Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ISPARTA KAZANANLAR
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ISPARTA KAZANANLAR
Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 1:17 am    Mesaj konusu: ISPARTA KAZANANLAR Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN HERKESİ TEBRİK EDERİM..BEN ISPARTA KAZANDIM YÖK KADROSU..ISPARTA KAZANAN ARKADAŞLAR BURDAN HABERLEŞSEK GÜZEL OLABİLİR Mİ SİZCE DE? NE ZAMAN İŞ BAŞI YAPCAZ NEDİR NE DEĞİLDİR KAYIT SÜRECİYLE İLGİLİ BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLALIM ..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 1:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülkede yaşanabilecek en güzel 5 ilden birisidir. Antalya 1 buçuk saat. İnsanlar yobaz değil... Mis mis. Güllerin içinden canım koşarak koşarak gel bana geeel Very Happy
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 1:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtskorkmaz yazmış:
Ülkede yaşanabilecek en güzel 5 ilden birisidir. Antalya 1 buçuk saat. İnsanlar yobaz değil... Mis mis. Güllerin içinden canım koşarak koşarak gel bana geeel Very Happy

VALLA BENCE DE:) NE ANTALYA KADAR SICAK NE DAHA DOĞULAR KADAR SOĞUK TAM YAŞANILASI ŞEHİR Smile KAYIT DÖNEMİ NASIL OLCAK ACABA?
Başa dön
dtmike
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 3:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de Isparta cerrahi kazandım sağlık bakanlığı , görüşelim, telefonumu verim mi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
torki23
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 3:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben sdü mezunu olarak bilgi verebilirim. evet antalya kadar sıcak değil ama soğukluk olarak iyidir.halkı hakkında bişey demiyorum onu tanıyacaksınız.gülleri ben 5 sene göremedim sizinde göreceğinizi pek sanmıyorum çünkü şehir dışında bağlar.ama gül suyu güllü lokum ve envayi çeşit gül ürününe doyarsınız.kazandığınız bölümü bilmiyorum özelden ne bilgi istiyorsanız verebilirim.
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 3:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmike yazmış:
ben de Isparta cerrahi kazandım sağlık bakanlığı , görüşelim, telefonumu verim mi

hocam görüşelim
Başa dön
dtmike
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 4:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

torki23 yazmış:
ben sdü mezunu olarak bilgi verebilirim. evet antalya kadar sıcak değil ama soğukluk olarak iyidir.halkı hakkında bişey demiyorum onu tanıyacaksınız.gülleri ben 5 sene göremedim sizinde göreceğinizi pek sanmıyorum çünkü şehir dışında bağlar.ama gül suyu güllü lokum ve envayi çeşit gül ürününe doyarsınız.kazandığınız bölümü bilmiyorum özelden ne bilgi istiyorsanız verebilirim.

dostum o zaman cerrahi nasıl, diyorlar ki Timuçin şeker gibi bir adammış Smile
Başa dön
dtmike
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 4:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HEM GÜLLERİ BOŞVER GÜL REÇELİ YAPMAYA GİTMİYORUZ Very Happy
Başa dön
torki23
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 4:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmike yazmış:
torki23 yazmış:

öncelikle timuçin değil timuçin hoca biz öğrenciler olarak timuçin hocayı çok severiz bende diplomamı onun elinden alma şerefine eriştim. timuçin hoca çalışan işine emek veren adamı sever diğer türlü farklı bi şeker görürsün karşında. zaten timuçin hocamı görünce ne demek istediğimi anlayacaksın.yeni anestezi bölümü filan açıldı bi kaç seneye daha da oturur.onun dışında nereli olduğunu bilmiyorum ama ısparta küçük bi anadolu şehri tek güzel yanı antalyaya yakın.
Başa dön
torki23
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 4:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtskorkmaz yazmış:

ya ısparta 5 ilden birisi ise diğer dördünü çok çok merak ettim Very Happy Very Happy Very Happy
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 4:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

torki23 yazmış:
dtskorkmaz yazmış:

ya ısparta 5 ilden birisi ise diğer dördünü çok çok merak ettim Very Happy Very Happy Very Happy

korkmaz arkadaş doğu mu kazandın?
Başa dön
dtmike
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 5:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

torki23 yazmış:
dtmike yazmış:
torki23 yazmış:

öncelikle timuçin değil timuçin hoca biz öğrenciler olarak timuçin hocayı çok severiz bende diplomamı onun elinden alma şerefine eriştim. timuçin hoca çalışan işine emek veren adamı sever diğer türlü farklı bi şeker görürsün karşında. zaten timuçin hocamı görünce ne demek istediğimi anlayacaksın.yeni anestezi bölümü filan açıldı bi kaç seneye daha da oturur.onun dışında nereli olduğunu bilmiyorum ama ısparta küçük bi anadolu şehri tek güzel yanı antalyaya yakın.

farklı bir şeker derken nasıl yani?
Başa dön
eseseses
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 12:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba arkadaşlar ben de ıspartayı kazandım,kayıt için 10 iş günü dendi,okulun sitesinde belgeler yayınlandı,ilk defa atanacaklar için adli sicil kaydı da isteniyor şimdilik bu kadar bilgi toplayabildim herkese hayırlı olsun Smile
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 3:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eseseses yazmış:
merhaba arkadaşlar ben de ıspartayı kazandım,kayıt için 10 iş günü dendi,okulun sitesinde belgeler yayınlandı,ilk defa atanacaklar için adli sicil kaydı da isteniyor şimdilik bu kadar bilgi toplayabildim herkese hayırlı olsun Smile

adli kayıt istemıoruz dediler bana sabah aradım "yazmamşsnz ama istio diğer fakülteler"dedim..istemıoruz dedi hocam ısparta
Başa dön
eseseses
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 3:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

parasempatikdentist yazmış:
eseseses yazmış:

adli kayıt istemıoruz dediler bana sabah aradım "yazmamşsnz ama istio diğer fakülteler"dedim..istemıoruz dedi hocam ısparta
bana da cuma günü eğer ilk defa atanacaksınız gerekli dediler hocam,paylaştıkları belgelerin ilkinde gerekli belgeler kısmının üstünde AÇIKTAN ATAMA İLE İLGİLİ BİLGİLER
(ilk defa atanacaklar için) şeklinde bir bölüm var,
o kısımdA 3.satırda adli sicil kaydı kısmı var,o yüzden gerekli sanırım,bence alın yanınızda bulunsun
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 3:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eseseses yazmış:
parasempatikdentist yazmış:
eseseses yazmış:

bana da cuma günü eğer ilk defa atanacaksınız gerekli dediler hocam,paylaştıkları belgelerin ilkinde gerekli belgeler kısmının üstünde AÇIKTAN ATAMA İLE İLGİLİ BİLGİLER
(ilk defa atanacaklar için) şeklinde bir bölüm var,
o kısımdA 3.satırda adli sicil kaydı kısmı var,o yüzden gerekli sanırım,bence alın yanınızda bulunsun

hocam teşekkür ederim bn de ilk defa devlette çalşcam..sölediğnz iyi oldu hiç dikkatimi çekmemişti o bölüm ama savcılık belgesi gerekli deil demişlerdi de ben yine de alayım nolur nolmaz
Başa dön
eseseses
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 3:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rica ederim hocam umarım eksiksiz atlatırız hepimiz şu dönemi Smile
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 4:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="eseseses"]rica ederim hocam umarım eksiksiz atlatırız hepimiz şu dönemi Smile[/quo

valla hocam ya hep bir geç kalmışlık hissi birşeyler eksik hissi bitsin artık Very Happy
Başa dön
gulsengulsen
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 5:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar meraba bende ıspartayı kazandım belgelerde geçen mal beyanının nasıl olucağı hakkında bilginiz varmı acaba?
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 6:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gulsengulsen yazmış:
arkadaşlar meraba bende ıspartayı kazandım belgelerde geçen mal beyanının nasıl olucağı hakkında bilginiz varmı acaba?

HOCAM BEN ARADIM ONU GETİRMENİZE GEREK YOK DEDİLER BİZDE VAR DEDİLER..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız