Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Kazananlardan Tecrübelerini Paylaşmalarını Bekliyoruz
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Kazananlardan Tecrübelerini Paylaşmalarını Bekliyoruz

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Pseudo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 15, 2014 11:23 pm    Mesaj konusu: Kazananlardan Tecrübelerini Paylaşmalarını Bekliyoruz Alıntıyla Cevap Gönder

Malum artık 5 tane DUS'u geride bırakmış bulunuyoruz. Bu süre içinde binden fazla meslektaşımız DUS ile çeşitli bölümlere yerleşti. Bizim hissiyatımızı en iyi onlar anlar diye düşünüyorum. Eğer hala tercih dönemlerindeki kararsızlıklarını hatırlıyorlarsa bize tavsiye vererek yardımcı olmak konusunda tereddüt etmeyeceklerdir.

Mesela,

Sağlık Bakanlığı kadrolarını çekinerek yazanların, işe başladıktan sonra fikirleri ne yönde şekillendi? (Özellikle mecburi hizmet açısından)

Şehir bazlı tercih yapıp çalışmaya başlayınca fakültesinden memnun olmayanlar var mı?

Anadolu'da gezip inceleme imkanımız olmayan onlarca fakülte var. Pek çoğumuz tercih listesini belli bir yerden itibaren şehirler göre rastgele dolduracağız. Bunlar içinde özellikle tavsiye ettiğiniz veya etmediğiniz üniversiteler var mı? Gerekçeleri neler?

Yani kısaca, önceki kazananlar tekrar tercih yapacak olsaydı göz önünde bulunduracakları tüm tecrübeleri burada paylaşırlarsa hepimiz istifade ederiz.

Şimdiden teşekkür ediyor ve sabırsızlıkla tecrübelerinizden istifade etmeyi umuyorum.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Pseudo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Nis 24, 2014 6:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bak 9 gün oldu tenezzül eden çıkmadı. 1000 kişiden hiçbiri görmedi diyip hüsn-ü zan mı edelim şimdi?
Başa dön
dtburakirfan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Nis 24, 2014 6:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yazacağınız yerlerin asistanlarına ulaşmaya çalışın arkadaşlar.sadece uzmanlık belgesi için gitmiyorsanız o fakültede neler yapıldıgını öğrenin ..her taraf yeni üniversite ..hocalar bişeyler öğretmek istesede fiziki imkanlar yetersiz bina yok ,malzeme yok ..hasta cok, hekim yok..üniversite tabelası altında adsm gibi hasta oturup kaldırırsınız ..hocalarınız ayı zamanda çalışma arkadaşlarınız ve insani ilişkiler cok önemli ..ben hocaları hakkında hiçbirşey bilmeden yazdım zonguldağı ,şans eseri dünya görüşlerimiz ,tarzımız tutttu ama tutmayanlar da gördüm duydum,allah korumuş beni dedim mesela:D ..yerleşelim de 3-4 yıl geçer demeyin ..arayın telefonla konuşun asistanları acıkça sorun burda yazılmaz herşey:D
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız