Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - diş hekimi olmak hayalimdi fakat..
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

diş hekimi olmak hayalimdi fakat..

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
adayadayi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Tem 09, 2013 6:43 pm    Mesaj konusu: diş hekimi olmak hayalimdi fakat.. Alıntıyla Cevap Gönder

diş hekimi olmak benim hayalimdi fakat uzmanlık artık şart oluyo diyolar uzmanlık için alım çok azmış ve bu 8 yada 9 yıl benim gözümü korkutuyo uzmanlık yaparken çok zorlanılıyo mu, kendinize vakit ayırabiliyomusunuz? bide ben diş çekemiceğimi düşünüyorum hasta bağırırken ben işlem yapamazmışım gibi geliyo şu an çekilirken izleyemem bile, buna alışabilir miyim sizler ne durumdaydınız? cevap yazarsanız sevirim Embarassed Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
adayadayi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 24, 2013 5:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınız için yardımınız için Wink Evil or Very Mad
Başa dön
glsm63
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Tem 29, 2013 5:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Diş çekmenin teknikleri var, taktik işi yani Smile Ama okuması gerçekten çok sabır isteyen bir bölüm. Prekinikler bayağı yoruyor insanı. DUS hakkında bir fikrim yok onu abilere ablalara sormak lazım Smile
Başa dön
dtergun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Tem 30, 2013 6:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

@adayadayi yeni gördüm ben mesajlarını.. kusura bakma.. :/

merak ettim nereyi kazandın?? Smile inşlh istediğin yer olmuştur..
Başa dön
adayadayi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 03, 2013 5:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ege üniversite diş hekimliğini kazandım fakat hala bu meslegin bana uygun olduguna emin değilim seneye de üniversite sınavlarına giricem yıl içinde ne olur biter ona göre başka bi bölüme gidebilirim
Başa dön
dtergun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 04, 2013 1:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tebrik ederim. Bence pişman olmayip devam edersin. Ben liseden beri dis hekimligi isteyen biri olarak mutluyum. Beni üzen, bazen pişman eden tek şey, üniversite hayatini yasayamamis olmak. Çok isterdim rahat bi bbölümde okuyup, kendime cok daha fazla yatırım yapabilmeyi. Her anlamda. Ama bu kişide bitiyor tabiki. Dönem arkadslarimdan bunu basaranlar vardı. Ben onlardan olamadim. Neyse uzatmayim. Ama bu tipta da böyle diste de. Sağlık sektörünü sectiysen bunu kabul etmen gerek.
Onun haricinde ilk yıl şekillenir senin için de tablo. Ege'de mutlu olacagina eminim. Wink tekrar tebrikler. Smile)
Başa dön
adayadayi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 04, 2013 2:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aslinda en çokta bu konu benim aklimi kurcaliyo gercekten sosyallesmeye vakit olmuyo mu ben sürekli ders modunda yasayacak biri degilim tamam universite sinavina cok calstm ama bi 5 yil daha bu modda yasiyacak kapasite yok hayata bir kere geldik ve bi daha bu yasta olmuycam ben bu yillarimin sadece verilen odevi yapmakla ve ders calismakla gecmesini istemiyorum aslinda bu bölümden vazgecmistim yazdim ama cevrenin baskisiyla gibi oldu bitirebilcegimi hic tahmin etmiyorum
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız