Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - süleyman demirel orto
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

süleyman demirel orto

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Soru Paylaşımı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
maxilla
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr May 18, 2014 12:23 pm    Mesaj konusu: süleyman demirel orto Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar süleyman demirel orto hakkında bilgisi olan var mı ? 5 yök 5 sağlık bakanlığı kadrosu açılmış oldukça fazla öğretim kadrosu çok fazla da değil ister istemez merak uyandırıyo.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
hasan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 2:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar sdu mezunuyum. Öncelikle sıralamam gerilerde olduğu için orto yazmayacağımı belirteyim. Isparta orto da 1 prof. 1 doç sanırım 5 te yard. Doç. Var. Hocalar iyi Yalnız asistan sayısı fazla ve unit yetersiz. Ben isparta orto yu yazacak arkadaşların mutlaka gidip görmelerini yapamıyorlarsa oradan asistan arkadaşlar la görüşmelerini tavsiye ederim. Bol şans.
Başa dön
leeway
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 7:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hasan yazmış:
arkadaşlar sdu mezunuyum. Öncelikle sıralamam gerilerde olduğu için orto yazmayacağımı belirteyim. Isparta orto da 1 prof. 1 doç sanırım 5 te yard. Doç. Var. Hocalar iyi Yalnız asistan sayısı fazla ve unit yetersiz. Ben isparta orto yu yazacak arkadaşların mutlaka gidip görmelerini yapamıyorlarsa oradan asistan arkadaşlar la görüşmelerini tavsiye ederim. Bol şans.
ben 2 tane yardımcı doçent olduğunu gördüm ünit sayısı 43 kişi in yeterli değil söylediklerine göre , şehir olarakta sanki bir mahalle gibi
Başa dön
hasan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 8:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

leeway yazmış:
hasan yazmış:
ben 2 tane yardımcı doçent olduğunu gördüm ünit sayısı 43 kişi in yeterli değil söylediklerine göre , şehir olarakta sanki bir mahalle gibi

hocam 2 hocamız yeni doçent olmuş. ünit sayısının yetersiz olması asistan sayısının fazla olmasından kaynaklanıyor. şehir olarak ta çok birşey beklemeyin. ancak antalya ya yakın olması avantajdır bence.
Başa dön
leeway
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 10:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet tavsiye ettiğiniz gibi gidip görmek en iyisi
Başa dön
CnTt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 10:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

7 kişi 5 6aya uzmanlıklarını bitirip gidiyor demişti ordaki arkadaş, fiziki durumu da iyi diye duydum.. Ama tabi yine de gidip görmek ayrı.
Başa dön
doctorwho2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal May 20, 2014 9:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslara tavsiyem kötü yorumlara aldanıpta yazmamazlık yapmasınlar iyi düşünmek lazım bi yere gitmek isteyen arkadas orayı kötülüyor çünkü kimse yazmasın diye herkes kendi araştırsın...böylede güzel arkadaslarımız var bu sitede malesef:(
hasan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal May 20, 2014 11:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

doctorwho2 yazmış:
arkadaslara tavsiyem kötü yorumlara aldanıpta yazmamazlık yapmasınlar iyi düşünmek lazım bi yere gitmek isteyen arkadas orayı kötülüyor çünkü kimse yazmasın diye herkes kendi araştırsın...böylede güzel arkadaslarımız var bu sitede malesef:(

kendimce olumlu olumsuz gördüğüm yanları yazmaya çalıştım. herkesin kendi bileceği iş tabi.bu düşünceye göre olumsuz bir şey yazmamak lazım.
Başa dön
yaprakosman
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal May 20, 2014 11:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

denyonun biri bölüm başkanını ve asistanların çoğunu arayıp bir kargaşa çıkarmış burda. o yüzden buraya gideceklerin anasını aglatacaklarmış üst dönem asistanları haberiniz olsun. kaynak: bir arkadaş.
Başa dön
doctorwho2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal May 20, 2014 11:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kim aramış ta ne demiş nasıl kargaşa çıkarmış anlamadım
dawye
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 21, 2014 1:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Agir manipulasyon var!!!!!

Arkadaslar kimseyi hic kazimayin..gidin kimse kimseye birsey yapamaz babalar gibi dereceniz var 10kisisiniz kimse kimseyi
Ezemez ana aglatma falan ne..

Denyo ne ya azicik seviye..
falanfilan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 21, 2014 2:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar biraz geç yardımcı olucam ama sdü mezunuyum ben de. Arama meselesinin doğru olduğunna inanmıyorum asistanları gayet iyidir
Başa dön
falanfilan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 21, 2014 2:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bölüm hakkında yorum yapmak gerekirse evet bu dönem gelenlerle beraber 40 civarı bir sayı olacak ama ekibi güzeldir rahatlıkla tercih ederdim puanım yetseydi.
Başa dön
ressam
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 21, 2014 7:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yaprakosman yazmış:
denyonun biri bölüm başkanını ve asistanların çoğunu arayıp bir kargaşa çıkarmış burda. o yüzden buraya gideceklerin anasını aglatacaklarmış üst dönem asistanları haberiniz olsun. kaynak: bir arkadaş.

yalana bak Very Happy... : kaynak bir dost
Başa dön
leeway
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 21, 2014 7:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

baba ağır trol oldu @yaprakosman; anamız ağladı zaten bu aşamaya kadar kaynak kısmı baya içi boş olmuş Very Happy
Başa dön
yaprakosman
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 21, 2014 9:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fakülte iyi, ortam iyi ama buraya gidecekler torun muamelesi görmeyecek anlamına gelmiyor. bu olaya inanmayan ısparta ortodaki arkadaşı varsa arayıp teyit edebilir. ayrıca ben de tercih ettim ve büyük ihtimalle ısparta gelicek. trollük amacım değil ama yapabildiysem ne mutlu(bkz:trololo) .
Başa dön
happyhappy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 21, 2014 8:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence yaprakosmana haksizlik yapiyosunuz cunku bende aynisi duydum sonucta troll yapicak olan son gunu beklemez..
Başa dön
doriangray
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 21, 2014 11:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence de son günü niye beklesin yanlış yönlendirecek adam.başlık açılınca yazmış bir de yani..
Başa dön
torki23
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş May 21, 2014 11:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar bende sdü mezunuyum ve ortodontide ki asistanların kimseye takacaklarını sanmıyorum analarını zaten ağlatmazlar fakülte binası daha yeni yapıldı yani fiziki olarak gayet iyi şehir arkaaşların dediği gibi çok şey beklemeyin ama antalyaya 2 saat uzaklıkta o yaprakosman arkadaşımız orayı tutturursa söylediklerine pişman olacak e tabi arayıp ortalığı karıştıran kendisi değilse Very Happy
Başa dön
CnTt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 23, 2014 9:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Isparta'ya gelicek arkadaşlarla iletişim halinde olalım. En azından neyin nasıl yapılacağına yardımcı oluruz birbirimize... Herkese hayırlı olsun tekrardan.Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Soru Paylaşımı Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız