Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - diş hekimliğinde yabancı dil, doktora için..
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

diş hekimliğinde yabancı dil, doktora için..

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
naragaci
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 16, 2014 7:52 am    Mesaj konusu: diş hekimliğinde yabancı dil, doktora için.. Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar ben On Dokuz Mayıs Üniversitesini kazandım, okulumda isteğe bağlı hazırlık bulunmakta. Ben okulumu bitirdikten sonra doktora yapıp profesör olmak istiyorum biliyorum zor ama uğraşacağım. Bu aşamada yabancı dilin önemi nedir, ne düzeyde bilmem gerekir. Abilerim ablalarım yardım edin Sad
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
dtcandy91
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 17, 2014 12:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu konu hakkında pek bilgim yok ama bence hazırlık falan okuma.. hiç gerek yok.. sene kaybından başka birşey değil.. ilerde belki uzmanlık falan düşürsün. onun için yabancı dil sınavından geçmen gerekiyor ve geçmen için de kursa falan gidersin. ingilizceyi halledersin..ama şimdi hazırlık okursan sana bir kazancı olıcak kanımca.. çünkü zaman geçtikçe unutcaksın illaki Smile yani kısaca hazırlık falan okuma.. okulunu sene tekrarı yapmadan bitirmeye bak Very Happy başarılar ..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Trigeminuss
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 17, 2014 2:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeşim boşver hazırlığı zaman kaybından başka bişi değil
hanimeli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 17, 2014 7:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

katılıyorum.hazırlık kesinlikle zaman israfı.uzmanlıkta düşünsen,doktorada düşünden ingilizce yds ye girip 50 60 artık hangi üni ne kadar istiyosa almanla çözülecek bi iş ki 3 4 aylık bir ingilizce kursu yetio,okulun hiç bi katkısı olmayacaktır.
Başa dön
erdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ağu 19, 2014 1:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hazırlık okumadan olur mu ya:) hazırlık candır can.
okula gidilmez. devamdan bi şekilde yırtarsın. sınavlar desen iki kalem oynatsan geçersin.
bol bol gezer sosyal çevrene sosyal çevreler katarsın. eğlencelidir. kısacası hazırlık en okunası şeydir, bi daha olsa da bi daha okusam dersin:)

ha ama ben prof olacam ingilizce öğrenecem o yüzden hazırlık okuyacam diyorsan sakkın ha öyle bir hata yapma.
daha çok yeni başlayacaksın bu yola. sen mezun olasıya kadar muhtemelen doktora diye bişey kalmayacak.
uzmanlık sınavı için geçmen gerekecek bir dil sınavı olacak. onu da bi arkadaşın dediği gibi en fazla 3 4 ayda öğrenecek, halledeceksin zaten.
sana asıl gerekli olan ingilizceyi uzmanlığını yaparken literatür tarayarak öğreneceksin.
öyle herhangi bir yerin ingilizce öğretmenliğinden mezun olmuş bir kişiden öğreneceğin ingilizce sana sadece altyazısız dizi izleme fırsatı sunar. o da çok iyi bir öğretmense;)
şimdilik okuluna başla derslerini vakti zamanında ver, yeter.
3. sınıfta ingilizceyi halleder 4. sınıfta dus çalışmalarına başlarsınWink
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız