar dedım son gun dedım , daha 2 gun var dedı, pazara geldıse ertesındekı ılk ıs gunune kadar sure var demektır dedı yanı pazartesı yı hedef gosterdı
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Arl 21, 2012 6:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu bakanlıkdakı personellerın bence bırbrınden haberı yok
Başa dön
tunaakman
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Arl 21, 2012 6:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu bilgiyi hangi birimden verdiler.
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Arl 21, 2012 6:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

herzamankı halkla ılışkıler bırımınden
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Arl 21, 2012 7:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

irem sizin kirikkale üniv. Ortodonti ydi degilmi. biraz önce kirikkale üniv aradim dis hekimligi 7 kisi acti, 4 ü basladi dedi. onlar üniv. Kadrosunda olan 4 kisidir dedim saglik bakanligi kadrosunda kilerle ilgili bilgi yokmu dedim,, kamu hastaneleri kurumunu arayin dedi..
Başa dön
irem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Arl 21, 2012 7:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet kırıkkale orto. başlayanlar yök kadrasuyla yerleşenler.
bu bilgiyi bana tabip atama biriminden verdiler.. şimdiye kadar kamu hastaneleri kurumuna her gidişimde aynı şey söylendi .. bekleyeceksiniz yönetim hiz. genel müd. sayfasını takip edeceksiniz dediler..
Başa dön
scent
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 22, 2012 1:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar merhaba..ben de geçen hafta gittim kamu hastaneleri birliğine.kura ile onların atayacağını söylediler.bizim sadece bekleyeceğimizi biryere atama için falan başvurmayacağımızı zaten isimlerimizin onlarda kayıtlı olduğunu onların bizi atayacağını ama ne zaman bu işi yapacaklarını daha bilemediklerini söylediler bana da....
Başa dön
tunaakman
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 23, 2012 3:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli arkadaşlar;
Aşağıda verdiğim linkte benzer durumda,Sağlık bakanlığı adına Üniversitede uzmanlık eğitimine hak kazanmış istifalı doktorlarda aynı sorunu yaşıyor.Takip etmekte fayda var.
http://www.drtus.com/yeni/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=82041&postdays=0&postorder=asc&start=0
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 23, 2012 7:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pazartesi günü için nasıl bir prosedür izleyecegimizi önceden burada bı istişare etmemizde fayda var arkadaşlar.. ben kendı adıma söyleyım, sabah 9 dan aksam 17 ye kadar khk nu aramayı düsünüyorum eger oraya ulasamazsam ((kı bence eger atama hala olmadıysa ve hala hangı gun olacagına daır net bılgılerı yoksa orada "ayın 23 ünü bekleyın" den baska bısey demeyen personel o telefonu cevaplamaz..) ) il sağlık müdürlüğünü aramayı düsünüyorum..
Başa dön
bigking40
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 23, 2012 7:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet bence de arayabileceğimiz her yeri arayalım basın dahil
Başa dön
delicatus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 23, 2012 9:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben hep il saglik mudurlugunu ariyorum her seferinde atamalarla ilgilerinin artik klmadigini il genel sekreterliklerinden ogrenilecegini khk nun atamayi yaptigini soyluyorlar ve zorla ckys ye baktiriyorum her defasinda.yani onlarin bize hicbir yardimi olamaz maLesef
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Arl 24, 2012 2:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizim suanki durum istifali tipcilarin durumuyla benzesiyor, calisan hekimlerinki anladigim kadariyla düsmüs çkys ye.. bizim karmasamiz mi onlari etkilemis yoksa onlarinkimi bizi belli deil.. dishekimlerinin tarafindan olaya baktigimda gercekten neyin ceremesini cekiyoruz anlayamiyorum ,benim mezun oldugum eylul 2011den beri hic atama olmadiki ben kamuda calisip istafa edebilmis olayim , bana kamuda calisabilme firsati bile taninmadiki ben simdi sanki istifaliymisim gibi ne bakanlik nede kamuhastaneleri hicbir seyden kendini sorumlu tutmuyor...
Başa dön
irem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 24, 2012 6:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yani ne desek boş... doğru dürüst bilgi bile alamıyoruz kurumlardan herkes başka bişey söylüyo bu kadar insan madur olmuş umurlarında değil.. yıllarca kafa eskit mezun ol gece gündüz çalıştığın sınavı kazan ama kazanılmış hakkını alama... bize bunu yapanlar emeksiz biyerlere geldiklerindenmidir bilinmez bizleri ciddiye almıyorlar..
bu sinir harbinden umarım bi an önce kurtuluruz.. gerekirse bu konu medyaya taşınmalı bence..
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Arl 24, 2012 8:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

60 küsür hekim ayni durumda bekliyoruz ama burada paylasimda bulunanlar hep ayni 5 kisi 7 kisi.. Duruma razi oldugundan mi kimse bisey yazmior yoksa yazmak icin ayin 24 ünden sonrasinimi beklior..
Başa dön
arrmmmiiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 24, 2012 9:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar herhangi bir bilgiye ulaşabilen var mı?
Başa dön
candy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 24, 2012 10:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sürekli takip ediyorum forumu yazanlardan farklı bişey söylenmedi malesef,yeni bi bilgisi olan?
Başa dön
arrmmmiiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 24, 2012 10:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar biraz evvel başbakanlık BİMER den tüm süreci anlatan bir şikayet formu doldurup gönderdim. Sizde gönderin ki etkili olabilsin bence
Başa dön
arrmmmiiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 24, 2012 11:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar araştırdım gerçekten 45 günlük bir yasal süreç varmış. Yani şu an suç işliyorlar ve hukuki olarak haklıyız.
tıpta ve diş hekimliğinde uzmanlık yönetmeliğinin 18. maddesinin 4. fıkrası diyor ki:
(4) ÖSYM tarafından yerleştirilenler, uzmanlık eğitimine başlatılmak üzere gereken işlemlerin yapılması için sonuçların ilanı tarihinden itibaren on iş günü içerisinde ilgili kuruma başvurur. Uzmanlık eğitimine atama ve göreve başlama işlemleri kırkbeş gün içinde tamamlanır. Uzmanlık eğitimine başlamasına mani ve kabul edilebilir kanuni gerekçeleri olmaksızın görevine başlamayanların atamaları iptal edilir. (1)
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Arl 24, 2012 11:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son ozdedward tarafından Sal Arl 25, 2012 4:43 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Arl 24, 2012 11:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

khk telefonları acılmıor. 30 gundur arayıp bılgı aldıgımız halkla ilişkiler birimi bugun 30 gundur sordugum aynı soruya "sorunuzu doktor atama bırımı yanıtlar " diyor.. bıde suanda calısanların ataması oldu dıyor. arkadaslar dıshekımı olup adsm de calısırken kazanmıs olan
arkadaslar var ıse onlarında atamaları olmus olması gerekmezmı. bızım aramızdada vardır mutlaka ama kımse paylasımda bulunmadığı ıçın bilemıyoruz kamuda çalışırken dus kazanan diş hekimi arkadaşların atamasının olup olmadığını.

En son ozdedward tarafından Sal Arl 25, 2012 12:44 am tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Sonraki
5. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız