Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Bu şartlarda doğu yazmak? Doğuda uzm yapanlar fikir lütfen
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Bu şartlarda doğu yazmak? Doğuda uzm yapanlar fikir lütfen
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 15, 2014 10:15 pm    Mesaj konusu: Bu şartlarda doğu yazmak? Doğuda uzm yapanlar fikir lütfen Alıntıyla Cevap Gönder

Bu son olaylardan sonra doğu yazılır mı? Daha önce yazanlar ne şartlarda çalışıyor?

Şehir isimlerini sildim. İnsanlar etkileniyormuş Laughing

En son dtskorkmaz tarafından Prş Ekm 16, 2014 1:52 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtduss
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 15, 2014 10:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam memnun olanda duydum olmayan da.ama merak ediyorum son olaylardan sonra bende. ben pek yazmadım açıkçası ama çok fazla bişey olacağını da tahmin etmiyorum
Başa dön
burakhan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 15, 2014 10:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu şehirlerin yarıdan çoğu tehlikeli değil ki aksine cennet gibi olanlar bile var:D
Başa dön
Weycell
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 15, 2014 10:44 pm    Mesaj konusu: Re: Bu şartlarda doğu yazmak? Doğuda uzm yapanlar fikir lütf Alıntıyla Cevap Gönder

dtskorkmaz yazmış:
Bu son olaylardan sonra doğu yazılır mı? Daha önce yazanlar ne şartlarda yaşıyor? Ya da hayatta kalan var mı hala?
Van
Malatya
Erzurum
Diyarbakmir
Tokat
Hatay
Rize vs
Bu tehlikeli şehirlerde uzmanlık yapan var mı tanıdığınız?

istanbul izmir ve ankarada gezi olaylarından sonra tehlikeli mi oldu yoksa? yazarken insanları rencide edecek ya da fikirlerini değiştirecek şekilde yazmayın bence bu sizin kendi fikriniz..
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 15, 2014 10:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ole dusunurseniz her sehirde tehlike barindiran sartlar var illa ki biri olacak.hem diger sinav dogu bile gelemeyecek puan alma riski var vs vs herseyn hayrlisi olsun
Başa dön
abcde
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 15, 2014 11:09 pm    Mesaj konusu: Re: Bu şartlarda doğu yazmak? Doğuda uzm yapanlar fikir lütf Alıntıyla Cevap Gönder

Weycell yazmış:
dtskorkmaz yazmış:
Bu son olaylardan sonra doğu yazılır mı? Daha önce yazanlar ne şartlarda yaşıyor? Ya da hayatta kalan var mı hala?
Van
Malatya
Erzurum
Diyarbakmir
Tokat
Hatay
Rize vs

istanbul izmir ve ankarada gezi olaylarından sonra tehlikeli mi oldu yoksa? yazarken insanları rencide edecek ya da fikirlerini değiştirecek şekilde yazmayın bence bu sizin kendi fikriniz..

Malatya-rize-erzurum-tokat .. buralarda son olaylarda ne tehlike gördünüz ?? Yeter artık insanları etkilemeye çalışmaktan vazgecin..Sen tehlikeli görüyorsan yazmazsın olur biter
Başa dön
dentr
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 15, 2014 11:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burada ornek olarak yazdiginiz sehirlerin cogu, son olaylar sebebiyle yasanabilecek kariskliklar gibi bir karisikligi hic bir zaman yasamamistir. hatta arkadasin dedigi gibi cogu huzurlu ve yasanacak sehir.
Başa dön
dentist12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 15, 2014 11:14 pm    Mesaj konusu: Re: Bu şartlarda doğu yazmak? Doğuda uzm yapanlar fikir lütf Alıntıyla Cevap Gönder

dtskorkmaz yazmış:
Van
Malatya
Erzurum
Diyarbakmir
Tokat
Hatay
Rize vs

komiksiniz gercekten
Başa dön
dentr
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 15, 2014 11:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence yazmayi dusundugunuz sehirde yasayan insanlardan fikir alabilirsiniz. benim soylediklerimden daha faydali olur eminim Smile
Başa dön
nergis
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 12:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kesin emin degilim ama Van ve Diyarbakırda maaşların 6-7 bine kadar çıktığını duymuştum.
Malatyanin İstanbuldan çok daha güvenli oldugundan eminim ama Smile
Başa dön
Solow
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 1:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İstanbul izmirde de teror var.hayat pahali ve trafik de var
Başa dön
smtkin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 1:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ADMİN HOCAM BU BASLİGİ KAPATİRMİSİN YAZMİSLAR KAFALARİNA GORE DOGU İLLERİNİ İCİNE DE ATMİS KARADENİZDEN YOK SOYLE YOK BOYLE AYİP BE AYİP BU SİTEYİ KOTUYE KULLANMAYİ KESİN ARTİK, KİSMETİN ONUNE GECEMEZSİNİZ COCUKLASMAYİN KİM NE TERCİH EDİYORSA ETSİN...
Başa dön
abcde
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 1:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

smtkin yazmış:
ADMİN HOCAM BU BASLİGİ KAPATİRMİSİN YAZMİSLAR KAFALARİNA GORE DOGU İLLERİNİ İCİNE DE ATMİS KARADENİZDEN YOK SOYLE YOK BOYLE AYİP BE AYİP BU SİTEYİ KOTUYE KULLANMAYİ KESİN ARTİK, KİSMETİN ONUNE GECEMEZSİNİZ COCUKLASMAYİN KİM NE TERCİH EDİYORSA ETSİN...

+1
Başa dön
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 1:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konu tartışılırsa millet doğu yazmaz batı yazar diye sinirlenenler var. Yardımcı olmayacaksanız yazmayın. Doğu'da arkadaşı ya da kendisi asistan olan varsa yazsın lütfen.

Hem belki doğu iyi diyenler çıkar. Şehir isimlerini Drtus tan derledim. En çok doktora saldırı en fazla iş yükü olan şehirler buralar.

Şehirlere laf ettirmeyenler de kendileri komple batı yazacak insanlar eminim...
Başa dön
abcde
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 1:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

30 tane tercih hakkımız var, tercihlerde açıldı zaten burada kimin ne derece doğru yazdığını bilmeden nasıl tercihlerinizi netleştirebiliyorsunuz arkadaşlar..
Daha önce de bir çok kişi yazmıs hatta bir cogu asistan , burada tercih asamasında yanlış yönlendirme yapıldıgını..
bu asamadan sonra artık biraz sans..
Allah kimsenin emegini boşa cıkarmasın
Başa dön
abcde
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 1:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtskorkmaz yazmış:
Konu tartışılırsa millet doğu yazmaz batı yazar diye sinirlenenler var. Yardımcı olmayacaksanız yazmayın. Doğu'da arkadaşı ya da kendisi asistan olan varsa yazsın lütfen.

Hem belki doğu iyi diyenler çıkar. Şehir isimlerini Drtus tan derledim. En çok doktora saldırı en fazla iş yükü olan şehirler buralar.

Şehirlere laf ettirmeyenler de kendileri komple batı yazacak insanlar eminim...

Nasıl da hemen mantıgı kurmussunuz Smile bu başlığı neden actıgınız şimdi daha iyi anlaşıldı

Kişi kendinden bilir işi.. anlayana..
Başa dön
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 1:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abcde yazmış:
30 tane tercih hakkımız var, tercihlerde açıldı zaten burada kimin ne derece doğru yazdığını bilmeden nasıl tercihlerinizi netleştirebiliyorsunuz arkadaşlar..
Daha önce de bir çok kişi yazmıs hatta bir cogu asistan , burada tercih asamasında yanlış yönlendirme yapıldıgını..

Ota buta manüplasyon gözüyle bakılırsa bilgi alamıyoruz. Rize'yi ve saydığım birçok ili yazmayacağım halde neden insanları etkilediğimi düşündüğünüzü anlamadım. Tercih listemi işlemler bittikten sonra görebilirsiniz. Burada özelden birkaç kişiye göndericem ösym şifremi.

Naber desek manüplasyon oluyor... Exclamation
Başa dön
abcde
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 1:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtskorkmaz yazmış:
abcde yazmış:

Ota buta manüplasyon gözüyle bakılırsa bilgi alamıyoruz. Rize'yi ve saydığım birçok ili yazmayacağım halde neden insanları etkilediğimi düşündüğünüzü anlamadım. Tercih listemi işlemler bittikten sonra görebilirsiniz. Burada özelden birkaç kişiye göndericem ösym şifremi.

Madem yazmaycaksın ne diye ''bu şartlarda doğu yazmak'' diye başlık açıyorsun arkadaşım?yok yaşayan var mı bilmem ne..
Karşı çıkanlar hepsi batı yazanlar eminim demişsin ben sana sifremi simdi göndereyim ilk 7 haric hepsi saydıgın iller neyin lafını yapıyorsun
Başa dön
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 1:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abcde yazmış:
dtskorkmaz yazmış:
abcde yazmış:

Madem yazmaycaksın ne diye ''bu şartlarda doğu yazmak'' diye başlık açıyorsun arkadaşım?yok yaşayan var mı bilmem ne..
Karşı çıkanlar hepsi batı yazanlar eminim demişsin ben sana sifremi simdi göndereyim ilk 7 haric hepsi saydıgın iller neyin lafını yapıyorsun

Peki İlk mesajı değiştirdim. Kimsenin birbirine güveni kalmamış. Hocam Allah aşkına şifremi vereyim de sen yap tercihlerimi şaka yapmıyorum. 1 hafta önce 35 kişi öldü ve hiç gitmediğim yerler. Ne yazmam lazım nasıl soru sormam lazım bi söylede madem konuyu kapattırıp tekrar açalım baştan. Özelden herkese tek tek mesaj mı atalım napalım?

Doğu illerindeki durumu öğrenmek için ne yapabilirim?
Başa dön
abcde
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 2:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtskorkmaz yazmış:
abcde yazmış:
dtskorkmaz yazmış:
abcde yazmış:

Peki İlk mesajı değiştirdim. Kimsenin birbirine güveni kalmamış. Hocam Allah aşkına şifremi vereyim de sen yap tercihlerimi şaka yapmıyorum. 1 hafta önce 35 kişi öldü ve hiç gitmediğim yerler. Ne yazmam lazım nasıl soru sormam lazım bi söylede madem konuyu kapattırıp tekrar açalım baştan. Özelden herkese tek tek mesaj mı atalım napalım?

Doğu illerindeki durumu öğrenmek için ne yapabilirim?

Gönder hocam şifreni Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız