Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - NİSAN DUS'UNA ÇALIŞACAK ARKADAŞLARIN DİKKATİNE
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

NİSAN DUS'UNA ÇALIŞACAK ARKADAŞLARIN DİKKATİNE

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 03, 2013 5:42 pm    Mesaj konusu: NİSAN DUS'UNA ÇALIŞACAK ARKADAŞLARIN DİKKATİNE Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar dus kontenjanlarının doktora sebebiyle çok az olduğu malum.hocaların bu doktora şevkini burda kendi kendimize konuşmakla çözemeyiz.bu konuda lütfen herkes BİMER e şikayet maili atsın 5 dk nızı almaz.ben attım 4 gün sonra aradılar mail adresimi istediler konu hakkında bilgi edinilmiştir araştırılıyor gibilerinden bir mail yollayıp teşekkür ettiler. bu konuda çok sayıda şikayet varmış lütfen bu sayıyı arttıralım ki hakkımızı alabilelim.iyi çalışmalar..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ekm 03, 2013 8:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hemen yolluyorum. Konuyu da banlanana kadar güncelleyelim.
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ekm 04, 2013 1:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtskorkmaz yazmış:
Hemen yolluyorum. Konuyu da banlanana kadar güncelleyelim.

155 kişi okumuş sadece sen yollamışsın korkmaz kardeşim tebrik ediyorum.o okuyan 150 kişi yollasa elbet bişeyler olur ama kimse elini taşın altına sokmaz..umuyorum ki okuyanların yarısı yollamış olsun yoksa bize her şey müstehak...
Başa dön
shyowl
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 04, 2013 1:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eylul dus'undan once yine konusmustuk bunu..bana bizim yapabilecegimiz bisey yok benzeri cevap gelmisti :s o zaman da cok gonderen oldugunu sanmiyorum, nisan dusuna girecek miyim bilmiyorum ama onemli olan birilerinin caba gostermesi...tekrar gonderirim ben de
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ekm 04, 2013 3:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

shyowl yazmış:
eylul dus'undan once yine konusmustuk bunu..bana bizim yapabilecegimiz bisey yok benzeri cevap gelmisti :s o zaman da cok gonderen oldugunu sanmiyorum, nisan dusuna girecek miyim bilmiyorum ama onemli olan birilerinin caba gostermesi...tekrar gonderirim ben de

teşekkürler..
Başa dön
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 05, 2013 3:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eylülde kazananlarda gönderebilirler. Merak etmeyin size zararı olmaz bu durumun.
Başa dön
haleyurtyapan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 05, 2013 3:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

+ 1 de benden kazansamda kazanmasamda yazıcam..
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 05, 2013 3:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haleyurtyapan yazmış:

kaç yüz kişi okumuş 3 tane adam çıktı..teşekkürler
Başa dön
dtburakirfan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 05, 2013 6:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocaları ispikledim tayyip e Very Happy girsinler inşallah birbirlerine..
Başa dön
shyowl
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 05, 2013 8:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onurdent yazmış:
haleyurtyapan yazmış:

eylul dus'u oncesi konusuldugunda da topu topu 3-5 kisi yazdi zaten, sasirmadim.. cok soylenen ama en ufak cabada bulunmayan, birlik olamayan bir meslek grubuyuz malesef Sad
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 06, 2013 3:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

shyowl yazmış:
onurdent yazmış:
haleyurtyapan yazmış:

eylul dus'u oncesi konusuldugunda da topu topu 3-5 kisi yazdi zaten, sasirmadim.. cok soylenen ama en ufak cabada bulunmayan, birlik olamayan bir meslek grubuyuz malesef Sad

5 kişi olmuşuz en azından buna da şükür
Başa dön
Pseudo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 06, 2013 4:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÖSYM'ye dayılanmakla ya da burada doktora yüzünden kadro açmıyorlar diye söylenmekle filan olmaz bu işler. Her sınava girecek olan iki üç satır olsun BİMER'e şikayette bulunmalı. Marmara ve Gazi resmen sisteme meydan okuyor ve yüzer yüzer kadroları iç ediyor. Ege kendi öğrencileri için tezlerden soru üretiyor. Kimseden başkası adına fedakarlık isteyen yok, kendi canını seven yazsın şuraya şikayetini. İnanın bu iş bu kadar kolay çözülür.
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 06, 2013 5:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pseudo yazmış:
ÖSYM'ye dayılanmakla ya da burada doktora yüzünden kadro açmıyorlar diye söylenmekle filan olmaz bu işler. Her sınava girecek olan iki üç satır olsun BİMER'e şikayette bulunmalı. Marmara ve Gazi resmen sisteme meydan okuyor ve yüzer yüzer kadroları iç ediyor. Ege kendi öğrencileri için tezlerden soru üretiyor. Kimseden başkası adına fedakarlık isteyen yok, kendi canını seven yazsın şuraya şikayetini. İnanın bu iş bu kadar kolay çözülür.

6.teşekkürler
Başa dön
kubs
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 06, 2013 6:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eylülden öncede aynı şekilde organize olunmaya çalışılmıştı bende göndermiştim şikayet bimerden ilk mail şikayetiniz inceleniyor ilgili birime yönlendirilicektir olmuştu ikinci mail yök ten gelmişti şikayetinizle ilgili araştırma yapılıyor teşekkür ederiz şeklinde çözüm yök te mi bilemiyorum ama kimse korkmasın bimere şikayetten kimsenin başı ağrımaz
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 12, 2013 7:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artık bimer şikayetleri artar
Başa dön
periostelevatoru
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 07, 2014 5:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu başlığı da yeniden canlandırmak gerekiyor sanırım, hazır kontenjanlar ayarlanıyorken.
Başa dön
tolgadam
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Mar 31, 2014 12:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ilk önce pratisyen demekten vazgeçin arkadaşlar diş hekimliği tıp alanları gibi değil. Pratisyen diyerek mesleğinizin değerini düşürmeyin. ne yazık ki dersaneler bu kavramı zorla oturtmaya çalışıyor alet olmayalım. zaten kadroları belirleyen sağlık bakanlığının üniversitelere kaç kadro açalım diye sorduğunu mu sanıyorsunuz, o anki ihtayaca göre kadroları belirliyor. doktoraya hekim alsa da almasa da farketmez. iki kavram esasında birbirilerinden zaten çok farklı uzmanlık diploma değil belge diğeri diploma. uzmanlığı sağlık bakanlığı veriyor doktorayı üniversite biri sağlık bakanlığının ihtiyacını karşılamak için diğeri akademik kadro ihtiyacını karşılamak için. tahminimce uzmanlığa hazırlananlar biraz da sabit garantili bir iş peşinde oluyor sağlık bakanlığı kadrolarının daha yüksek puanlı olması da onu gösteriyor. yoksa özel çalışan bir ilk muayene uzmanını kim ne yapsın. kaldı ki adsmlerde bile atıl vaziyetteler.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız