Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dus la gelenlere mobbing yapilan fakulteler
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dus la gelenlere mobbing yapilan fakulteler

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
95mz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 01, 2015 1:53 am    Mesaj konusu: dus la gelenlere mobbing yapilan fakulteler Alıntıyla Cevap Gönder

Pek cok asistan mobbing e maruz kaldigini ama egitim suresinin uzamasindan korktugu icin konuyu bir ust merciye yada yargiya tasiyamadigini soyluyor bununla ilgili fakulteler yada bolumlerle ilgili duyumlari olan arkadaslar varsa lutfen paylasalim. Mobbing olan yerler nereler hangi fakulteler hangi bolumler duyduysaniz lutfen aktaralim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
95mz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 01, 2015 2:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bundan 1 2 sene once samsunla ilgil duymustum. Samsun ortodontide doktora duzeninin duslularada surdurulmeye calisildigi bu sebepden doktoralilarla duslular arasinda gerilim oldugunu hocalarla duslular arasinda da yine duymustum. Kesin bilgi degil. Duyum.
Başa dön
ayberk55
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 01, 2015 5:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben samsunda öyle bir şey duymadım görmedim. Bizim bilgimiz haricinde varsa özel bir konu bilemem. Özel mesajdan yazınca buradan da yazma gereği doğdu.

Umarım herkes hak ettiği ve en çok mutlu olacağı yere yerleşir.
Başa dön
95mz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 01, 2015 10:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kirikkale ortodonti. Tum doktora ve duslularin hastalari hocalarin uzerine isleniyormus. Asistanlar 2015 yazina kadar arada sirada 500 700 filan doner aliyormus ama yazbasindan beri 1 tl bile doner alamamislar. Baska fakultelerdede varmis bu hocanin ustune islenme olayi ama muhtemelen pek buralara dökülmuyor bu tip duyumlar.
Başa dön
dawye
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Arl 02, 2015 4:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocanin ustune islenmesinde ne yanlis ki adamlar ogretiyor sonucta, sgk bile en az dr unvaniyla birinin imzasini istiyor..
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 02, 2015 6:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...................

En son Furious tarafından Çrş Arl 28, 2016 7:54 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
tekirci
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 02, 2015 7:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

maaşımızı da verelim bence böyle olmaz. hocaların hali sersefil.
Başa dön
oguzhan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 03, 2015 12:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocaların üzerine yazılmasının nedeni dekanlık hocalara fazla iş yapmıyorsunuz diye yüklendiği için. kendi üzerinize de yazsanız hocalara da yazsanız hocalar sizin üzerinizden de döner alıyor. en azından bizde böyle Smile))
Başa dön
95mz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 11:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir protez asistani saglam döner alirken orto asistani nin baktigi hasta hocalara islensin nede olsa ogretiyor sonuçta diyor yani bazi arkadaslar. Caliyorlar ama calisiyorlar gibi oldu.
Başa dön
95mz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 11:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tokat da 2015 yili için duydugum döner sistemi su sekildeydi. Butun asistanlar en yuksek puanlari bile yapsa 1500 e kadar donerlerini yukseltebiliyorlarmis. Saglik bakanligi olanlar bazal olarak 1200 kusur aliyorlarmis. O ay isterlese tavan puan bile islem girseler donerleri max 1500 e cikiyormus fazlasi havuza gidiyormus.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız