Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dus gerçekten gerekli mi?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dus gerçekten gerekli mi?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtistba
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 03, 2014 5:37 am    Mesaj konusu: dus gerçekten gerekli mi? Alıntıyla Cevap Gönder

aylardır kafamı bu soru kurcalıyor, çalışıyorum ama bi yandan da aklımda soru işaretleri var, onun yerine doktora yapsam bi hastanede çalışsam falan? istediğim bölümde doktor olarak bi hastanede çalışamaz mıyım mesela doktora bitince?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
kanojoo
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ağu 04, 2014 7:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bundan ben de emin olamadım bu zamana kadar- şaka gibi yine 1 ay kaldı Sad
Başa dön
coraje
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ağu 05, 2014 5:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

doktora uzmanlıktan daha iyidir kim ne derse desin.

benim anlamadıgım doktoranın uzmnalıktan ne eksikliği var?
Başa dön
alee367
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ağu 05, 2014 9:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Doktora suan bu meslegin kamburudur doktora iyi degil tam bir sacmaliktir(nisan 2012 sonrasi icin)...nasil ki doktorali bir kbb uzmani yoksa doktorali ortodonti uzmani da olamaz olmamalidir...dayisi amcasi olan atansin dayisi amcasi olan uzman olsun oyle bir dunya artk olmamali...tum doktora kadrolari kapatilsa artk alinmasa uzmanlik icinde 500-600 kadro acilsa keske...
Başa dön
Kuzucu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ağu 08, 2014 4:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

coraje yazmış:
doktora uzmanlıktan daha iyidir kim ne derse desin.

benim anlamadıgım doktoranın uzmnalıktan ne eksikliği var?

Tıpkı özel hastanelerde olduğu gibi;
bundan 5-6 sene sonra artık devlet özelden hizmet almaya başlayacak büyük diş hastanelerinden,sonra yavaş yavaş yayılacak bu diş hastaneleri bknz(ankara memorial diş hastanesi) ama bu hastanelere devlet ödeme yapması için uzmanlık diploması isteyecek,yani şu an nasıl bir angio işlemini kardiyo uzmanının diplomasına ödeniyorsa;
örneğin implant uygulamaları,gömülü diş çekimlerinin vs.. ödenmesi için devlet diploma isteyecek.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız