Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Kamudayken Dus\'u kazanmak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Kamudayken Dus\'u kazanmak

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
lolloobrigida
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Şub 05, 2019 4:52 am    Mesaj konusu: Kamudayken Dus\'u kazanmak Alıntıyla Cevap Gönder

Çevremde çok fazla görmeye başladığım durum ve tebrik ediyorum. Dereceler bile yapılıyor kamuda çalışan hocalarımız arasından. Bu konuda tecrübeli hocalarımdan yol gösterici bi kaç tavsiye alabilirsem çok mutlu olurum. Adsm'de çalışıyorum ve geçen sene dershaneye gittim... kamuda çalışan aynı zamanda Dus'a çalışan hekimler olarak nasıl bi yol izlemeliyiz? Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtnil
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 06, 2019 9:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kamuda olup bu dusta kazananlardanım. 4yıllık mezunum ve gecen sene ilk defa dershaneye gittim. Bildiğiniz ve tecrübe ettiğiniz üzere pek yorucu iş hayatı ve gün içinde geriye kısıtlı bir süreniz kalıyor ders çalışmak için.fakat düzeni oturtabiliyosanız ve günlük-sosyal hayatınızdan bir sene kadar gerçek anlamda fedakarlık yapıp sadece dus odaklı olursanız güzel sonuç elde edilebilineceğini düşünüyorum. Gerisi herkesin bildiği şeyler; çok ve sık tekrar + bol soru
Başa dön
dentis_ts
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Şub 06, 2019 8:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşa katılıyorum şunu da belirtmek isterim eğer bu işe zaman ayırıp gerçekten emek verirseniz oluyor.Siz de belli ki emek veriyorsunuz ve kazanacaksınız inş.Kamudayken zaman problemi olduğu için iyi bir program şart bence.Kendinize hedefler koyup o hedeflerden geri düşmeyin.Boş vakitleri maksimum verimle geçirmek önemli.İyi çalışmalar..
Başa dön
lolloobrigida
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Şub 09, 2019 4:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok teşekkürler motivasyonumu artıran ymesajlarınız için. Haklısınız yeterli fedakarlık ile olabilecek bişey o yüzden de kafamda yapabilecegime dair bi taslak var ancak bana daha spesifik bi çalışma programından bahsedebilir misiniz? Tam olarak günde kaç saat çalıştınız? Çalışmaya kaç ay önce başladınız? Yıllık izinlerinizi nasıl kullandınız? Her haftasonu çılgınlar gibi mi çalıştınız? Haftasonlari max. Çalışma saatine mi ulaşıyordunuz? Son aylarda rapor mu aldınız? Hafta içi ben max 3 sa'e çıkabiliyorum sizce nasıl? Daha spesifik tavsiyelere yer verebilirseniz daha etkili olucak benim için.. Smile)
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Şub 14, 2019 6:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

soru 1.kazanilan yer derecesi?
soru 2.kazaman kişinin yasam sartlari ve zeka derecesi?
soru 3.aile destegi ve calistigi kurumun sartlari?

bu uc soruya gore verilecek cevaplar değişecektir. cevaplari motivasyonda vs. aramayiniz. cevap bu sordugum sorularin yanitlarinda yatmaktadir.

yasam.sartlariniz kotuyse(beslenme/maddi/sosyal durum) ve zekaniz yildan yila geriliyorsa(kamuda calisinca strrse bagli geriliyor deneyenler.bilirler) birinci sorunun cevabi tas catlasin radyo resto olur. herkese kolay gelsin
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız