Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Tıpdil sınavı için kaynak önerisi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Tıpdil sınavı için kaynak önerisi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dtnazocuk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Mar 19, 2018 4:54 pm    Mesaj konusu: Tıpdil sınavı için kaynak önerisi Alıntıyla Cevap Gönder

Tecrübeli arkadaşlar kaynak önerisi yapabilirler mi acaba? Tıpdil hakkında kolay deniliyor nasıl hazırlanmalı?[/list]
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
humuluslupulus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Mar 19, 2018 7:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YOUTUBE da fuat başkan isimli bi hoca var o anlatıyo online sitesi de var ücretsiz bazı dersleri alabiliyosun.bi bak istersen ingilizce seviyene göre dinler karar verirsin ne yapacağına .ben fuat başkan ın kitap setini almıştım ama pek işime yaramadı .kitapları online dersi satın alırsan ancak daha çok işe yarar gibi ama o kadar para vermene gerek yok bence
Başa dön
erman360
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 30, 2018 12:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bu yıl tıp-dil olacak mı acaba ? Ben de eylül dusuna girmeyi düşünüyorum. Ama yetişemeyeceğim diye kaygılanmıyor değilim tüm yabancı dil sınavlarını kaçırmışız Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız