Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Oral diagnoz is ve gelecegi hakkinda
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Oral diagnoz is ve gelecegi hakkinda

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DentHaber
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Ottoman
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 19, 2013 6:31 pm    Mesaj konusu: Oral diagnoz is ve gelecegi hakkinda Alıntıyla Cevap Gönder

Oral diagnoz uzmanlik sonrasi is olanaklari hakkinda bilgisi olanlar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
iremm
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 19, 2013 8:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de oral diagnozu hic dusunmezken artik dusunmeye basladim Sad
Başa dön
iremm
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 19, 2013 8:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serbest calisan arkadaslarim implant planlamasini iyi ogrendigin icin isin puf noktasi da planlama oldugu icin oral dusun bence dedi bilmiorum kafam cok karisik
Başa dön
pofudus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 19, 2013 8:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

implant için odr düşünmek çok mantıksız sonuçtaki sokaktaki insan oral diagnoz daha ne bilmezken planlamayı onlar yapıyormuş diye odr uzmanına gitmeyecektir, öyle bir ülkede yaşamıyoruz.
eğer amacınız implant konusunda kendinizi geliştirmekse sırf planlamanın püf noktası diye odr yazılmaz, ha başka çare yoksa yazın elbet ama implant beklentisi ile uyuşan bir bölüm değil kesinlikle.

sonuçta insanlarda artık ''çene cerrahı'' diye bir bilinç oluştu , bunu yıkmanız da kişisel olarak zaman ve tecrübe ister.

ayrıca uzmanlığın yapılmasının en büyük sebeplerinden biri de malpraktis yasasındaki yönetmelikler, bu durumda normal pratisyen hekim olup implant konusunda kişinin kendisini geliştirmesinden hiçbir farkı yok.

implant konusu için diyorum bunu.
Başa dön
Ottoman
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 22, 2013 6:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence de implant planlamasi filan bizde gitmez odr ye ancak rahatlik icin gidilebilir diye dusunuyorum.
Başa dön
Ottoman
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 22, 2013 6:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ama gel gor ki uzmanlik sonrasi devlet atamasi olur mu olmamam ihtimali var mi iste tam olarak sormak istedigim bu.
Başa dön
dtymn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 8:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="Ottoman"]Ama gel gor ki uzmanlik sonrasi devlet atamasi olur mu olmamam ihtimali var mi iste tam olarak sormak istedigim bu.[/quote

kimse net bisey soyleyemiyor yeni oldugu icin,atama olacak diyorlar,ozellikle saglik bakanligi kadrosu icin.Radyoloji uzmani olmasi gerekiyormus en azindan bir tane bi adsmde.tomografilerin falan raporunu yaziyorlarmis.performans alamadiklari icin nerdeyse digerlerinin ucte biri kadar maas aliniyormus suan.döner hesaplamada hekim katsayisi kullanilirsa daha iyi olacakmis.ama ilerleyen donemde daha duzenli hale gelecek,belirsizlikler kalkacak diyorlar.kadro actiklarina gore vardir elbet bildikleri birsey diye dusunuyorum ben de
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DentHaber Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız