Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dusa az zaman kala
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dusa az zaman kala

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dt_ipeki
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 05, 2018 9:20 am    Mesaj konusu: Dusa az zaman kala Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar su surecte oturup hicbisey yapmak icimden gelmiyor. Resmen konsantrasyonum gitti, dağıldım kafama toparlamıyorum. Bu son süreç icin ne yapmak gerekir benimle aynı durumda olan var mı? Son 10 günü soru çözerek değerlendirmek mantıklı mı?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
elavator
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 05, 2018 1:02 pm    Mesaj konusu: Dus Alıntıyla Cevap Gönder

Tekrar yapın ,soruyu sıkılınca çözün bence kalıcı olmuyor..
Başa dön
Caranza
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 05, 2018 7:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de sizinle aynı durumdaydım. En azından her dersi 1 kez daha tekrar etmek için bi program ayarladım kendime ve ona uymaya çalışıyorum. Soru çözmenin daha çok konuyu öğrenmede faydalı olduğunu düşünüyorum. Son günlerde bol tekrar + daha önce bakılmadıysa çıkmış sorular benim önerim.
Başa dön
Karas
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 05, 2018 10:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Motivasyonunuzu her kaybettiğinizde bugün okuduğunuz şeyin sınavda aklınıza gelip size soru yaptıracağını düşünün. Bugün ne yapsanız kardır soru konu, yeterki boş durmayın. iki hafta sonra tüm bunlardan kurtulmuş olacağız zaten bugüne kadarki emeklerinize sahip çıkmak için bugün son bir gayret göstermeye çalışın.
Başa dön
Rubberdama
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Eyl 07, 2018 9:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende aynı durumdayım.Bir yandan okumaya çalışıyorum bir yandan sorumu çözsem diye düşünmekten okumaya çalıştığım seyede odaklanamiyorum.Daha önceden iyi bildigim seylerde hızlı tekrar yapayim derken birbirine karıştı😔
Başa dön
Karas
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 08, 2018 12:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Okumak ya da soru çözmek hangisinin daha çok fayda sağlayacağını düşünmek için doğru zaman değil kaldı ki bunu bilmek de mümkün değil. Şu an fayda sağlayacak tek şey konsantre olmak. Soru ya da okuma hangisine daha rahat konsantre olabiliyorsanız onu yapmaya devam edin. Güzel günlere az kaldı.
Başa dön
Filligran
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 08, 2018 1:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="Karas"]Okumak ya da soru çözmek hangisinin daha çok fayda sağlayacağını düşünmek için doğru zaman değil kaldı ki bunu bilmek de mümkün değil. Şu an fayda sağlayacak tek şey konsantre olmak. Soru ya da okuma hangisine daha rahat konsantre olabiliyorsanız onu yapmaya devam edin. Güzel günlere az kaldı.[/quote

İlk defa yorum yapacağım ama yazdıklarınıza kayıtsız kalamadım. Ne güzel motive edici yorumlar yapmışsınız. Bariz hissedilen iyi niyetiniz için kendi adıma teşekkür ederim. Sınavda başarılı olmanız temennisiyle...]
Başa dön
Karas
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 08, 2018 5:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="Filligran"]
Karas yazmış:
Okumak ya da soru çözmek hangisinin daha çok fayda sağlayacağını düşünmek için doğru zaman değil kaldı ki bunu bilmek de mümkün değil. Şu an fayda sağlayacak tek şey konsantre olmak. Soru ya da okuma hangisine daha rahat konsantre olabiliyorsanız onu yapmaya devam edin. Güzel günlere az kaldı.[/quote

İlk defa yorum yapacağım ama yazdıklarınıza kayıtsız kalamadım. Ne güzel motive edici yorumlar yapmışsınız. Bariz hissedilen iyi niyetiniz için kendi adıma teşekkür ederim. Sınavda başarılı olmanız temennisiyle...]

Rica ederim teşekkürlük bir şey değil yaptığım hepimizin sıkıntısı aynı kendime söylediğim şeyleri buraya yazdım yalnızca umarım biraz olsun işinize yaşamıştır.
Başa dön
Rubberdama
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 08, 2018 8:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Karas yazmış:
Okumak ya da soru çözmek hangisinin daha çok fayda sağlayacağını düşünmek için doğru zaman değil kaldı ki bunu bilmek de mümkün değil. Şu an fayda sağlayacak tek şey konsantre olmak. Soru ya da okuma hangisine daha rahat konsantre olabiliyorsanız onu yapmaya devam edin. Güzel günlere az kaldı.

Teşekkürler hocam verdiginiz pozitif enerji için. İnşallah hepimiz icin emeğinizin karşılığını alabilecegi bir sınav olur
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız