Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Kaç puan kaç net hangi sıralama ve ilk tercih. ÖNEMLİ!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Kaç puan kaç net hangi sıralama ve ilk tercih. ÖNEMLİ!

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 5:17 am    Mesaj konusu: Kaç puan kaç net hangi sıralama ve ilk tercih. ÖNEMLİ! Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar rica ediyorum çorba yapmadan ve eksiklik olmadan yazalım şunu sonra toparlamak için uğraşıp duruyoruz.

RİCA EDİYORUM LÜTFEN düzenli ve sakin bir şekilde yazalım.

Örnek formu kopyala yapıştır yapıp doldurabilirsiniz.
İlk tercih kısmını tam karar vermeden doldurmak istemeyenler olabilir, bence siz tahmini bir yer yazın sonra değiştirmek isterseniz bana mesaj atarsınız editlerim.
Bunu yapabilirsek çok işimize yarayacak eminim.

SIRALAMA:
İLK TERCİH:

Örnektir
SIRALAMA: 221
NET: 84.75
İLK TERCİH: ODTÜ Perio vs vs gibi.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
drdtschipol
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 5:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sonuçlar mı açıklandı??? böyle bir başlık enteresan olmuş açıkçası,bu arada odtü ye bir diş hekimliği fakültesi gerçekten şart,o yeşilliğin cazibesini hep mühendisler mi yaşasın yani:)
Başa dön
Pseudo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 5:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet S-P-N-İ şeklinde ezberliyebilirsiniz. Fosforlu kalemle üstünü çizdim. Bombayı buraya bıraktım. Bidahaki sınavda buradan soru bekliyoruz arkadaşlar. Geçen sefer sitenin tasarımını yapan kişinin soyadını sordular. Şimdi bi ara veriyoruz.
Başa dön
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 5:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pseudo yazmış:
Evet S-P-N-İ şeklinde ezberliyebilirsiniz. Fosforlu kalemle üstünü çizdim. Bombayı buraya bıraktım. Bidahaki sınavda buradan soru bekliyoruz arkadaşlar. Geçen sefer sitenin tasarımını yapan kişinin soyadını sordular. Şimdi bi ara veriyoruz.

Samsun Pazarında Nargile İçtim şeklinde kodladık onu zaten. Ayrıca bu eski bir kuzey kore board sınavı sorusudur kendisi.
Başa dön
Pseudo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 22, 2014 6:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtskorkmaz yazmış:
Pseudo yazmış:

Samsun Pazarında Nargile İçtim şeklinde kodladık onu zaten. Ayrıca bu eski bir kuzey kore board sınavı sorusudur kendisi.

-Evet arkadaşlar ne demiştik, prostolökotrien b519 interferon tetaları abuzittin mi?

- .... (Sınıfta önlerden bir-iki kız sessizce cevap verir)

-Tebrik ederim arkadaşlar, buradan soru bekliyoruz, bunu bilmeden sınava girmeyin.

- .... (Arkada uğultular yükselir)

♫♫♫ hoppa gangam sıtayl!!! ♫♫♫
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız