Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Adsm'den sinavi kazananlar..
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Adsm'den sinavi kazananlar..
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 21, 2013 11:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kadro nakli dendi bana bugun. Hatta adiniz csth ne zimbirti ise ona düştü diyen bile oldu hastane mudurumuz tarafindan! Evraklari teslim edip adsm mizde calismaya devam edicez. Sonra günlerden bir gun nakliniz oldu alin bu da yol izniniz diyip gondercekler:)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 22, 2013 1:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

berk bey bugün adsm de çalışmaya başladım,siz evraklarınızı *****ürüp teslim edin naklen atamanız olduğunda biz size haber vereceğiz dediler,forumda yazılanlardan sonra ilaç gibi geldi,istifa yok,zorunlu hizmet yok,her kafadan bir ses yok:))
Başa dön
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 22, 2013 2:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gel iki diş cek bi nobet tut demediler yani:) iyi guzel. Nakil olurken yol izni yol harcirahi vs dediler mi:)
Başa dön
pedoibrhm
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 22, 2013 3:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nakil olrken farkli il oldgnda 15 gun yol izni ayrica kadrolu olanlarada yol harclhi veriliyo diye duymustm ama emin deglm.2msj oncesinde 'evraklari teslim edip ' yazmissinizya ben aradgmda da 'doktor bey siz bize zaten ise baslarken saglik raporu ve adli sicil temiz kagdinzi teslim ettgnz icin hicbise yollamicksnz biz sizin calstgnz kuruma zamani geldgnde nakil kagidinzi yollicaz..' dediler.berk bey ve caner bey icimde rahat degl siz tam olarak hngi evraklari hangi birime teslim etceksiniz
Başa dön
haleyurtyapan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 22, 2013 10:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar ne kadar süre sonra yazı geleceği yada sisteme düşeceği konusunda bilgi alabilen oldu mu bizim halk sağ müd. belli olmayacağını tıpçıların 1 2 ayı bulduğunu söyledi o kadar sürermi ya..yök kadrosu daha çabuk olmazmı???? bir an evvel kurtulmak istiyorum
Başa dön
radovan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 23, 2013 1:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben konustugumda sız son teslım suresıne kadar gereklı belgelerı yollayın dedıler ne olur ne olmaz die..bıde en az 1.5 ay beklıceksınız dedıler unıv de uzmanlıga baslamak ıcın..
dtmnn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 24, 2013 5:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadroluyken özel uniye geçen ya da tanıdığı gecen var mı?süreci bilen?galiba devlet unılerinin unıversite kadrosundan farklı
Başa dön
bucokzor
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 25, 2013 4:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar sürecin akışı hakkındaki kanaatimi tecrübeyle sabitlediğimi düşünüyorum ve gelecek nesillere bilgi aktarımı amaçlı durumu özetliyorum:)
hangi üniversiteyi kazandıysak onun web sitesinde ilan panosunda vs kayıt için gerekli evraklar diye bi liste var. oncelikli olarak verilen tarihe kadar şahsen gidip kayıt yaptımak gerekiyor. sonraki aşamada üniversite o belgeleri rektörlüğüne yolluyor. rektörlük valilige kazananların haklarını bildiriyor ve valilik halk saglıgına, il saglık mudurlugune(hangisine baglı iseniz) durumu bildiriyor, bu olayla birlikte ayrılış çkys'ye düşüyor ve biz ayrılıyoruz:)
baya immatür bi açıklama oldu farkındayım ama ben bunu çözene kadar baya biyerle görüştüm, inş birilerinin işine yarar:)
(bahsedilen dilekçe örneği vs kazanılan diş hek. fak. kayıt için gerekenler listesinde belirtiliyor)
Başa dön
ahmett
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 26, 2013 11:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar benim anlamadigim bu son atamayla yerlesenler dusu kazandigini ogrendigini halde niye gidip goreve baslamak icin evraklarini verdiler.sadece uzmanliga baslamak icin gerekli evraklarini verdiklerde boyle bir sikinti olmayacakti.neyi dusunerek boyle bir yol cizmisler anlamis degilim
Başa dön
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 28, 2013 5:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

@Ahmett, bazılarına demişler ki atandigin halde kayit yaptirmazsan 1 sene devlette çalışamazsın ilk akla gelen bu. Ikincisi maddi sıkıntı. 3.sü dus ile ne zaman basliycagin belli degil bekle bekle nereye kadar.
Başa dön
ahmett
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 28, 2013 7:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kim uyduruyor bunlari bu atamada farkliydi oda sadece baslamazsa ayni sekilde yapilan kuraya 1 yil basvuralamiyor. bi de tipcilarla bizi cok karistiriyoruz onlarda mecburi hizmet oldugu icin mecburi goreve baslamazsa uzmanlikta saglik bakanligini tercih edemiyorlar universiteyi tercih edebiliyorlar.bununda bizle hic alakasi yok. saglik bakanligini kazananlar gec basliyor tamam da universite kadrosu kazanipta devlete de goreve baslamak icin islem yapan var mi bilmiyorum ama varsa ne mantilkla yapiyor uzmanlik egitimine baslamak istiyorsa gercekten cozmek zor.
Başa dön
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 28, 2013 9:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Her kafadan ayrı ses çıktığı için ne olur ne olmaz diyip eşegi saglam kazıga baglama durumu belkide.Yoksa yazdiklarin dogru TUS daki gibi degil yada kura ile dus ayni şey degil....
Yada belki bi adsm havası solumak fayda var diye düşünüp...hiç çalişip tecrübe etmedilerse:) dişhekimleri meraklı insanlar sonuçta. Hep o meraktan zaten. O kronun altına bi bakalım. Şu amalgamın altında çürük mü var diye çalışıyoruz ya. Şu adsm de ne yapıolarmış diyen de yok mudur:) yada yıllardır atanamamiştir bu sefer hem atamada hem dusta yuzu gulmustur hem de kadrolu atama:)
Başa dön
dent06
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 03, 2013 8:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar devlette kadrolu çalışıp yök kadrosu kazanan hekim. evraklarını ünv. verdikten sonra o arkadaşın bahsettiği yolu izleyip çkys düşecek eger düşmeden yani sağlık bakanlıgı tamam gidebilir demeden ayrılan yani istifa eden yol harcirahı alamaz fark bu ayrıca ünv. nakil formuyla gidiliyor ayrılış yapılınca bu evrakta hizmet dökümün bulunup kadro dercen hizmet puanını yök kadrosuyla devam ettiriyorsunuz. direk kazananlar zaten15-20 günde ünv. başlayabilirsin diyor. çkys düşme süresi max. 45 gün hergün çalıştıgınız yerin personel bilgi(personel özlukte) sorgulatmak gerekiyor. düştügü an bile daha süreniz oluyor 15 günluk . ünv. evrak vermek ösym bu hekim uzmanlıga başlıyacgını kabul ediyor ek yerleştirme programından siliyor. bu 10 iş gününde vermeyenler için ek yerleştirme programı açıyor . umarım faydası olur. bu bilgiler için çok ciddi araştırmalar yaptık ,belki ufak tefek eksiklerim olabilir ama ana hattı bu şekilde . diş hekimi olarak her zaman herşeyimiz belirsiz ve farklı oldugu nda buna da şaşırmamak gerek... saygılar....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
dtbekir88
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 03, 2013 8:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadslr adsm den yök kadrosuna yerlesenler kazandıgı unıverstenın ıstedıgı evrakları teslım ettıkten snra yapması gereken baska bır sey yok sadece beklycek ckys ye dusuncede 15 gun ıcınde ıstedıgı zmn gıtcek
dogrumu ??
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 03, 2013 9:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayni sehirde ikamet etmiyorsa 15 gün. Ayni sehirde ikamet edenlerin eline yazili tebligat geçtikten sonra 24 saat içinde baslamasi gerekiyor.
Başa dön
dent06
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 04, 2013 6:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aynen öyle...elindeki hastaları eritmeye bakacaksınSmile))
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 25, 2013 6:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

beklemeye devam. ekim kasım görüne o ki 20 aralıkSmile 3 ayda ne protezler ne kanallar yapılırdıSmile ha bugün ha yarın ayrılıcam diye sırf acilden çekim, reçete, çocuk hasta muayenesiyle puan yapılmıyor arkadaşSmile "çekirdeği Kavurdumda Yedim Sisteminde" adımız görülcek diye ne çektik be:)
Başa dön
lechuck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 05, 2013 5:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başlayan varmi arkadaslar??
Başa dön
bucokzor
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Arl 06, 2013 8:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben kamu hastanelerini ariyorum herkes 20 aralik diyolar, ama baskent universitesinde adsm den kazanan bir arkadas baslamis diye duydum. Halk sagligini ariyorum çkys ye isminiz dusunce biz sizi aricaz diyolar, diyolar da diyolar... sahsen ben suanki halimden mutluyum ama bu kadar usulsuz, cehalet kokan bi sistemin uyesi oldugum icin uzuluyorum halime!
Başa dön
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 10, 2013 8:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://sbu2.saglik.gov.tr/zimmetdurumu/ burada bir gelişme var mı bazıları zimmet durumu değişmiş yazmış, sağlık bakanlığı ile atananlardan.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız