Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Adsm'den sinavi kazananlar..
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Adsm'den sinavi kazananlar..
Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
lechuck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 17, 2013 4:05 pm    Mesaj konusu: Adsm'den sinavi kazananlar.. Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar adsmden sinavi kazananlat için prosedurler nasil oluyor bi bilgisi olan varmi?? Duydugum kadariyla normal kazananlardan farkli oluyormus (muvaffakat icin).
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 17, 2013 7:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben bülent ecevit üniversitesini kazandım,orda herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar için ayrı dilekçe örneği istenmiş naklen atama yapılması için,sanırım bu şekilde naklen atama yapılıyor,ben son atamayla atandım,umarım bu konularda bir sıkıntı yaşamayız
Başa dön
azlag
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 18, 2013 4:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar ben sbnı aradım. sınav ve atama aynı zamana denk geldiği için devletten naklen atama yapılamyacağını falan söylediler. hatta devlette çalışırken üniye geçenlerin ise yök kadrosu dahi olsa mecburilerinin olacağını söylediler.
çok bilinçli gibi gelmediler bana. dahasağlıklı bir bilgiye ulaşan varsa paylaşırsa sevinirim.
bu arada herkese hayırlı bayramlar
Başa dön
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 19, 2013 8:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

devlette çalışanlar üniversiteye geçtiklerinde mecburi hizmetleri olacak ne demek ya:) hangi organından yaratıcı fikirler türetiyor bu çalışan:) dus yönetmeliğinde bu kadar detay bir bilgi yok. bayramda bakanlıkta nöbetçi birileri mi vardı kimle konuştunuz?
Başa dön
azlag
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 19, 2013 9:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bayramdan önce konuştum. dediğim gibi bana da çok bilinçli gelmediler. ama kimsenin net bişey bildiğini de sanmıyorum. bimere yazdım cvp bekliyorum.
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 20, 2013 12:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o zaman şu an adsm de çalışan kimse dusa girmesin böyle bir şey olmamalı,ben atandım ve ayrıca dusta da yerleştim,atandığım yerde pazartesi iş başı yapacağım,sonra da gidip üniversiteme naklen atama için dilekçe verip başvuracağım,beni üniversite çağırana kadar da atandığım yerde çalışacağım,bu durumda zorunlu hizmet yapmak zorunda kalıyorsam yani pes..
Başa dön
azlag
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 20, 2013 1:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eğer devlette başladı isen sorun yok zaten. muvaffakat alıp geçersin.
Başa dön
dentistim
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 20, 2013 3:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı olsun. adsm de çalışırken kazanan biri olarak bilgi vermek istedim. yök kadrosu kazananlar direk istifa edip başlıyor üni ye. kadro aktarma diye bir durum yok. ( bende bu sekilde oldu) sb kazananlar ise bekleyecek mecburen onların zaten başlamaları biraz uzun sürüyor.
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 20, 2013 4:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DUS SINAVINI KAZANAN
ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİNİN EVRAKLARI

Herhangi Bir Kamu Kurum ve Kuruluşunda çalışıyor ise (naklen tayin ise)

1. Dilekçe
2. Mezuniyet Belgesi (Diploma veya Çıkış Belgesi Fotokopisi)
3. Askerlik Terhis veya tecil belgesi
4. Nüfus cüzdan sureti
5. Nüfus cüzdan fotokopisi
6. 18 adet fotoğraf (Kravatlı)
7. Tıp Fakültesi Hastanesi veya Eğitim Araştırma Hastanesinden Sağlık Kurulu Raporu ya da Piskiyatri bölümünden uzman Raporu
8. Kazandı Belgesi (bilgisayar çıktısı)
9. DUS Puan Belgesi

peki bunlar ne anlama geliyor,naklen atama yapılamıyorsa üniversite neden istifa et gel demiyor da bu belgeleri istiyor,ayrıca dilekçe örneği de göndereceğim...
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 20, 2013 4:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

T.C.
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA
ZONGULDAK

…../.…/2013

2013 ………….. Dönemi (DUS) Dişte Uzmanlık Giriş Sınavı Sonucu Fakülteniz Klinik Bilimleri Bölümü ……………………………………………………… Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi yapmaya hak kazandım. Halen …………………………………………………………………….…………………………………………………….. çalışmaktayım. Atamaya esas evraklarım ekte sunulmuştur.

Bilgilerinize ve atamamın yapılabilmesi hususunda gereğini arz ederim.

bu da istenen dilekçe örneği...
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 20, 2013 4:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

son olarak dentistim siz adsmde çalışırken dusu kazandığınızda adsmde kadrolu muydunuz yoksa sözleşmeli olarak mı çalışıyordunuz,şayet sözleşmeli iseniz istifa etmeniz normal ama kadrolu iseniz naklen atama yapılıyor diye biliyorum,ki bu belge ve dilekçe örnekleri onu gösteriyor..
Başa dön
dentistim
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 20, 2013 4:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşım ben gecen dus la kazandım ve bu şekilde yök kadrosun da üni de çalışıyorum. eger sistem değişmişse bilemem sadece yardımcı olmak istedim tepki alacağımı hiç düşünmemiştim. sonra neden kimse birbirine yardım etmiyor deniyor. madem biliyorsunuz sormanıza gerek yok...
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 20, 2013 4:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentistim ben tepki göstermedim,tamamen yanlış anlamışsınız kusura bakmayın,ben de sadece bildiğim şeklini yazdım,ben son atamayla atandım ve bu kadrolu atamaydı,bu sırada da dus tercihim oldu,ben de hiçbirimiz yanlış bir şey yapmayalım diye bu şekilde okuduklarımı paylaştım
Başa dön
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 20, 2013 4:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En güncel halini calistiginiz adsm ve bagli bulundugunuz kamu hastaneler birliğinden ogrenebilirsiniz. Kazandiginiz universite de yardimci olabilir ama güncel bilgiye sahip olmayabilir. İşinizi saglama alip durumunuzu izah eden dilekce nizi altinda cep numaranizla yazin ki içinden çıkılamayan bir durumda size ulaşılabilsin. Ben dilekcemi dusla şu universiteye yerlestim gereginin yapilmasi die yazdim. Nakil istifa muaffakiyet vs karistirmadim icine. Personel ozlukteki arkadaslarla pzt sabah çözecegiz die umuyorum.
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 20, 2013 4:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tmm berk bey teşekkür ederim ilginize.
Başa dön
bucokzor
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 21, 2013 7:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben yaklasik 5 ay once sozlesmeli olarak atandim ve bi kac hafta once kadroya gecirildim. Suan yok kadrosuyla farkli bi sehirdeki universiteye gecis yapma donemindeyim. Bugun ilk is olarak calistigim ilin halk sagligi mudurlugunu aradim, ismimin henuz CKYS ye dusmedigini, dustugu an direkt baslayabilecegimi soylediler. Hergun arayip bize sorun sizin yapmaniz gereken tek sey bu dediler:) dilekce vs. Hepsi bizim sistemdeki yazismalarimiz, siz bisey yapmayacaksiniz denildi israrla...
Bu tarz kimsenin bilmedi prosedurler kadar yorucu, sıkıcı bi surec yok sanirim, herkese kolay gelsin..
Başa dön
radovan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 21, 2013 8:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benımde eylul atamasında adsm cıktı kayıt yaptrdım belgelerı yolladım henuz ısmım ckys yada tkhb ye dusmedı dustada yök kadrosuyla bi yere yerlestim benım yapmam gerekende ilin halk saglık mudurlugunu mu aramak??
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
bucokzor
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 21, 2013 8:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim atandigim hastane halk sagligina bagli oldugu icin, benim kadrom orda oldugu icin orayi aradim, sizin ki il saglik mudurlugu de olabilir bilemiyorum kurumlar birlesmedi sonucta hangi hastane nereye bagli mudurluk bilir..
Başa dön
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 21, 2013 8:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne olacağını bilmiyorum ama ADSM de çalışırken DUS u kazanmak nedir ya. Helal olsun. Tebrikler.
Başa dön
haleyurtyapan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 21, 2013 9:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de halk sağ müd ebağlıyım aradım bize bakanlıktan yazı gelir dediler orda yazar nasıl olcağı dediler ya kadro nakil yada görevlendirme olur standart bişe olmuyo herkese ayrı bi karar çıkabiliyor dediler yazıyı beklicez dediler.bende hergün arıcam evrağı sorucam
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız