Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dus kampina katılım
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dus kampina katılım

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dus Kampı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
jumper
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 09, 2017 1:15 am    Mesaj konusu: dus kampina katılım Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar merhaba. Ben dus kampiyla ilgili bir duyum aldim deneme sinavlarinda tam kriter ne bilmiyorum ama basarili olan arkadaslar ucretsiz gidiyormuş bu doğru mu ve bu kriter ne bilen var mi Question
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
cemrev
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 09, 2017 8:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu sene derece kampı diye bir şey yapılmıştı temel ve klinik soruların çözüldüğü ve oraya sadece denemelerde derece yapanlar ile okulunda derece ile mezun olanlar çağırılmıştı sonra ortaya çıkınca ve tepki alınca 2-3 gün erken bitirdiler. Ancak normal kampa(sınava bi ay kala olan) gidenlerın çoğu zaten yıllık artı kamp şeklinde yazılanlardı veya sonradan kampa gdeym diye para verenlerdi. Ücretsiz giren duymadım.
Başa dön
hotaruuu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 09, 2017 4:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cemrev yazmış:
Bu sene derece kampı diye bir şey yapılmıştı temel ve klinik soruların çözüldüğü ve oraya sadece denemelerde derece yapanlar ile okulunda derece ile mezun olanlar çağırılmıştı sonra ortaya çıkınca ve tepki alınca 2-3 gün erken bitirdiler. Ancak normal kampa(sınava bi ay kala olan) gidenlerın çoğu zaten yıllık artı kamp şeklinde yazılanlardı veya sonradan kampa gdeym diye para verenlerdi. Ücretsiz giren duymadım.

Konuşmuştuk zamanında konu kaldırılmış sanırım. Her derece ve her okul derecesi çağırılmıyor. Kimlerin o derece kampına çağırıldığını bilmiyoruz. Bizi çağırmadıkları kesin ama.
Başa dön
senolk
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 09, 2017 4:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

peki deneme sınavlarındaki performansa göre indidirm yapılıyormu? bu konuda bilgisi olan var mı?
Başa dön
jumper
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 09, 2017 5:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hotaruuu yazmış:
cemrev yazmış:

Konuşmuştuk zamanında konu kaldırılmış sanırım. Her derece ve her okul derecesi çağırılmıyor. Kimlerin o derece kampına çağırıldığını bilmiyoruz. Bizi çağırmadıkları kesin ama.

Anladim tesekkurler. Sanırım 2 3 yil önce olmus hatta insanlar birbirlerinin yerine girip kampi kazanmislar vs belki de suistimalden dolayi kaldırıldı.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dus Kampı Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız