Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 150-200 arası nereyi tercih edeceksiniz?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

150-200 arası nereyi tercih edeceksiniz?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  

Nereyi yazacaksınız?
Periferde cerrahi
20%
 20%  [ 3 ]
Periferde Perio
20%
 20%  [ 3 ]
Periferde Pedo
6%
 6%  [ 1 ]
Endo
40%
 40%  [ 6 ]
ODR
6%
 6%  [ 1 ]
Tedavi
6%
 6%  [ 1 ]
Toplam Oylar : 15

Yazar Mesaj
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2014 2:19 am    Mesaj konusu: 150-200 arası nereyi tercih edeceksiniz? Alıntıyla Cevap Gönder

Malum her 50 sıralama kendi arasında birbirini ilgilendiriyor. O yüzden bu başlığı açtım. 30. ve 225. birbiriyle çok alakasız. Ama 150-200 200-250 şeklinde başlıklar daha faydalı olabilir.

164 bülent ecevit cerrahi demiş diğer başlıkta.
182 izmir endo ve tedavi demiş.
156 batı periolar demiş (karadeniz akdeniz vs batı sayıyor mu bilmiyorum)
187 Ankara endo tedavi
166 Isparta Antalya cerrahi perio
Bu sıralamada orto zaten çıkmaz. ODR ve Tedaviler garanti görünüyor çoğu yerde.

Bildiğiniz tanıdık çevrenizden duyduklarınız varsa listeyi güncelleyelim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
nergis
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2014 4:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar nisan dusunda yerlesenlerin en az %80i nereyi yazagini foruma yazmisti. Olusturulan tahmini liste de buyuk oranda tuttu. Buraya yazmak kimseye sıkıntı yaratmaz. Birilerine yardimci olmak adina çok iyi olur.
Bu, özellikle 200 un baslarinda olanlarimiz icin cok onemli. İşe mi baslayim, tercih sonuclarini mi bekleyim bilemiyorum şu an

Lütfen, belli oldugunda siranizi ve tercihlerinizi yazin Sad
Ben perifer sb protezleri ve yök tedavileri yazmayi dusunuyorum
Başa dön
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2014 4:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nergis yazmış:
Arkadaslar nisan dusunda yerlesenlerin en az %80i nereyi yazagini foruma yazmisti. Olusturulan tahmini liste de buyuk oranda tuttu. Buraya yazmak kimseye sıkıntı yaratmaz. Birilerine yardimci olmak adina çok iyi olur.
Bu, özellikle 200 un baslarinda olanlarimiz icin cok onemli. İşe mi baslayim, tercih sonuclarini mi bekleyim bilemiyorum şu an

Lütfen, belli oldugunda siranizi ve tercihlerinizi yazin Sad
Ben perifer sb protezleri ve yök tedavileri yazmayi dusunuyorum

Maalesef ki nasıl sıkıntılar yarattığını biz kendi donemimizde cok gorduk..
Yazmayacagm denilen yerler mi yazilmadi,surayi yazacam deyip aldatmalar mı yapılmadı..Kaldı ki 1 2 kisinin bile yanlis yonlendirmesi ya da sekme olması gerideki herkesin tahmini yerini alt ust ediyor..
Bu cabalara gerek olmadigini dusunuyorum
Siz cok iyi niyetli de olabilirsiniz ona lafım yok tabi ki arkadasim.. ki mutlaka da oyledir..ama herkes oyle olmadigi icin bu cabalar nafile diyorum..
Bayramdan sonra tercihler acilir zaten..umarım herkesin gonlunde olan seyler gerceklesir..Hepinize iyi bayramlar
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız