Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - deneme çıkmazı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

deneme çıkmazı

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Kaynakları
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
merve_20
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Şub 04, 2015 7:57 pm    Mesaj konusu: deneme çıkmazı Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar deneme saatinde işten dönüyor oluyorum ve bulunduğum ilde dusdata yok.sınavlara nasıl katılabilirim fikri olan var mı?deneme kitapçıkları kargoyla istenebiliyor mu?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 04, 2015 10:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

online var
Başa dön
tolga26
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Şub 05, 2015 12:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

..

En son tolga26 tarafından Çrş Arl 09, 2015 1:23 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
kanojoo
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Şub 07, 2015 4:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

online girdim sınava tam bitirdim tamam dedim tc nomu girerken son 5 dakka kaldı die uyarı verdi o sırada bilgi girdiğim alan kayboldu tamam butonuna tekrar basmama rağmen dondu resmen bilgi kısmı tekrar görünmedi Sad( acaip uyuz oldm ya
senolk
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Şub 12, 2015 6:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla cok birşey kaybetmiş değilsiniz. ben her girişimde moralim bir level daha aşagı iniyor. nasıl ilginc soru sorabilirim diye fantezi peşindeler.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Kaynakları Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız