Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ACİLL GÜVENLİK SORUŞTURMASI-KOMİSYONA KALANLAR
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ACİLL GÜVENLİK SORUŞTURMASI-KOMİSYONA KALANLAR

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dnzdnz92
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Hzr 19, 2018 12:34 pm    Mesaj konusu: ACİLL GÜVENLİK SORUŞTURMASI-KOMİSYONA KALANLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Hocalarım merhabalar, yardımınıza ihtiyacım var. Geçtiğimiz zorlu dus sürecinde istediğim bölümü kazandım kayıt yaptırdım, güvenlik soruşturmamı beklemekteydim.
Fakat aldığım haber neticesinde, güvenlik soruşturmamın rektörlük komisyonuna gideceğini ve uzmanlık eğitimime başlayıp başlamama kararının verileceğini öğrendim. Komisyona gidecek olan bir tek benim dosyam olduğunu, komisyonun ne zaman toplanıp ne zaman karar vereceğinin ise muamma olduğunu öğrendim. Neden soruşturmamın böyle problemli sonuçlandığını ise öğrenemedim. İlkokul-lise-üni hep devlet okullarında okudum ve hiçbir örgütle bağlantım olmadı. Duyunca şok oldum, öyle ki evi bile tutmuştum 1 ay önce.
Bu komisyon sürecini bilen-yaşayan varsa bilgi verebilir mi? Eylülden beri bekliyorum ve daha ne kadar bekleyeceğimi bilmiyorum, psikolojim alt üst olmuş durumda. Yardımlarınızı bekliyorum..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
bnymndrya
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Hzr 19, 2018 8:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

https://forum.memurlar.net/konu/2290404/

https://www.akademikpersonel.org/44500-akademik-personel-atamasinda-guvenlik-sorusturmasi-200.html

Buralardan okuyunuz isterseniz sizin gibi naya kişi var farklı alanlarda umarım en kısa zamanda sorununuz çözülür.
Başa dön
dnzdnz92
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Hzr 19, 2018 9:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sağolun hocam. Buraları okudum yaygın olan 2 görüş var. Birisi komisyonun rutin-tedbir amaçlı olduğu diğeri de güvenlik soruşturması “şüpheli” olan kişilerin komisyonda görüşüldüğü. Ben 2.ihtimalin daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Çünkü rutin-tedbir amaçlı diye bilgi veren kişinin başından savmaya çalışır bir hali vardı.
Başa dön
Karakutu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Hzr 21, 2018 3:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hangi üniversiteye yerleştiniz
Başa dön
Karakutu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Hzr 21, 2018 4:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hangi üniversiteye yerleştiniz
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız