Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - tercihler tahmini :) napalım kafadan+ duyduklarıma göre:)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

tercihler tahmini :) napalım kafadan+ duyduklarıma göre:)
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Soru Paylaşımı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
felix
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 2:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

73te hakikaten karışıklık olmuş son durum şöyle benim anladığım

73 orto, cerr, rady
73 orto
73 ist perio
73 izmir endo

?

En son felix tarafından Sal Nis 29, 2014 2:17 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
oguzhan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 2:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

73 sadece orto
Başa dön
duscuuu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 4:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oguzhan yazmış:
marmarada inşaat olduğu için döner şimdilik az.yeni yerine eylül diyorlar ama temmuzda bence taşınınca çapadaki kadar çok prof. olmadığı için döner artacak.mesela kaynarcadaki tıp fakültesinde 5000 5500 döner veriliyor.o kadar olmasada yarısını rahatlıkla verir orası.potansiyeli çok yüksek o bölgenin.o yüzden her bölümü beşer onar doktora öğrencisi alıyor son 1 senedir.

Marmara dan mezunum. Hastanemizde Nişantaşı'nda. Çok yoğun bi hasta kitlemiz vardı. Öyle ki 3 yil sonrasına randevu veriliyordu. Şuan hastanenin yeri maltepeye dağın başına taşınıyor. Hasta potansiyelinin artacağını hiç düşünmüyorum. Kaldı ki artsa da bizim okulda asistan a döner vermezler. Şuan o kdr fazla hasta olmasına.ragmen verilmediğini biliyorum. Yanlış yönlendirmeyelm arkadaşları. Tabi bnde yazicam Marmara ama.bunu bilerek yazıyorum.
Başa dön
unique__
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 5:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

46.lardan biri benim..sadece orto yazmayı düşünüyorum.şehir olarak net değil ama van,erzurum,ordu ve rize'yi kesin yazmıycam diyebilirim..bolu ve çukurovayı da yazmayı düşünmüyorum...
Başa dön
nkdy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 7:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

64. Yum ilk tercihim hacettepe protez olacak sonra ankaradaki pedolar.Baska ankarada protez düşünen var mi? Ses verin lutfen!!
Başa dön
doctorwho2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 8:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

CnTt yazmış:
73lerden biri yanlış olmuş. 73.yüm ben de. orto yazmayı düşünüyorum. sonlara da son ihtimal akdeniz cerrahi ve hacettepe radyoloji.

arkadasım ben mi yanlış yazıyorum bana mesaj atıyorlar ben de buraya yazıyorum ben 39. olmuşum senin dereceni napiim benim altımdaki insanlar beni enterese etmez beğenmiyorsan girmezsin bu başlığa yorum da yapmazsın tamamen yanlışsa da yanlış bakmayıver
Başa dön
doctorwho2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 8:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oguzhan yazmış:
bence liste tamamen yanlış.ben de 73. oldum ve daha hiç bir yorum yapmadım.birileri fena oynuyor arkadaşlar...

ben yanlışda anlamış olabilirim düzgünce söylediniz de değiştirmedim mi
Başa dön
dawye
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 8:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yapanın eline sağlık ben 14.yum ist. orto istiyorum vakıf,devlet,kadro farketmez..allah herkesin gonlune gore versin..
Başa dön
doctorwho2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 8:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

14. iki kişi mi var yoksa ben sizi mi yazmışım
Başa dön
dawye
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 8:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yok hocam beni iyi yakalamıssın ugrasmıssın demekki..1 kere yazmıstım foruma..
Başa dön
doctorwho2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 8:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

uğraşıyorum tabi bütün mesajları yazılanları tek tek okuyup listeyi güncelliyorum beğendiyseniz ne mutlu bana:)
ressam
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 9:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam sanırım 24. yok 3 adet 22. var ücüde orto Smile
Başa dön
lateral
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 9:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

99. oldum izmirde pedo protez tadavi ve endo yazıcam artık ne gelirse bahtıma Very Happy
Başa dön
CnTt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 5:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

doctorwho2 yazmış:
CnTt yazmış:
73lerden biri yanlış olmuş. 73.yüm ben de. orto yazmayı düşünüyorum. sonlara da son ihtimal akdeniz cerrahi ve hacettepe radyoloji.

arkadasım ben mi yanlış yazıyorum bana mesaj atıyorlar ben de buraya yazıyorum ben 39. olmuşum senin dereceni napiim benim altımdaki insanlar beni enterese etmez beğenmiyorsan girmezsin bu başlığa yorum da yapmazsın tamamen yanlışsa da yanlış bakmayıver

kardeşm bu kadar alınganlık yapma, ben de kafana göre yazıyosun demedim ki insanlara kolaylık oldğu için takdir ediyorum zaten. ben de biri yanlış söylemiş düzeltilsin diye görüp yazdım yoksa ben zaten kendi kafamda bi taslak var ona göre yazıcam, benden sonrakilere de kolaylık olmuş olur.. eline sağlık kolay gelsin.
Başa dön
doctorwho2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 6:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

CnTt yazmış:
doctorwho2 yazmış:
CnTt yazmış:

kardeşm bu kadar alınganlık yapma, ben de kafana göre yazıyosun demedim ki insanlara kolaylık oldğu için takdir ediyorum zaten. ben de biri yanlış söylemiş düzeltilsin diye görüp yazdım yoksa ben zaten kendi kafamda bi taslak var ona göre yazıcam, benden sonrakilere de kolaylık olmuş olur.. eline sağlık kolay gelsin.

Benim lafım size değil kibarca söylemişsiniz bende düzeltirim ama o kadar emek verilen bir seye tamamen yanlış denmesi gereksiz ve haksızlık ben insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum kötü bi niyetim yok artniyet aramakta yanlış olur bana insanları yönlendirmeye çalışıyormuşum yanlış seyler yazıp insanları kandırıyormuşum izlenimi verilmesi benim kabul edeceğim birsey değil
Başa dön
doctorwho2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 6:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sizi yanlışlıkla alıntılamışım alıntı yapmak istediğim siz değil birileri fena oynuyor diye beni zan altında bırakan arkadas
oguzhan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 8:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

doctorwho2 yazmış:
CnTt yazmış:
doctorwho2 yazmış:
CnTt yazmış:

Benim lafım size değil kibarca söylemişsiniz bende düzeltirim ama o kadar emek verilen bir seye tamamen yanlış denmesi gereksiz ve haksızlık ben insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum kötü bi niyetim yok artniyet aramakta yanlış olur bana insanları yönlendirmeye çalışıyormuşum yanlış seyler yazıp insanları kandırıyormuşum izlenimi verilmesi benim kabul edeceğim birsey değil

benim lafım sana değil drwho2 ama bilmemkaçıncı oldum şurayı istiyorum diyen ama aslında o sıralamada olmayan üçkağıtçılara birde milleti yanlış yönlendiren çakallara... artık kim üzerine alınırsa...
Başa dön
dawye
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 29, 2014 9:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya arkadaşlar gerginilige gerek yok her yerde meslektas olarak kavga ediyoruz zaten..bunlar nihayetinde ongoru isteyen istediği gibi yonlendirme de vs de yapsa biz yine bildiğimiz tercihi yapacaz kırmaya gerek yok birbirimizi..
biraz da olsa fikir edinme çabası burada yapılan..
dtazygos
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Nis 30, 2014 2:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşım ellerine sağlık...walla kim ne derse desin çok faydalı olmuş..Lütfen emeğe saygı yani...Ben kendi adıma çok teşekkür ediyorum Smile
Başa dön
doctorwho2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Nis 30, 2014 2:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rica ederim ne demek:))
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Soru Paylaşımı Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
3. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız