Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Soru kitapları+denemeler satıyorum 300tl
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Soru kitapları+denemeler satıyorum 300tl

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2019 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
paradontax
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 16, 2019 6:23 am    Mesaj konusu: Soru kitapları+denemeler satıyorum 300tl Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar tüm data mia dent soru kitapları, akademiden dört klinik ders fotokopi olmak üzere 4 tanede de temel bilimlerden akademi kitabı, tıpçıları yepyeni basım 41 deneme serisinden, fizyoloji ve biyokimya denemeleri, 2016,2017dus açıklamaları soruları, data ve dusem denemeleri satıyorum 300 tl ye. İstanbulda ikamet ediyorum ptt ile gönderirim. Kitaplar hep yeni basım yani ben 2018 dusuma girene kadar piyasada bunlar vardı son basım olarak, ha eylülden sonra çıkmış yeni basım varsa bilemem ama tamamı işimi gördü, soruların üzerine işaretleme yapılmamıştır
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
paradontax
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 16, 2019 6:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Topla da 24-25 kitap +denemeler ediyor. 6tane soru kitabı fiyatına
Başa dön
Bmengutas
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Şub 10, 2019 9:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Satıldı mı
Başa dön
paradontax
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Şub 11, 2019 1:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Satıldı arkadaşlar
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2019 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız